Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode MoreZliav.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web MoreZliav.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 2,5 % cashback späť z každého nákupu!

Portál MoreZliav.sk Vám ponúka neuveriteľne výhodné ponuky každý deň. Môžete si zakúpiť kupóny so zľavou od 30 – 10 % na zájazdy, pobyty, do reštaurácií, na masáže, relax, wellness, krásu, zábavu, módu či obchody. Ponuka je vždy časovo limitovaná (jeden až niekoľko dní) a môže sa vypredať. Ak je zadaný maximálny počet predaných kupónov, netreba váhať a zľavu si objednať čím skôr. Využite zľavy portálu MoreZliav.sk a doprajte si ozdravný pobyt, lyžovačku na horách, adrenalín v podobe zoskoku padákom alebo romantickú večeru so svojou polovičkou.

Objednanie kupónu je veľmi jednoduché. Stačí si vybrať zľavu prípadne viac rôznych zliav, o ktoré máte záujem a kliknúť na "Kúpiť za...", uvedené pri danej zľave. Následne môžete upraviť počet kusov kupónov. Ďalej je potrebné správne vyplniť Vašu e-mailovú adresu a zvoliť spôsob platby. Pri platbe na dobierku je potrebné vyplniť aj Vašu poštovú adresu. Následne ste podľa typu platby presmerovaný priamo na platobnú bránu alebo Vás systém len informuje o vybavení objednávky a poskytne Vám platobné údaje. Akonáhle Vašu platbu zaevidujeme v našom systéme, systém automaticky zašle kupón na Vami zadanú e-mailovú adresu a rovnako kupón nájdete po prihlásení sa do systému MoreZliav.sk.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre MoreZliav.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať