17 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Michalpataky.com - chudnutie, zdravá strava a pekná postava

Michal Pataky je tvorca Ultra tréningového systému, ktorý pomáha ľuďom sa jednoducho dostať do formy, schudnúť a zlepšiť si kondíciu. Svoje znalosti predáva aj cez stránku MichalPataky.sk, kde sa veľa užitočného dozviete aj vy.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 684 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Michalpataky.com

Trápi vás nadváha a cítite, že teraz je ten správny čas s tým niečo robiť? Nadváhu ani nemusíte mať, stačí, ak chcete zlepšiť svoju kondíciu, zamerať sa na vaše stravovanie alebo jednoducho sa zbaviť tuku, ktorý vám na tele prekáža. S týmto všetkým vám môžu pomôcť služby Michala Patakyho, ktorý je odborník na tieto témy. Jednoducho a zrozumiteľne vám vysvetlí zásady, ktorými by ste sa mali riadiť, aby ste schudli a cítili sa lepšie. Môžete s ním absolvovať online cvičenia, kúpiť si knihu či plán stravovania, ktorým keď sa budete riadiť, výsledky sa určite dostavia. Nebojte sa žiadneho prehnaného tempa, naopak, Michal Pataky je realista a presne to bude očakávať aj od vás. Nevyžaduje žiadne nadpriemerné výkony, posilňovať budete so svojou váhou, čo je pre začiatok tou lepšou voľbou.

Kto je Michal Pataky?

Michal Pataky je tréner a výživový poradca, ktorý vymyslel Ultra tréningový systém. Podľa jeho slov nikdy nepatril medzi nadaných športovcov, ale cvičenie a chudnutie ho pohltilo natoľko, že sa v tejto oblasti vzdeláva a svoje skúsenosti predáva ďalej. Vyštudoval športovú vysokú školu, vďaka čomu získal najvyššiu trénerskú kvalifikáciu. Je majiteľom niekoľkých certifikátov z oblasti efektívneho cvičenia a chudnutia. Okrem cvičenia vám poradí aj s vašim jedálničkom, ktorý je takisto potrebné dodržiavať, ak chcete naozaj schudnúť.

Aké služby a produkty ponúka Michal Pataky?

Na stránkach MichalPataky.sk si môžete vybrať tréningový či stravovací program, ktorý vám bude vyhovovať. Pozrite sa, aké programy a služby pre vás pripravil:

 • Program UTS 4.0 - s týmto programom sa dostanete do formy už za 5 mesiacov. Vďaka nemu sa tiež naučíte pravidelne cvičiť a zdravo stravovať, čoho výsledky uvidíte už za pár mesiacov. 
 • Program Ultra zadok - s ním zapracujete na dokonalom zadku, ktorým sa budete s hrdosťou pýšiť. Ide o mesačný program cvikov s vlastnou váhou, ktorý môžete cvičiť v pohodlí domova.
 • Program Ultra spánok - základom úspechu je podľa Michala Patakyho dostatočný spánok. Ten vám dodá energiu na ďalší deň a hlavne sa jednoducho zregenerujete po každom dni. Tento program je vhodný pre podnikateľov, manažérov a každého, kto chce zlepšiť svoj spánok a nakopnúť tak organizmus k lepšiemu spaľovaniu tukov.
 • Program UltraCORE - ide o 6 týždňový online tréningový plán na posilnenie brušných a hlbokých stabilizačných svalov. Práve tieto svaly sú v dnešnej sedacej dobe často oslabené, no zároveň pre fungovanie našich tiel nepostrádateľné.
 • ULTRAJEDÁLNIČEK - ide o mapu správneho stravovania, ktorá vám ukáže základy zdravého stravovania. S týmto jedálničkom budete jesť zdravo, no stále to, na čo máte chuť.
 • Potravinový podvod páchaný na vašich deťoch” - ide o knihu, ktorá nielen rodičom ukáže, v čom nie sú detské jedlá dobré pre vaše deti. Dozviete sa množstvo zaujímavostí zo sveta stravovania vašich detí.
 • ULTRATUKY - Michal Pataky ponúka aj jednoduchého sprievodcu svetom tukov. Tuky nie sú iba zlé, je potrebné vedieť, ako s nimi pracovať tak, aby vám pomohli k vytvoreniu vašej vysnívanej postavy. 
 • ULTRAREŠTART - je základný stravovací plán, zameraný na obnovu fungovania metabolizmu a vytvorenie základu pre rýchle spaľovanie tukov. Nájdete v ňom tipy na zlepšenie zdravia a zníženie zápalov v tele.
 • Ako sa zbaviť sladkého” - máte problém s pojedaním sladkostí? Určite nie ste sami, no môžete s tým niečo urobiť. V tomto programe nájdete 10 techník ako sa odnaučiť jesť sladkosti a ďalšie nezdravé jedlá.
 • Životná forma” - ak chcete mať prehľad o najdôležitejších zásadách zdravého životného štýlu, ste na správnom mieste. Tento program vám pomôže upraviť jedálniček, pomôže vám schudnúť, zbaviť sa tuku a zlepšiť kondíciu.
 • FINISHERY - ide o doplňujúci program k predošlým programom cvičenia. Tento program vám ponúka ďalšie 10 minútové cvičenie, ktorým vašu postavu ešte viac zdokonalíte.
 • Jednoručné činky POWERBLOCK - posuňte vaše cvičenie a starostlivosť o vaše telo ešte o level vyššie. Posilujte s činkami, vďaka ktorým naberiete viac svalovej hmoty.

