1 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Nejvýhodnějšípneu.cz - prezujte na letné či zimné vćas

Na tomto e-shope nájdete pneumatiky za najlepšie ceny. Kúpiť tu môžete letné, zimné aj celosezónne pneumatiky na osobné aj nákladné autá. Dokonca aj ak vlastníte auto s pohonom 4x4.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 684 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Nejvýhodnějšípneu.cz

Máte auto a potrebujete ho prezuť? V dnešnej dobe môžete nakupovať pneumatiky už aj online, čo je veľkou výhodou. Zverte sa do rúk odborníkov, nakupujte pneumatiky online od overeného predajcu NejvyhodnejsiPneu.cz. Práve na tomto e-shope nájdete množstvo pneumatík na osobné aj nákladné auto, vyberiete si tu ak hľadáte letné, zimné aj celosezónne pneumatiky. E-shop vám garantuje najvýhodnejšie ceny, vždy čerstvé pneumatiky a dodanie v termíne.

Pneumatiky od renomovaných výrobcov

O kvalitu ponúkaných pneumatík na tomto e-shope sa nemusíte báť. Ich ponuku tvoria známe aj menej známe značky, ktoré majú minimálne jedno spoločné. Je ňou práve kvalita, ktorú vám zaručujú. E-shop NejvyhodnejsiPneu.cz ponúka značky ako Dunlop, Michelin, Matador, Good Year, Continental a mnohé ďalšie.

Aké pneumatiky vám ponúka e-shop NejvyhodnejsiPneu.cz?

E-shop NejvyhodnejsiPneu.cz má veľké množsvto tovaru skladom a svoje zásoby dopĺňa pravidelne do 24 hodín. Pozrite sa na ponuku priamo na ich e-shope, ktorá je prehľadne rozdelená do nasledujúcich kategórií:

 • Všetky letné - v prípade, že nemáte žiadne preferencie na letné pneumatiky, prehliadnite si všetky e-shopom ponúkané.
 • Všetky zimné - ak si chcete prehliadnuť aj ponuku všetkých zimných pneumatík, pozrite sa do tejto kategórie.
 • Osobné letné - zúžené vyhľadávanie letných pneumatík určených na osobné auto nájdete v tejto kategórii.
 • Osobné zimné - ak naopak hľadáte pneumatiky zimné, vašej pozornosti by nemala uniknúť práve táto kategória.
 • Osobné celosezónne - určite sa medzi nami nájdu aj takí, ktorí preferujú celosezónne pneumatiky. Tie na osobné auto nájdu práve tu.
 • Off-road 4x4 letné - pre autá s pohonom 4x4 ponúka NejvyhodnejsiPneu naozaj široký výber letných pneumatík. 
 • Off-road 4x4 zimné - v ponuke NejvyhodnejsiPneu.cz nesmú chýbať ani 4x4 zimné pneumatiky.
 • Off-road 4x4 celosezónne - a vyberú si tu aj milovníci celosezónnych pneumatík ak vlastnia auto s 4x4 pohonom.
 • Ľahké nákladné VAN letné - na svoje si tu prídu aj vlastníci nákladných áut, ak hľadajú ľahké letné VAN pneumatiky.
 • Ľahké nákladné VAN zimné - a samozrejme si tu vyberiete aj v prípade, že hľadáte zimné nákladné pneumatiky.
 • Ľahké nákladné VAN celosezónne - ak vám príde zbytočné meniť pneumatiky 2x do roka, kúpte si celosezónne pneumatiky z e-shopu NejvyhodnejsiPneu.cz.

Vyberajte si pneumatiky podľa vašich preferencií - podrobné vyhľadávanie

Ak preferujete rýchle vyhľadávanie pneumatík podľa vašich preferencií, podrobné vyhľadávanie je ako stvorené pre vás. Tu si do vyhľadávania zadáte značku, druh pneumatiky, jej veľkosť - šírku, profil a priemer, do vyhľadávania zadáte tiež rýchlostný a hmotnostný index. Následne sa vám zobrazia všetky ponúkané pneumatiky a vy si z nich môžete vyberať tie najlepšie pre vaše auto.

Všetko o nákupe na NejvyhodnejsiPneu.cz

Doprava a platba

Vašu objednávku pneumatík z e-shopu NejvyhodnejsiPneu.cz vám doručí prepravná spoločnosť DPD. Za vašu objednávku zaplatíte na dobierku, teda pri preberaní tovaru kuriérovi platobnou kartou. Je však možné sa individuálne dohodnúť aj na platbe predom bankovým prevodom.

Kontakt

Potrebujete poradiť? Obráťte sa na pracovníkov e-shopu NejvyhodnejsiPneu.cz a oni vám poradia. Môžete im zatelefonovať na číslo pevnej linky +420 910 870 340 alebo mobilného telefónu +420 775 780 360. Môžete im tiež napísať e-mail na [email protected]  či do chatu, ktorý sa vám zobrazí v dolnom rohu stránky. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Ak sa nebojíte online nákupov pneumatík, určite sa pozrite na ponuku e-shopu NejvyhodnejsiPneu.cz. Nájdete tu množstvo pneumatík rôznych značiek a parametrov a veľkou výhodou je aj to, že pri nákupe tu môžete ušetriť až 1 % ceny vašej objednávky. Je to jednoduché a rýchle, stačí ak sa na stránky e-shopu dostanete cez preklik z Plnej Peňaženky a cashback vám bude pripísaný na váš účet u nás.

Recenzie

Nákup a výber pneumatík nie je jednoduchou záležitosťou, vyžaduje to skúmanie a porovnávanie mnohých druhov. Zverte sa do rúk e-shopu NejvyhodnejsiPneu.cz, ktorý ponúka kvalitnú obuv pre vaše auto od renomovaných značiek. Prečítajte si aj recenzie a skúsenosti s nákupom na NejvyhodnejsiPneu.cz, ktoré nájdete na rôznych portáloch na internete.

Nevybrali ste si? Nahliadnite do kategórie s názvom “Auto, moto”, kde nájdete množstvo e-shopov s podobnou ponukou. Pri nákupe v týchto online obchodoch získate totiž cashback, čo váš nákup ešte viac zvýhodní. Ako plynie z názvov e-shopov PNEU.sk a e-pneumatiky.sk, aj tu si môžete kúpiť pneumatiky na vaše auto. Oleje, mazivá a autochemikálie pre vaše auto nájdete na 1olej.sk.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  1 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať