KUTIL.CZ logo

Kutil.cz - všetko pre dom, dielňu aj záhradu

Všetci remeselníci a záhradkári, spojte sa! Moderné heslo, ktoré vás hodí do Kutil.cz.

Viac o KUTIL.CZ

Obchod je momentálne nedostupný

Spolupráca s obchodom bola ukončená. Ďakujeme za pochopenie.

O KUTIL.CZ

Ručné, ale aj elektrické nástroje pre remeselníkov, záhradkárov a kutilov bude nová závislosť. Uľahčite si robotu a spríjemnite si čas v dielni či záhrade vďaka e-shopu Kutil.cz.

Online nákupy náradia a výbavy pre váš dom, dielňu a záhradu vám ponúka e-shop Kutil.cz. Buďte moderným a hlavne vybaveným domácim kutilom aj vy!

Kutil.cz - vybavenie pre ozajstného kutila

Chýba vám nejaký nástroj vo vašej kutilskej výbave? Napravte to nákupom online na e-shope Kutil.cz, kde nájdete všetko pre váš dom, dielňu a záhradu. Tým je myslený celý rad napríklad elektrického alebo ručného náradia, kúpite tu rôzne príslušenstvo aj spojovací materiál. Nezabúdjate, že pri nákupe cez Plnú Peňaženku získate 3 % z ceny nákupu späť a výhodný nákup vám zaistí aj zľavový kód či kupón Kutil.cz. Ak si nie ste nákupom istí, pozrite sa na recenzie e-shopu alebo si nechajte poradiť od pracovníkov Kutil.cz.

Elektrické náradie Kutil.cz

Aké elektrické náradie by nemalo chýbať vo výbave nijakého kutila? To samozrejme záleží od toho, čo chcete robiť. Napríklad elektrická vŕtačka sa nestratí v nijakej domácnosti. Ak potrebujete niečo prerezať, kúpťe si kvalitnú elektrickú pílku, rezačku alebo elektrické nožničky. V ponuke nájdete aj všetko na obrábanie dreva, vrátane elektrických brúsok. Nájdete tu aj pájky, striekacie pištole, techniku na zváranie alebo akumulátorové náradie. Ponuka je pestrá, pozrite sa do vašej dielne čo vám vo výbave chýba a dokúpte si to práve tu na Kutil.cz.  

Príslušenstvo pre ozajstného kutila

Aké príslušenstvo vám ponúka e-shop Kutil.cz? Tak napríklad tu nájdete všetko potrebné pre brúsenie ako frézy, matice, metly, stojany na náradie atď. Takisto príslušenstvo pre pneumatické náradie, ako napríklad hadice, kompresory, spojky, striekacie pištole alebo ofukovacie pištole. Ponuka obsahuje aj príslušenstvo pre rezanie, pre zváranie, kde nájdete elektrody, káble a svorky, zváracie kukly a sklá. Ak potrebujete príslušenstvo pre uťahovanie, vŕtanie a sekanie, určite sa pozrite aj na ponuku e-shopu Kutil.cz

Ručné náradie Kutil.cz

Asi najpočetnejšie náradie v dielni každého kutila tvorí práve ručné náradie. Doň e-shop Kutil.cz zaradil napríklad kladivá, palice, kliešte, kľúče, nože a nožnice, tiež rôzne metre alebo pilníky. V ponuke nesmú chýbať ani páčidlá alebo píly, ktoré sa môžu kedykoľvek pri práci v dielni hodiť. Ak pracujete s drevom, Kutil.cz ponúka aj náradie pre prácu s drevom, ak si zas potrebujete niečo prichytiť v dielni, nájdete tu aj zveráky. Viacero potrebností môžete kúpiť aj v sade náradia. 

Spojovací materiál Kutil.cz 

Pýtate sa, čo si predstaviť pod pojmom spojovací materiál? Nie každému kutilovi hneď napadne, že sú to vlastne šrobováky, matice, podložky či hmoždinky. Presne tak, tieto drobnosti vám pomôžu pri stavaní alebo oprave napríklad nábytku. Okrem toho tu nájdete aj laná a reťaze, skoby, ale aj nerezový či mosadzný spojovací materiál.

Všetko do záhrady, na stavbu a do dielne

Buďte vždy pripraveným domácim kutilom vo vašej dielni, na stavbe či na záhrade. Do dielne tu nájdete napríklad vozíky, kufre, organizéry, lupy, zveráky aj závesné skrine. Do záhrady tu môžete kúpiť záhradné zavlažovanie, pletivo a ploty, rôzne náradie potrebné pri starostlivosti o záhradu. Ak ste už niekedy boli na stavbe tak viete, že tu je potrebné neskutočné množstvo náradia. A na to vás môže pripraviť aj e-shop Kutil.cz. Nájdete tu napríklad rebríky, schodíky, vetracie mriežky, plachty a fólie, ale aj sudy, podlahy, vodováhy a náradie pre murárov. A to nie je ani zďaleka všetko. Nazrite sami do tejto kategórie a uvidíte, že vybavenie pre kutilov sa dá nakupovať jednoducho online. 

Železiarstvo

Online železiarstvo nájdete aj na e-shope Kutil.cz. Nemusíte sa tak naháňať po obchodoch a vyberať si môžete v pohodlí domova presne to, čo potrebujete. V tejto kategórii vám Kutil.cz ponúka farby a maliarske potreby, bytové doplnky, rôzne domáce potreby, lepidlá alebo napríklad háky a držiaky. Fúka vám cez okná alebo dvere? Kúpte si na Kutil.cz pásky alebo tesnenie, čím váš problém jednoducho vyriešite. Nielen do dielne tu kúpite aj police. No a do vášho motorového vozidla tu nájdete aj výbavu do auta.

Siroflex

Firma Siroflex sa venuje výrobe zavlažovacieho sortimentu a systémov šetriacich vodu. Kutil.cz tieto produkty predáva na svojom e-shope a ak by ste mali o výrobky tejto značky záujem, môžete ich nakúpiť aj na Kutil.cz. Nájdete tu napríklad tesnenia so sitkom, prípojky, sporiče, tiež spojky alebo rozbočky či rozstrekovače značky Siroflex. 

Všetko o nákupe na Kutil.cz

Platba

Ak ste sa nakoniec rozhodli pre nákup na e-shope Kutil.cz, máte na výber dva spôsoby platby. Platiť môžete na dobierku pri preberaní tovaru a to za poplatok 30 Kč. Ak preferujete rýchlu platbu predom, využite online platbu cez platobnú bránu GoPay.

Doprava

Na Slovensko vám táto Česká firma doručí tovar v priebehu 2 - 3 dní. Dovezie vám ho dopravná služba GLS za poplatok 199 Kč. Ak by ste mali cestu do Čiech, svoj balík si môžete vyzdvihnúť aj osobne v predajni Kutil.cz v Pardubiciach. Presnú adresu nájdete na webe Kutil.cz. 

Reklamácia a vrátenie tovaru

Pomýlili ste sa a objednali ste zlú veľkosť šróbov alebo ste zistili, že objednaný tovar nepotrebujete? Vašu objednávku môžete do 14 dní vrátiť. K tomu môžete využiť formulár pre vrátenie tovaru, ktorý nájdete na stránkach e-shopu. Ten potom odošlite buď elektronicky na e-mail [email protected] alebo na adresu prevádzky Kutil.cz, ktorá má sídlo v Pardubiciach. Náklady spojené s vrátením tovaru hradí zákazník a peniaze z nákupu vám budú vrátené do 14 dní spôsobom, akým ste za objednávku platili vy.

Kontakty

Potrebujete poradiť? Obráťte sa na pracovníkov e-shopu Kutil.cz, ktorí vám s nákupom poradia. Kontaktovať ich môžete na telefónnom čísle 466 530 970 alebo im napíšte mail na [email protected]. Priamo na stránke e-shopu nájdete aj kontaktný formulár, ktorý vyplníte, odošlete a odpoveď vám príde na váš e-mail.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Kto by nemal rád lacné nákupy? Tým neodolá asi nikto z nás a práve preto vám ponúka Plná Peňaženka 3 % ceny vášho nákupu späť. Využite toto zlacnenie nákupu, stačí ak sa zaregistrujete na Plnej Peňaženke a do e-shopu sa dostanete cez náš preklik. Na internete môžete tiež vyhľadávať zľavové kódy a zľavové kupóny na nákup na Kuti.cz. S nimi môžete takisto ušetriť niekoľko percent z ceny vášho nákupu. 

Recenzie

Zaujala vás ponuka e-shopu Kutil.cz, ale radi by ste sa dozvedeli viac od samotných zákazníkov? To samozrejme môžete, stačí ak si prečítate recenzie na tento e-shop. Tak napríklad na českom portáli Heureka odporúča e-shop Kutil.cz 97 % zákazníkov a celková spokojnosť je 4,8 hviezdičiek z 5. Zákazníci sú spokojní hlavne s rýchlosťou dodania tovaru, tiež s výberom a cenami tovaru.

  • Pán Pospíšil udelil e-shopu 100 % a napísal: přehledný obchod, rychlé dodání, velký sortiment”
  • Pani Anna takisto e-shop odporúča: byla jsem spokojena,hlavně komunikace s firmou,doporučují s pozdravem Anna”
  • Láďa bol spokojný aj s cenami: Velmi rychlé jednání a doručení zboží, dobré ceny”
  • Pani Mária hodnotí pozitívne aj komunikáciu s e-shopom: +telefonem vstřícná komunikace, -nevidím,+přehledná nabídka +rychlé doručení objednaného zboží. Rozhodně v případě nákupu budu nejprve vyhledávat u kutila, při telefonickém dotazu velmi příjemná, vstřícná komunikace, vyčerpávající odpověď. Moc milá pozitivní zkušenost”

Nevybrali ste si? Skúste iné e-shopy na Plnej Peňaženke v kategórii Hobby a náradie a za váš nákup vám bude vrátený cashback. Nájdete tu napríklad Kaercher.com/sk alebo TPD.sk .

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.