E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

MOTOZEM - motorkárska móda

Motozem.sk je e-shop, na ktorom nájdu všetci motorkári presne to, čo pre svoj koníček potrebujú. Nakupujte online, využite Motozem výpredaje a tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na pobočkách Motozem v Českej republike aj na Slovensku.

Spolupráca s obchodom bola ukončená. Ďakujeme za pochopenie.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod 1olej.sk .

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 537 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o MOTOZEM

Motozem.sk - motorkárske topánky, bundy, nohavice, kombinézy, prilby, rukavice

Ste vášnivý motorkár alebo máte v rodine niekoho, koho koníčkom sú práve motorky? Tak to vám odporúčame pozrieť sa na stránky e-shopu Motozem.sk, kde nájdete Motozem motorkárske oblečenie, motorkárske príslušenstvo aj motorkárske diely. Všetko tu nájdete vo viac ako 100 značkách a vo vysokej kvalite, pozrite sa, čo všetko tu nájdete.

Motozem - motorkárske oblečenie

Asi každý kto už niekedy sedel na motorke, ale aj tí, ktorí motorkárov pozorujú na cestách vie, že k tomuto koníčku treba nielen motorku, ale aj kvalitné motorkárske oblečenie. Motozem ponúka oblečenie pre mužov, ženy aj deti.

  • Oblečenie Motozem pre mužov - pre mužov ponúka Motozem airbagy, Motozem obuv, bundy, doplnky, dresy, chrániče, nohavice, kevlarové mikiny, kombinézy, nepromoky, Motozem prilby, rukavice, vesty.
  • Oblečenie Motozem pre ženy - v tejto kategórii nájdete pre ženy Motozem airbagy, obuv, bundy, doplnky, dresy, chrániče, nohavice, kevlarové mikiny, kombinézy, nepromoky, Motozem prilby, rukavice.
  • Oblečenie Motozem pre deti - pre deti tu kúpite airbagy, topánky, bundy, doplnky, dresy, chrániče, nohavice, kombinézy, prilby, rukavice.

Motozem - motorkárske príslušenstvo

Z motorkárskeho príslušenstva, ktoré e-shop Motozem.sk ponúka tu nájdete bezpečnostnú výbavu, Motozem doplnky ako držiaky SPZ, ozdobné kryty, štítky na svetlá. Nájdete tu aj Motozem elektroniku ako nabíjačky, kamery, klaksóny atď., ďalej Motozem kvapaliny a kozmetiku, batožinu a príslušenstvo. V ponuke nájdete aj kategóriu servis, vybavenie dielne, kde nájdete rôzne plachty, náradie, mierky atď.

Motozem - motorkárske diely

Z motorkárskych dielov, ktoré môžete na Motozem.sk nakúpiť, tu nájdete Motozem batérie, blinkre, rôzne držiaky SPZ, filtre, svetlá, sviečky, zrkadlá, lešenie budíka a mnoho ďalšieho. Na svoju motorku tu nájdete naozaj všetko.

Motozem - darčeky a voľný čas

Samostatnú kategóriu tvoria darčekové predmety a Motozem výpredaje. Tu nájdete Motozem autodoplnky, predmety za akčné ceny, nájdete tu aj darčekové poukážky, ktorými môžete obdarovať svojho známeho. Nájdete tu aj tipy na darčeky, Motozem výpredaje a veci na zazimovanie motocykla, predmety druhej akosti.

Motozem - výrobcovia

Hľadáte miesto, kde budete nakupovať množstvo výrobkov rôznych značiek na jednom mieste? E-shop Motozem.sk ponúka sortiment oblečenia, príslušenstva aj motorkárskych dielov od viac ako 100 výrobcov a značiek. Nájdete tu značky ako MotoZem, Atlas, Booster, Emgo, Knox, Forch, Nissin atď. 

Nákup na Motozem.sk

Motozem.sk - možnosti dopravy

Spoločnosť Motozem ponúka svojim zákazníkom hneď niekoľko možností dopravy a dobrou správou je, že pri nákupe nad 49€ máte dopravu zadarmo:

  • osobný odber na predajni Dobrá (ČR) zadarmo;
  • Slovenská pošta - Expres na poštu za poplatok 2,50€;
  • Slovenská pošta - Expres na adresu za poplatok 2,50€;
  • SPS za poplatok 3€;
  • osobný odber - Uloženka za poplatok 1,50€;
  • výdajné miesto - Uloženka za poplatok 3€;
  • výdajné miesto - Zásielkovňa za poplatok 3€.

Motozem.sk - spôsoby platby

A ako môžete za tovar z e-shopu Motozem.sk platiť? Pri osobnom odbere na predajni Dobrá (ČR) môžete platiť v hotovosti, takisto môžete platiť na dobierku pri preberaní tovaru alebo prevodom na účet Motozem.

Reklamácia tovaru z e-shopu Motozem.sk

Ak potrebujete tovar reklamovať, môžete tak urobiť buď osobne na prevádzke Dobrá (ČR) alebo poštou na adrese v Čadci, kde pošlete balík. Reklamáciu je potrebné uplatniť počas záručnej lehoty, ktorá je na e-shope Motozem.sk 24 mesiacov. K reklamovanému tovaru pribaľte reklamačný protokol, ktorý nájdete na stránkach e-shopu v časti “Reklamačný poriadok”. Reklamácia vám bude vybavená do 30-tich dní od jej uplatnenia.

Výdajné miesta a predajne Motozem

Motozem má 3 predajne v Českej republike, konkrétne v mestách Praha, Dobrá a Říčany. Na týchto miestach si môžete osobne prebrať zakúpený tovar, no to môžete aj na výdajných miestach Uloženky v množstve českých miest a na Slovensku nájdete výdajné miesto Motozem v Bratislave.

Kontakty na e-shop Motozem.sk

V prípade, že potrebujete poradiť alebo sa o niečom informovať, neváhajte sa obrátiť na zákaznícku podporu, ktorá je vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 412 028 932 alebo na e-maily [email protected]

Motozem.sk - recenzie

Množstvo recenzií na nákup na e-shope Motozem.sk nájdete napríklad na portáli Heuréka, kde e-shopu Motozem.sk udelilo recenziu viac ako 1 100 zákazníkov. Na tomto portáli si e-shop Motozem.sk vyslúžil v priemere 4,8 hviezdičiek z 5 a až 98% zákazníkov tento e-shop odporúča. Množstvo pozitívnych recenzií vás môže presvedčiť o nákupe na tomto e-shope. Pozrite sa na niektoré z recenzií:

 

100% udelil zákazník Vladenko: “Výborná komunikácia, rýchle dodanie, bezplatná výmena, na náklady predávajúceho. Mam len tie najlepšie skúsenosti.”

 

A takisto aj zákazník Marek: “Extra rýchle doručenie, s tovarom som bol nad mieru spokojný. Top cena = Top kvalits.”

 

“Dodanie tovaru promptné, pekne zabalené, komunikácia na dobrej úrovni.” - túto recenziu napísal zákazník Scarabeus

 

Aj napriek malej chybičke tento oerený zákazník e-shop Motozem.sk odporúča: “Rýchle vybavenie; Rýchle dodanie; Poslali zlý štítok na postu, na výmenu či vrátenie zásielky.“

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať