NaZuby.eu logo

NaZuby.eu – špecialista na ústnu hygienu

Túžite po žiarivom úsmeve a zdravých ďasnách? Bez kompletnej starostlivosti o chrup to nejde. Všetko potrebné nájdete na Nazuby.eu.

Viac o NaZuby.eu

Peniaze z nákupu späť

až 2,5 %

Elektrické produkty

1,5 %

Ostatné produkty

2,5 %

Recenzie a články

O NaZuby.eu

Úsmev, to je šanca premenená! Tento známy popevok pozná každý z nás a je veľkou pravdou. Úsmev vám môže pomôcť nadviazať nové kontakty, pôsobiť milšie a priateľskejšie. Preto sa o svoj úsmev treba aj kvalitne starať. Dôslednou starostlivosťou predchádzame hodinám stráveným v zubárskom kresle a kvalitnými prípravkami ušetríme stovky eur.

 

Najlepšia starostlivosť o váš chrup

Internetový obchod NaZuby.eu ponúka bohatú škálu produktov pre ústnu hygienu od značiek ako Curaprox, Oral-B, Listerine, Opalescence, Philips, TePe, Panasonic a ďalšie. Nájdete tu zubné kefku, či už elektrické alebo klasické, no i rôzne iné produkty, ktoré vám zabezpečia zdravý a biely chrup. Medzi nimi nájdete rôzne ústne vody, bieliace pasty, medzizubné kefky, ústne sprchy, prostriedky proti zápachu z úst a mnohé iné. V e-shope nájdete najmä tieto kategórie:

 • Elektrické zubné kefky – pre dospelých a deti.
 • Ústne sprchy – prístroje, čo nahradia zubnú niť, či už ide o sprchy na domáce použitie alebo cestovné sprchy vrátane príslušenstva.
 • Bielenie zubov – bielenie zubov nikdy nebolo jednoduchšie, voliť môžete z niekoľkých typov výrobkov, ktorými sú bieliace pasty, perá a tyčinky, púdre a ústne vody.
 • Klasické kefky – okrem bežných kefiek v e-shope nájdete tiež jednozväzkové, zubné kefky pre deti, cestovné zubné kefky, zubné kefky pri nosení strojčeka alebo umelých zubov.
 • Medzizubná starostlivosť  – mnohými podceňovaná, pritom zásadná súčasť zubnej hygieny. Tu nájdete medzizubné kefky, nite a príslušenstvo v podobe dentálnych zrkadielok.
 • Zubné pasty – v kategórii nájdete ako bežné zubné pasty, tak aj bieliace pasty, prírodné zubné pasty, zubné gély a iné.
 • Ústne vody – v tejto kategórii hľadajte klasické ústne vody, ale tiež tie bez alkoholu, s obsahom chlorhexidínu, bylinné alebo bieliace ústne vody.
 • Detské produkty – všetko pre starostlivosť o detské zuby.
 • Zubné náhrady – pre nositeľov týchto zubných pomôcok sa hodia fixačné krémy, podložky pre zlepšenie priľnavosti a vyplnenie medzier, ale tiež čistiace tablety, gély a roztoky. Tiež tu nájdete špeciálne zubné kefky.
 • Strojček na zubyto najlepšie pre starostlivosť o strojček a zuby.
 • Prostriedky na zápach z úst – pre riešenie tohto nemilého problému dobre poslúžia spreje, žuvačky a pastilky. Tiež si tu zakúpite škrabky na jazyk a iné pomôcky.

Nákup na NaZuby.eu ešte jednoduchší

Produkty e-shopu obsahujú detailný popis, ktorý môže pomôcť v rozhodovaní, ale v popise produktov nájdete tiež hodnotenia spokojnosti zákazníkov s výrobkami, prípadne aj odpovede na otázky ku konkrétnym vlastnostiam produktov. Pokiaľ myslíte, že by ste uvítali napríklad profesionálnu radu k tomu, ako udržiavať vaše zuby zdravé, tak neváhajte navštíviť Magazín e-shopu NaZuby.eu. Nájdete v ňom recenzie, testy, pomoc pri výbere a odporúčania, ako sa starať o svoj chrup. Pýtať sa tiež môžete odborníkov na dentálne produkty, prehľad najčastejších otázok nájdete v Poradni NaZuby.eu. A aby ste sa v odborných termínoch nestratili, bude sa vám hodiť aj šikovný Slovník pojmov. Tieto informácie vám môžu pomôcť pri rozhodovaní, či na NaZuby.eu nakúpite. 

Všetko o nákupe na NaZuby.eu

Platba

Keď sa o svoj chrup rozhodnete starať primeraným spôsobom, určite vás bude zaujímať, ako môžete zaplatiť na stránke NaZuby.eu. Platiť môžete bankovým prevodom alebo platobnou kartou, kde môžete využiť karty VISA, VISA Elektron, MasterCard a Maestro. Platba na dobierku je pre súčasnú pandemickú situáciu pozastavená. 

Doprava

O váš tovar sa nemusíte býť ani keď ho zakúpite. K vám domov sa totiž dostane bezpečne vďaka Slovak Parcel Service za sumu 3,99 € alebo si balík môžete vyzdvohnúť na výdajnom mieste Zásielkovne za sumu 2,49 €. Nezabudnite tiež, že pri nákupe od 54,90 € môžete mať dopravu zdarma. 

Reklamácia a vrátenie tovaru

Zmenili ste názor? To sa niekedy stáva. Ak si želáte zakúpený tovar reklamovať alebo vrátiť, urobiť tak môžete až do skvelých 100 od zakúpenia! Stačí, že vyplníte formulár, ktorý nájdete na oficiálnej stránke e-shopu a ten zašlete na adresu KOBOZ SERVICE s.r.o. sklad - Jižní ul. 370 10 České Budějovice, Česká republika. Môžete tiež zamestnancov NaZuby.eu informovať cez e-mail na andrese [email protected]. Tovar pri vrátení musí byť kompletný, nepoškodený a zabalený. 

Kontakt

Zamestnancov e-shopu NaZuby.eu môžete kontaktovať od pondelka do piatku na telefónnom čísle +420 380 831 831 v pracovných dňoch od ôsmej do sedemnástej, no aj kedykoľvek elektronicky v podobe mailu na [email protected].

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Čo vám ale nesmieme zabudnúť pripomenúť je fakt, že s preklikom cez Plnú Peňaženku získavate cashabck x_Cashback_x! A to sa vždy oplatí! Zo stoviek e-shopov zapojených na Plnej Peňaženke sa preklikom dostanete do e-shopov, kde nakúpite ako ste zvyknutí. My vás za to odmeníme cashbackom. 

Recenzie na Nazuby.eu

Našou prioritou je, aby ste boli s každým nákupom spokojný. V tomto prípade si môžete byť takmer 100 % istí, že nakúpite rýchlo a lacno len tie najkvalitnejšie produkty. Dôkazom je viac než 3000 pozitívnych recenzií na tento e-shop, ktorý odporúča až 98 % zákazníkov. Niektoré z ich recenzií sme vám skopírovali nižšie:

 • Lenka obchod odporúča na 100 % a pridala nasledujúce vyjadrenie: Objednávka bola vybavená expressne, presne tak ako uvádzajú na svojej stranke."
 • Ďalší overený zákazník hodnotí e-shop taktiež plným počtom hviezdičiek: Široký výber tovaru za priaznivé ceny a bleskové dodanie tovaru."
 • Zákazníčka Jana je taktiež viac než spokojná: Tovar bol dodaný rýchlo, bez problémov, som spokojná."
 • Slavomír hodnotí pozitívne najmä rýchlosť dodania: Tovar som dostal na druhý deň od objednávky."

Nevybrali ste si? Neváhajte teda navštíviť iné e-shopy zapojené na Plnej Peňaženke, kde nájdete mnoho produktov pre správnu dentálnu hygienu. Navštívte napríklad online lekáreň Pilulka.sk, nakúpte špeciálne produkty pre zdravé zuby na Profimed alebo bioprodukty od BioNatural.  

Hodnotenie užívateľov

 • 4,8

  Počet hviezdičiek: 4,5 / 5

  32 hodnotení

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Všetko doručené včas a dobre zabalené. Bez problémov

  ha****[email protected] 12. 11. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Spokojnosť

  Bibiana K. 4. 10. 2023

 • 5

  Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

  Kvalitné produkty na jednom mieste

  Roland I. 27. 10. 2022

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.