Michal Pataky blog

Chceli by ste sa dozvedieť zo sveta zdravého životného štýlu viac? Michal Pataky píše blog, na ktorom sa dozviete množstvo zaujímavostí. Prečítať si môžete rôzne návody ako zefektívniť vaše cvičenie, prečítate si aj o základných pravidlách pre spaľovanie tukov a veľa ďalšieho.

Všetko o nákupe na MichalPataky.sk

Platba

Rozhodli ste sa tréningové programy Michala Patakyho vyskúšať? Objednať si ich môžete priamo na stránkach MichalPataky.sk a zaplatiť môžete bankovým prevodom alebo online platobnou kartou.

Kontakt

Nie ste si istí, ktorý program je pre vás ten pravý? Chcete sa opýtať, či robíte správne to, čo robíte? Nech už je vaša otázka akákoľvek, obrátiť sa s ňou môžete na tvorcu tejto stránky. Michala Patakyho môžete kontaktovať cez kontaktný formulár, ktorý nájdete na jeho stránkach alebo mu napísať na [email protected]

Ako môžete pri nákupe na MichalPataky.sk ušetriť?

Veľmi jednoducho! Prekliknite sa na jeho stránky cez Plnú Peňaženku a my vám vrátime až 17 % z ceny vášho nákupu späť. Stačí sa u nás zaregistrovať a už len zbierať cashbacky, ktoré si môžete nechať kedykoľvek preplatiť.

Recenzie

Prečítajte si recenzie a skúsenosti so službami Michala Patakyho a uvidíte, že jeho metódy fungujú. Samozrejme však musíte brať ohľad na to, že každý organizmus a telo je jedinečné a preto sa môžu vaše výsledky mierne líšiť od ostatných.

Čo hovorí pani Miroslava na program Ultra core?

 • Ahoj Michal, ubehlo to, ani neviem ako. Naozaj nie som športový typ a tak som sa musela do cvičenia prinútiť. Skutočne neviem, aký "zázrak" sa stal, že som sa dala na Tvoju výzvu a aj na tento program 😊. Na začiatku som pri výške 171 cm vážila 71 kg. Teraz mám 64 kg. V páse som mala 80 cm teraz mám 74 cm. Najhoršie je to s bokmi. Tam som mala až 112 cm, teraz mám 104 cm. Mne však ide nielen o chudnutie, aj keď to je samozrejme tiež veľmi fajn, ale chcem, aby mi spevnelo telo. Zatiaľ to naozaj nie je nič moc. Michal, dokázal si nemožné! Dokázal si vo mne vzbudiť záujem o cvičenie. Nik z rodiny neveril, že som začala cvičiť!!! Nič na mňa doteraz nezaberalo... Som veľmi rada, že som si kúpila Tvoj program. Naozaj neľutujem. Vyhovuje mi tento spôsob tréningov.☺ Prajem Ti pekný deň."

S programami Michala Patakyho je spokojná aj pani Anabela:

 • Ahoj Michal. V prvom rade ti chcem poďakovať . Vďaka tebe už viem, ako telo funguje a čo môžem a čo by som nemala jesť. Pochopil som strašne veľa vecí a začala sa zdravšie stravovať. Pokračujem v cvičení aj naďalej , to s anemusíš báť, pretože ma tvoje cvičenie baví, aj keď nemôžem dať do toho maximum ako by som chcela 😊"

Neoslovili vás služby a programy Michala Patakyho? V kategórii chudnutie na Plnej Peňaženke nájdete ďalšie stránky propagujúce ďalšie metódy chudnutia. Skúsiť môžete napríklad Keto metódu chudnutia s KetoMIX.cz alebo KetoDiet.sk. Chudnutie môžete skúsiť aj pomocou prírodných tabletiek zo stránky MojaLínia.sk.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  17 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať