Knihy ABZ logo

Knihy.ABZ.cz - online kníhkupectvo

Objavujte svet kníh spoločne s online kníhkupectvom Knihy.abz.cz

Viac o Knihy ABZ

Obchod je momentálne nedostupný

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

O Knihy ABZ

Kníhkupectiev nikdy nie je dosť. Knihy.abz.cz sú na českom trhu už 15 rokov a za ten čas sa stali odborníkmi na knihy. „Abz“ v názve neklame, na stránkach kníhkupectva totiž nájdete skutočne knihy od a po z. Okrem toho vás iste poteší aj široká ponuka stolných hier, CDčiek alebo vinylových platní. Rovnako tak máte možnosť nahliadnuť do najkomplexnejšej ponuky českých publikácií.

Online kníhkupectvo Knihy.abz.cz pôsobí na českom trhu už viac ako 15 rokov. Na ich e-shope kúpite klasické knihy rôznych žánrov, vyberú si tu aj milovníci e-kníh a audiokníh. Heslo „Jediné kníhkupectvo, ktoré potrebujete” ženie predajcu vpred v snahe ponúkať najkomplexnejšiu ponuku českých publikácií.

Knihy.abz.cz - jediné kníhkupectvo, ktoré potrebujete

Kúpite tu však aj cudzojazyčné knihy, na spestrenie voľného času aj stolné spoločenské hry, či hudbu na CD alebo vinylových platniach. Využite zľavy a cashback od Plnej Peňaženky a vaše nákupy na Knihy.abz.cz sa stanú ešte výhodnejšími. O kvalite služieb a spoľahlivosti e-shopu Knihy.abz.cz vás presvedčia mnohé pozitívne recenzie napríklad na Heureka.cz, kde toto internetové kníhkupectvo odporúča až 98 % zákazníkov.

To NAJ z e-shopu Knihy.abz.cz

Nie je vám jedno, aké knihy kupujete a čítate? Chcete vždy to NAJ? S tým nie je na e-shope Knihy.abz.cz žiadny problém. Na ich e-shope nájdete totiž prehľadne zoradené najpredávanejšie tituly, najlepšie hodnotené a najhľadanejšie knihy. V kategórii “Zlatý fond literatúry” nájdete najslávnejšie a najoceňovanejšie diela českej aj svetovej literatúry. Veríme, že nákupom kníh z týchto kategórií neurobíte krok vedľa, sú to totiž tie NAJ knihy internetového kníhkupectva Knihy.abz.cz.

Lacné knihy - zľavy a akcie

Nakupujte výhodne zlacnené knihy a ďalší sortiment e-shopu Knihy.abz.cz. Vaše nákupy sa stanú ešte väčšou zábavou keď zistíte, že na tomto e-shope kúpite knihy už od 0,30 €. A to je skvelá cena, nemyslíte? Okrem kníh tu nájdete aj omaľovánky, atlasy, mapy, stolné hry nielen pre deti v zľavách až do 50 %.

Široký výber kníh rôznych žánrov

E-shop Knihy.abz.cz ponúka viac ako 150 000 knižných titulov, čo znamená, že si máte z čoho vyberať. Ponuka je prehľadne zoradená podľa ponúkaných žánrov a filtrovať si ju môžete podľa názvu, autora, ceny, nakladateľstva či hodnotenia.

 • Náučná a odborná literatúra - nájdete tu učebnice, slovníky, kuchárky, knihy pre osobný rozvoj, knihy zo sveta umenia, športu, práva, techniky, náboženstva a mnoho ďalšieho.
 • Próza - beletria - v tejto kategórii nájdete romány, detektívky, krimi, sci-fi, horory, poviedky, cestopisy a ďalšie.
 • Pre deti a mládež - v ponuke nechýba ani sortiment pre deti, kúpite tu napríklad hry a hračky, rozprávky, puzzle, cudzojazyčné tituly pre deti, publikácie pre deti a mládež.
 • Poézia - v tejto kategórii nájdete klasickú poéziu aj verše, o ktorých ste možno ani nevedeli. V ponuke nájdete balady, piesne, diskografiu, epigramy a poéziu.
 • Osobnosti a fakty - prečítať si vďaka Knihy.abz.cz môžete aj príbehy známych ľudí či fakty o rôznych udalostiach. Nájdete tu kroniky, denníky, reportáže, rozhovory, životopisy a biografie, spomienky, pamäti, autobiografie atď.
 • Cudzojazyčné knihy - ak radi čítate knihy v pôvodnom jazyku, pozrite sa na ponuku v tejto kategórii. Nájdete tu cudzojazyčnú beletriu, poéziu, náučnú literatúru aj knihy pre deti.
 • Ostatné - v tejto kategórii nájdete napríklad CD, DVD, komiksy, darčeky, filmy, vtipy, scenáre či divadelné hry a ďalšie.

Audioknihy a elektronické knihy

Podľahli ste aj vy trendu audiokníh či elektronických kníh? Jednou z výhod týchto titulov je úspora miesta, pretože vám nezaberú celú policu vo vašej izbe. Audioknihy môžete počúvať napríklad pri jazde v aute alebo prechádzke v prírode. Elektronickú knihu budete mať vždy po ruke ak máte čítačku kníh, vďaka ktorej si môžete čítať napríklad v čakárni u doktora. Knihy.abz.cz ponúka audioknihy na stiahnutie alebo na CD. E-knihy ponúka v žánroch próza, poézia, kúpite tu aj náučnú literatúru, e-knihy pre deti a mládež aj o osobnostiach a faktoch.

