Nakupujzdravo.sk logo

Nakupujzdravo.sk - doplnky, vitamíny, kozmetika

Doprajte svojmu telu tú najlepšiu výživu s doplnkami, vitamínmi a kozmetikou od Nakupujzdravo.sk

Viac o Nakupujzdravo.sk

Peniaze z nákupu späť

10 %

O Nakupujzdravo.sk

Všetko, čo potrebujete pre starostlivosť o organizmus zvnútra aj zvonka, nájdete na Nakupujzdravo.sk. Kozmetické produkty, doplnky stravy s vitamínmi pre každého.

Čo nájdete na Nakupujzdravo.sk ? 

Výživové doplnky, vitamíny a kozmetika

Byť zdravý nie je len životný štýl, je to povinnosť. Starať sa o svoje psychické a fyzické zdravie je dôležité ba až nevyhnutné. Nezabúdajte na prísun vitamínov, omega mastných kyselín, minerálov, ale aj na správnu a na prísun vyváženej stravy. Neznamená to hneď, že si nemôžete dať koláčik alebo zmrzlinu. Dajte si to s chuťou ! Dajte len pozor na množstvo ! Po tom, ako zmeníte svoj vzťah k jedlu, zmeníte aj vzťah k svojmu telu. Doplňte si dôležité vitamíny a skúste kvalitnú kozmetiku, ktorá bude vašu pleť a telo hýčkať. Všetky produkty nájdete pod heslom shop. Bude to investícia pre vaše zdravie a určite ju neoľutujete.

Problematika pre všetky časti tela

Dopomôžte si k lepšej pleti, vlasom, svalom, pamäti a zubom a vyskúšajte kvalitné produkty zo stránky Nakupujzdravo.sk. Potrebujete vyriešiť nespavosť, vysoký krvný tlak, cholesterol, problémy s prostatou alebo s trávením ? Nebojujte sami a zoznámte sa s týmito produktami. 

Blog

Nie je na škodu prečítať si blog, ktorý nájdete na stránke. Oboznámi vás s rôznymi s problematikami a s ich riešením. Prečítajte si články ako: „Pestrec mariánsky a jeho terapeutický potenciál pri ochoreniach pečene”; „Kyselina hyalurónová a jej využitie v biomedicíne”; „Kožné zmeny v priebehu starnutia a možnosti ich zmierňovania”.

Akcia

Ak chcete ušetriť peniaze, tak odporúčame navštíviť sekciu Akcia a získajte obľúbené produkty vo zvýhodnenej cene. 

Ako nakupovať na Nakupujzdravo.sk 

Doprava

Prepravu zabezpečujeme kuriérskou spoločnosťou GLS kde Vám kuriér predom zavolá a donesie zásielku. Poplatok za dopravu je vo výške 3€. Príplatok za platbu dobierkou je 1,3€. Pri objednávkach nad 40€ je doprava zdarma.

Platba

Platiť môžete kreditnou kartou alebo si môžete zvoliť online platbu. Samozrejme, môžete platiť aj na dobierku.

Kontakt

V prípade, že máte otázky píšte/volajte. Ponúkame e-mailové spojenie: [email protected] a telefonický kontakt: 0949 449 169 (od 8.00 do 18.00)

Recenzie 

Až 95 % zákazníkov pozitívne ohodnotilo e-shop Nakupujzdravo.sk. S čím boli spokojní ? S rýchlosťou doručenia a s kvalitou produktov. Tu je pár recenzii, ako príklad.

„Rýchle vybavenie,kvalitné produkty,maximálne spokojná :-)” napísala Daniela.

„Tovar prišiel do troch dní, všetko bolo v poriadku. Obchod odporúčam.” napísal jeden z overených zákazníkov. 

„Rýchle doručenie kvalitných produktov.” Takto stručne, no výstižne napísala Majka. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

No predsa s Plnou Peňaženkou ? Neviete ako ? Je to jednoduché. Prekliknite sa zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Nakupujzdravo.sk a získajte 10 % z nákupu späť. 

Ak ste si nevybrali, žiadny strach. Máme pre vás aj ďalšie obchody, ktoré vám ponúkajú zdravie a krásu ako na tanieri. Pilulka.sk, Dr.Max, BENU lekáreň

 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.