3,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

MotoZem - motorkárska móda

Motozem.sk je e-shop, na ktorom nájdu všetci motorkári presne to, čo pre svoj koníček potrebujú. Nakupujte online, využite Motozem výpredaje a tovar si môžete vyzdvihnúť osobne na pobočkách Motozem v Českej republike aj na Slovensku.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 464 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o MotoZem

Motozem.sk - motorkárske topánky, bundy, nohavice, kombinézy, prilby, rukavice

Ste vášnivý motorkár alebo máte v rodine niekoho, koho koníčkom sú práve motorky? Tak to vám odporúčame pozrieť sa na stránky e-shopu Motozem.sk, kde nájdete Motozem motorkárske oblečenie, motorkárske príslušenstvo aj motorkárske diely. Všetko tu nájdete vo viac ako 100 značkách a vo vysokej kvalite, pozrite sa, čo všetko tu nájdete.

Motozem - motorkárske oblečenie

Asi každý kto už niekedy sedel na motorke, ale aj tí, ktorí motorkárov pozorujú na cestách vie, že k tomuto koníčku treba nielen motorku, ale aj kvalitné motorkárske oblečenie. Motozem ponúka oblečenie pre mužov, ženy aj deti.

 • Oblečenie Motozem pre mužov - pre mužov ponúka Motozem airbagy, Motozem obuv, bundy, doplnky, dresy, chrániče, nohavice, kevlarové mikiny, kombinézy, nepromoky, Motozem prilby, rukavice, vesty.
 • Oblečenie Motozem pre ženy - v tejto kategórii nájdete pre ženy Motozem airbagy, obuv, bundy, doplnky, dresy, chrániče, nohavice, kevlarové mikiny, kombinézy, nepromoky, Motozem prilby, rukavice.
 • Oblečenie Motozem pre deti - pre deti tu kúpite airbagy, topánky, bundy, doplnky, dresy, chrániče, nohavice, kombinézy, prilby, rukavice.

Motozem - motorkárske príslušenstvo

Z motorkárskeho príslušenstva, ktoré e-shop Motozem.sk ponúka tu nájdete bezpečnostnú výbavu, Motozem doplnky ako držiaky SPZ, ozdobné kryty, štítky na svetlá. Nájdete tu aj Motozem elektroniku ako nabíjačky, kamery, klaksóny atď., ďalej Motozem kvapaliny a kozmetiku, batožinu a príslušenstvo. V ponuke nájdete aj kategóriu servis, vybavenie dielne, kde nájdete rôzne plachty, náradie, mierky atď.

Motozem - motorkárske diely

Z motorkárskych dielov, ktoré môžete na Motozem.sk nakúpiť, tu nájdete Motozem batérie, blinkre, rôzne držiaky SPZ, filtre, svetlá, sviečky, zrkadlá, lešenie budíka a mnoho ďalšieho. Na svoju motorku tu nájdete naozaj všetko.

Motozem - darčeky a voľný čas

Samostatnú kategóriu tvoria darčekové predmety a Motozem výpredaje. Tu nájdete Motozem autodoplnky, predmety za akčné ceny, nájdete tu aj darčekové poukážky, ktorými môžete obdarovať svojho známeho. Nájdete tu aj tipy na darčeky, Motozem výpredaje a veci na zazimovanie motocykla, predmety druhej akosti.

Motozem - výrobcovia

Hľadáte miesto, kde budete nakupovať množstvo výrobkov rôznych značiek na jednom mieste? E-shop Motozem.sk ponúka sortiment oblečenia, príslušenstva aj motorkárskych dielov od viac ako 100 výrobcov a značiek. Nájdete tu značky ako MotoZem, Atlas, Booster, Emgo, Knox, Forch, Nissin atď. 

Nákup na Motozem.sk

Motozem.sk - možnosti dopravy

Spoločnosť Motozem ponúka svojim zákazníkom hneď niekoľko možností dopravy a dobrou správou je, že pri nákupe nad 49€ máte dopravu zadarmo:

 • osobný odber na predajni Dobrá (ČR) zadarmo;
 • Slovenská pošta - Expres na poštu za poplatok 2,50€;
 • Slovenská pošta - Expres na adresu za poplatok 2,50€;
 • SPS za poplatok 3€;
 • osobný odber - Uloženka za poplatok 1,50€;
 • výdajné miesto - Uloženka za poplatok 3€;
 • výdajné miesto - Zásielkovňa za poplatok 3€.

Motozem.sk - spôsoby platby

A ako môžete za tovar z e-shopu Motozem.sk platiť? Pri osobnom odbere na predajni Dobrá (ČR) môžete platiť v hotovosti, takisto môžete platiť na dobierku pri preberaní tovaru alebo prevodom na účet Motozem.

Reklamácia tovaru z e-shopu Motozem.sk

Ak potrebujete tovar reklamovať, môžete tak urobiť buď osobne na prevádzke Dobrá (ČR) alebo poštou na adrese v Čadci, kde pošlete balík. Reklamáciu je potrebné uplatniť počas záručnej lehoty, ktorá je na e-shope Motozem.sk 24 mesiacov. K reklamovanému tovaru pribaľte reklamačný protokol, ktorý nájdete na stránkach e-shopu v časti “Reklamačný poriadok”. Reklamácia vám bude vybavená do 30-tich dní od jej uplatnenia.

Výdajné miesta a predajne Motozem

Motozem má 3 predajne v Českej republike, konkrétne v mestách Praha, Dobrá a Říčany. Na týchto miestach si môžete osobne prebrať zakúpený tovar, no to môžete aj na výdajných miestach Uloženky v množstve českých miest a na Slovensku nájdete výdajné miesto Motozem v Bratislave.

Kontakty na e-shop Motozem.sk

V prípade, že potrebujete poradiť alebo sa o niečom informovať, neváhajte sa obrátiť na zákaznícku podporu, ktorá je vám k dispozícii na telefónnom čísle +421 412 028 932 alebo na e-maily [email protected]em.sk.

Motozem.sk - recenzie

Množstvo recenzií na nákup na e-shope Motozem.sk nájdete napríklad na portáli Heuréka, kde e-shopu Motozem.sk udelilo recenziu viac ako 1 100 zákazníkov. Na tomto portáli si e-shop Motozem.sk vyslúžil v priemere 4,8 hviezdičiek z 5 a až 98% zákazníkov tento e-shop odporúča. Množstvo pozitívnych recenzií vás môže presvedčiť o nákupe na tomto e-shope. Pozrite sa na niektoré z recenzií:

 

100% udelil zákazník Vladenko: “Výborná komunikácia, rýchle dodanie, bezplatná výmena, na náklady predávajúceho. Mam len tie najlepšie skúsenosti.”

 

A takisto aj zákazník Marek: “Extra rýchle doručenie, s tovarom som bol nad mieru spokojný. Top cena = Top kvalits.”

 

“Dodanie tovaru promptné, pekne zabalené, komunikácia na dobrej úrovni.” - túto recenziu napísal zákazník Scarabeus

 

Aj napriek malej chybičke tento oerený zákazník e-shop Motozem.sk odporúča: “Rýchle vybavenie; Rýchle dodanie; Poslali zlý štítok na postu, na výmenu či vrátenie zásielky.“

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  3,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať