Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode KokiskaShop.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web KokiskaShop.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu KokiskaShop.sk

Peniaze z nákupu späť
4 %
Prejsť do obchodu
Elektronika
0.5 %
Prejsť do obchodu
Všetko okrem elektroniky
4 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 4 % cashback späť z každého nákupu!

Všetko pre Váš dom, zahradu, voľný čas, ale aj Vaše deti. To Vám ponúka internetový obchod Kokiskashop.sk. Kokiskashop.sk je špecialistom na vyššie uvedený sortiment, ktorý je ponúkaný v prvotriednej kvalite. Väčšina ponúkaného tovaru je dostupná na sklade, a tak bude tovar vďaka okamžitému expedovaníi u Vás do 48 hodín od objednávky.

V rámci ponúkaného sortimentu dokáže Kokiskashop.sk maximálne uspokojiť požiadavky Vás, zákazníkov, nech už sú akékoľvek. Pre milovníkov zábavy a spoločného trávenia voľného času ponúka Kokiskashop.sk ako biliardové stoly, tak aj stolný futbal, určený dospelým aj deťom. Milovníkom záhradkárstva zase prídu vhod záhradníe skleníky, vrátane potrebného príslušenstva.

A kto využíva záhradu skôr ako miesto k odpočinku a grilovaniu, ocení napríklad obľúbené párty stany alebo pohodlný záhradný nábytok. Všetko potom perfektne dopĺňa čisto sezónny sortiment, zameraný na konkrétne ročné obdobie či sviatky. Vianočné osvetlenie do interiéru aj exteriéru je ukážkovým príkladom. To všetko s istotou bohatého výberu a skvelých cien.

Podmienky

Zobraziť viac

Výška odmeny závisí na kategórii, do ktorej zakúpený tovar spadá. V prípade, že je možné niektoré produkty zo sortimentu považovať za patriace do viacerých možných kategórií, o zaradení a aj výške odmeny rozhoduje vždy obchod Kokiskashop.sk. Prehľad kategórií nájdete uvedený nižšie.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google