Stolné spoločenské hry

Trávite váš voľný čas radi zábavnou formou? Zblížte sa so svojou rodinou či priateľmi pri jednom stole a zahrajte si spoločenskú hru. Ani neviete, ako sa pri tom zasmejte či potrápite svoje mozgové závity pri nejakej vedomostnej hre. E-shop Knihy.abz.cz má spoločenské hry rozdelené do kategórií podľa veku, kúpite tu hry značky Albi alebo Mindok.

Hudba

Naprázdno z tohto e-shopu nemusia odísť ani tí z vás, ktorí radi trávia svoj voľný čas počúvaním hudby. E-shop Knihy.abz.cz totiž ponúka aj hudbu na CD, DVD či vinylových platniach.

Všetko o nákupe na Knihy.abz.cz

Platba

E-shop Knihy.abz.cz ponúka svoje knihy aj slovenským zákazníkom. Nakupovať ich môžete online a za vašu objednávku môžete platiť bankovým prevodom na slovenský účet spoločnosti alebo platobnou kartou online. Ak máte darčekový poukaz na nákup na e-shope Knihy.abz.cz, platiť môžete samozrejme aj ním. Pri platbe zadáte číselný kód poukazu a z ceny objednávky sa vám automaticky odráta hodnota poukazu.

Doprava

Český predajca kníh, Knihy.abz.cz, doručuje aj na Slovensko. Ceny dopravy sú účtované pri objednávkach do 10 kg, ak váži váš balík viac, ceny dopravy sú účtované individuálne. E-shop Knihy.abz.cz využíva na doručenie tovaru na Slovensko kuriérsku spoločnosť InTime, pričom za dopravu zaplatíte 6,67 €. Ak však máte cestu do Česka, vašu objednávku si môžete vyzdvihnúť aj na jednom z výdajných miest Knihy.abz v Prahe, Olomouci, v Českých Budějoviciach, v Plzni alebo v Pardubiciach.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Neoslovila vás zakúpená kniha? Môžete ju do 14 dní vrátiť, tovar však nesmie byť používaný ani poškodený a zabaliť by ste ho mali do pôvodného obalu. Odstúpenie od kúpnej zmluvy môžete zasielať na adresu spoločnosti ABZ knihy, a.s. v Ostrave alebo na e-mail [email protected]. Do 14 dní od doručenia tovaru vám predávajúci vráti peniaze spôsobom, akým ste za nákup zaplatili vy.

Kontakt

Akým spôsobom sa môžete obrátiť na zákaznícku podporu e-shopu Knihy.abz.cz? Na výber máte dve možnosti. Jednou je zákaznícka linka na čísle +420 595 782 815 a v prípade, že preferujete písomnú komunikáciu môžete svoj dotaz adresovať na [email protected] alebo vyplniť formulár na stránkach e-shopu. Centrála predajcu Knihy.abz sa nachádza v Ostrave a predajňu nájdete aj v Brne.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Využite zľavy e-shopu Knihy.abz.cz a nakupujte výhodne. Ešte výhodnejšie môžete nakupovať vďaka Plnej Peňaženke, ktorá vám vráti za váš nákup cashback v hodnote 2,5 % ceny vášho nákupu. Nakupujte s cashbackom aj na ďalších e-shopoch a zbierajte odmeny na váš účet, z ktorého si môžete nechať cashbacky kedykoľvek vyplatiť.

Recenzie

Viac ako 20 500 recenzií na e-shop Knihy.abz.cz nájdete na Heureka.cz. Z nich je iba necelých 400 negatívnych, čo svedčí o neuveriteľnom úspechu a spoľahlivosti tohto e-shopu. Až 98 % zákazníkov e-shop Knihy.abz.cz odporúča, pričom najčastejšie zmieňovanými pozitívami sú rýchlosť doručenia, ceny a komunikácia. Presvedčte sa o kvalite internetového kníhkupectva Knihy.abz.cz z recenzií, ktoré udelili overení zákazníci.

 • O spoľahlivosti e-shopu Knihy.abz.cz vás môže presvedčiť recenzia pravidelnej zákazníčky Hany: Jsem naprosto spokojená a nakupuju tu už mnoho let, několikrát do roka.Je tady velký výběr zboží (knihy, spol.hry aj.), jsou tady výhodné ceny a navíc mám obchod blízko pro osobní vyzvednutí. Nakupují tady i oba naši synové. Velmi dobrá komunikace.”
 • Na 100 % ohodnotila internetové kníhkupectvo Knihy.abz.cz aj zákazníčka Ifa: Okamžité vyrozumění ze strany obchodu, vstřícné a sympatické chování. Přesné a srozumitelné instrukce. Doporučuji.”
 • Aj zákazníčka Radka vám e-shop odporúča a udelila mu 5 hviezdičiek z 5: Doposud (už několik let) jen příznivé zkušenosti. Pro mě jedna z výhod - možnost osobního odběru. Také možnost vyzvednout knihu PO PŘEDCHOZÍ TEL. DOMLUVĚ v pozdějším termínu. Využila jsem 2-3x v době letních dovolených. Ochota, žádný problém.”
 • Na 90 % ohodnotila tohto predajcu pani Ivana, ktorej prišla kniha v inom obale, ako bolo uvedené na e-shope: Na obrázku byl jiný přebal knihy, než mi byl doručen, nevadilo mi to, protože kniha byla správná.”

Nevybrali ste si? Na Plnej Peňaženke nájdete v kategórii “Knihy, audio, video a hry” mnohé ďalšie online kníhkupectvá. Nakupovať s 2 % cashbackom môžete na PantaRhei.sk, za nákup na Bux.sk získate 1,5 % cashback. Výhodne s cashbackom od Plnej Peňaženky môžete nakupovať aj na Gorila.sk a na mnohých ďalších e-shopoch nielen s knihami.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.