NaZuby.eu

NaZuby.eu - najväčší e-shop s ústnou hygienou.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod PreZdravie.sk.

Ponuka obchodu NaZuby.eu

Peniaze z nákupu späť
0 %
Prejsť do obchodu
Elektrické produkty
0 %
Prejsť do obchodu
Ostatné produkty
0 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 0 % cashback späť z každého nákupu!

NaZuby.eu je e-shop, s veľkou ponukou produktov z oblasti ústnej hygieny. V ponuke je široký sortiment produktov od značiek Curaprox (zubné kefky a medzizubné kefky), Listerine (známe ústne vody), Opalescence (kvalitné bieliace pasty), Oral B (rad elektrických kefiek Professional Care a náhradné hlavice), Philips (elektrické kefky Sonicare Flexcare a náhradné hlavice), Waterpik (ústne irigátory a ústne sprchy) a ďalšie.

Presnejšie, vyberať si môžete zo širokého sortimentu elektrických zubných kefiek, ústnych spŕch, prípravkov na bielenie zubov, medzizubných kefiek, nespočetne veľa druhov zubných pást a ústnych vôd, zubných náhrad či strojčekov na zuby. Starajte sa o Vaše zuby a žiarte krásnym, bielym úsmevom.

NaZuby.eu je hrdým držiteľom certifikátu od Heuréka.sk, ktorý garantuje spokojnosť zákazníkov a kvality obchodu. Platbu je možné uskutočniť kartou alebo na dobierku. Objednávky sú vybavované expresne, pri nákupe do 15:30 je objednávka odoslaná v deň objednania. Samozrejmosťou je záruka na všetky produkty, až 100 dní na vrátenie tovaru v prípade nespokojnosti a pri objednávkach nad 40 €, dopravu neplatíte.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google