PNEU.sk logo

Pneu.sk - kvalitné pneumatiky

Doprajte svojmu štvornohému tátošovi bezpečnú obuv s PNEU.sk

Viac o PNEU.sk

Využite výhodné akcie

TIP NA NÁKUP

PNEU.sk - Doprava zadarmo
PNEU.sk logo

1 % späť

Doprava zadarmo

na osobné letné pneumatiky

Akcia končí o:

Akce končí:

Peniaze z nákupu späť

1 %

O PNEU.sk

Kvalitné pneumatiky sú základom bezpečnosti vášho auta. Na e-shope Pneu.sk nájdete široký výber kvalitných pneumatík nie len pre osobné, ale aj nákladné autá. V ponuke nájdete aj obľúbené značky offroad pneumatík.

Potrebujete prezuť vaše auto? Pozrite sa na ponuku e-shopu Pneu.sk, ktorý sa špecializuje na pneumatiky na osobné aj nákladné autá. Kvalitné pneumatiky tu kúpite aj ak hľadáte offroad pneumatiky. Medzi zákazníkmi je obľúbená značka Tomken, ktorú takisto nájdete na Pneu.sk. O nákupe sa nechajte inšpirovať a presvedčiť recenziami, ktorých nájdete na internete neuveriteľné množstvo.

Pneumatiky pre osobné autá

Vymeňte pneumatiky na vašom osobnom aute a odškrtnite si túto povinnosť na najbližšie obdobie. Ak patríte do tej skupiny ľudí, čo prezúvajú auto každú sezónu, tak určite oceníte široký výber letných aj zimných pneumatík. No skvelé na e-shope Pneu.sk je aj to, že si tu vyberie aj druhá skupina vodičov. Nimi sú tí, ktorí preferujú menej starostí a radšej siahnu po celoročných pneumatikách.

Pneumatiky pre nákladné autá

Máte opotrebované pneumatiky na nákladnom aute? Ak ste podnikateľ a k svojej práci potrebujete nákladné auto, tak určite viete, že pravidelná údržba je základ. Práve vďaka nej vám auto vydrží dlhšie, no hlavne budete mať istotu, že ste v ňom v bezpečí. Pneu.sk ponúka pneumatiky na leto, zimu a aj tie celoročné na nákladné autá. Ponuka je široká čo sa rozmerov aj indexov rýchlosti a nosnosti týka. 

Offroad pneumatiky 

E-shop Pneu.sk určite navštívte aj ak máte terénnu štvorkolku alebo iné terénne auto s pohonom 4x4. Pneu.sk totiž ponúka offroad pneumatiky určené práve na takéto typy vozidiel. Tak ako aj v iných kategóriách, aj v tomto prípade ponúka e-shop letné a zimné pneumatiky rôznych rozmerov, rýchlostných a nosných parametrov.

Čo ďalšie vám e-shop Pneu.sk ponúka?

Aj ak nepotrebujete nové pneumatiky, stále neodchádzajte z tohto e-shopu. V ponuke totiž nájdete okrem nich aj plechové disky a ALU kolesá. Vyberať si môžete podľa značiek a modelov jednotlivých áut a povieme vám, že ponuka je naozaj široká. Ak ste vlastníkom auta značky Škoda, Astra, Volkswagen, Fiat, Citroen, určite si tu vyberiete. To ale nie je všetko, ponuka obsahuje disky a ALU kolesá aj na iné značky áut. 

Všetko o nákupe na Pneu.sk

Platba

E-shop Pneu.sk vám zaručuje bezpečnú a rýchlu platbu cez platobnú bránu PayU. Túto platbu prevediete hneď po vytvorení objednávky zadaním informácií o vašej karte. Platiť môžete aj pri preberaní tovaru, teda na dobierku. Tento spôsob platby ocenia najmä tí, ktorí chcú mať 100 % istotu, že nie sú obeťou žiadneho podvodu.

Doprava

Nebojte sa, aj keď je prevádzkovateľom e-shopu Pneu.sk česká spoločnosť TOMKEN, vašu objednávku vám bez problémov doručia aj na Slovensko. Konkrétne tak urobí prepravná spoločnosť, ktorá vám dovezie balík priamo k vám domov. Predbežný deň doručenia máte uvedený pri produkte a o konkrétnom čase doručenia vás bude informovať kuriér cez sms.

Kontakt

Ak potrebujete poradiť s výberom vhodných pneumatík na vaše auto, pracovníci e-shopu Pneu.sk sú vám k dispozícii. Môžete im napísať na [email protected]. Práve komunikácia cez e-mail je pracovníkmi preferovaná, sľubujú vám odpoveď do 10 minút. Ak ale preferujete telefonický kontakt, zákaznícky servis zastihnete na telefónnom čísle +420 245 009 925 každý pracovný deň.

Ako nakupovať na Pneu.sk ešte lacnejšie?

Vedeli ste, že ušetriť nejaké to euro môžete aj pri nákupe pneumatík? 1 % z ceny vášho nákupu vám dá Plná Peňaženka v podobe cashbacku. Ak chcete ušetriť ešte viac, nakupujte aj vo výpredajoch, ktoré sa určite takisto oplatia.

Recenzie a skúsenosti s Pneu.sk

Nechajte sa zlákať množstvom pozitívnych recenzií na e-shop Pneu.sk, ktoré sú dôkazom kvality a spoľahlivosti tohto predajcu. Prečítajte si testy pneumatík, ktoré vám ukážu ich naozajstnú funkčnosť. Viac ako 12 000 recenzií na Pneu.sk nájdete na portáli Heuréka a my sme vybrali niektoré z nich, aby ste si ich mohli prečítať aj u nás.

  • Zákazník Vrbko e-shop odporúča na 100 %: Veľmi dobrý výber pneumatík rýchla dodávka”
  • Pre Berty je základom kvalitný tovar a e-shop Pneu.sk hodnotí nasledovne: Rýchle doručenie, tovar v poriadku a to je základ. Odporúčam. Odporúčam, tovar dodaný v pohode a hlavne rýchlo.”
  • Na 50 % ohodnotil Pneu.sk zákazník Romco, ktorý vidí výhodu v cene: Do poznámky v objednávke som uviedol že mám záujem iba o pneu staré Max 1 rok, boli doručené 2 roky staré pneu, teda z roku 2018.”
  • Vlado bol milo prekvapený rýchlosťou dodania: prekvapila ma rýchlost ,dodanie tovaru o.k.”


Nevybrali ste si? Nakupovať pneumatiky a ďalšiu výbavu do auta s cashbackom môžete aj na ďalších e-shopoch na Plnej Peňaženke. Stačí ak sa pozriete do kategórie e-shopov s názvom "Auto, moto", kde e-shopy rýchlo nájdete. Prehliadnite si ponuku napríklad AutoObuv.sk a možno práve tu nájdete, čo ste hľadali. Oleje a mazivá pre vaše auto kúpite na 1olej.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.