Kloubus.sk logo

Kloubus.sk - účinná kĺbová výživa

Revolučný kĺbový doplnok, ktorý pomohol už mnohým ľuďom.

Viac o Kloubus.sk

Peniaze z nákupu späť

10 %

O Kloubus.sk

Posilnite svoje kĺby, väzy a svaly s doplnkom stravy, ktorý za to naozaj stojí. Urobte revolúciu vo vašom tele.

Kúpte si výživový prípravok Kloubus na kĺby, ktorý sa vyrába v Ostrave a bojujte s bolesťami šliach, kĺbov alebo väzov. Jeho výhodná cena vás zaiste hneď prekvapí, no takisto očakávajte rýchle pozitívne účinky. E-shop Kloubus.sk píše, že je to jeden z najúčinnejších prípravkov na trhu. Svojim zložením a rozpustnosťou vo vode sa účinky dostavia rýchlo a vy nemusíte jesť nadmerné množstvo tabletiek, ktoré môžu zaťažiť váš organizmus. Nakupujte tento prípravok ešte výhodnejšie s Plnou Peňaženkou, ktorá vám vráti 10 % z ceny nákupu späť. Hodnotenia a skúsenosti zákazníkov s prípravkom Kloubus sú veľmi pozitívne.

Kĺbová výživa Kloubus

Bolia vás kĺby, väzy a šľachy? Určite nie ste jediní, týmto problémom trpia často seniori, športovci, ale aj aktívni ľudia. Tí dávajú totiž svojim kĺbom najviac zabrať a pre nich sa stáva kĺbová výživa často jediným možným riešením, ak sa chcú cítiť lepšie. Kloubus je český prípravok navrhnutý odborníkmi a svojim zložením a dávkovaním ide o jeden z najúčinnejších prípravkov na trhu. Aspoň tak píšu na e-shope Kloubus.sk.

Zloženie prípravku Kloubus

Na zložení tohto prípravku si jeho výrobcovia dali záležať. Kloubus má vysoké účinky a dobrou správou je aj to, že je rozpustný vo vode. Vďaka tomu nemusíte jesť niekoľko tabliet denne, aby ste dosiahli požadovaný účinok.

 • Kolagén - kolagén tvorí približne 30 % celkového množstva bielkovín a je jedným z najdôležitejších stavebných kameňov ľudského tela.
 • Glukosamin - je hlavnou zložkou chrupavky a bez neho by bol každý pohyb veľmi namáhavý.
 • MSM - celým názvom Metyl-sulfonylmethan. Táto biologicky aktívna síra sa nachádza v každej bunke nášho tela a prispieva napríklad k zvláčňovaniu vnútorných väzivových a chrupavkových tkanív.
 • Chondroitín- tvorí látky, ktoré sa viažu na proteoglykány, ktoré sú dôležitou stavebnou súčasťou medzibunkovej hmoty chrupaviek.
 • Vitamín C - prispieva k správnej tvorbe kolagénu pre normálnu funkciu kostí a chrupaviek. Je potrebné ho pravidelne dopĺňať
 • Horčík - horčík je minerál, ktorý prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy, svalov, k udržaniu zdravých zubov, pozitívne pôsobí proti únave a vyčerpaniu.
 • Bromelain - tento enzým si telo vytvára v menšom množstve a čím je človek starší, tak je ho čoraz menej. Je potrebné ho teda telu dodávať pomocou doplnkov stravy.
 • L-leucín - túto aminokyselinu si naše telo nevie vytvárať samo, no zároveň je kľúčová pre ľudský organizmus.
 • Kyselina Hyaluronová - prirodzene sa nachádza v medzibunkovej hmote, v očiach, pokožke a kĺbovej tekutine.
 • Zinok - zinok prispieva k normálnemu stavu kostí a prispieva k normálnej funkcii imunitného systému.
 • Biotín - prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu a k normálnej činnosti nervovej sústavy.
 • Vitamín D3 - spoločne s vápnikom je dôležitý pre správnu stavbu kostí, zubov a funkciu kĺbov.

Odporúčané dávkovanie prípravku Kloubus

Predovšetkým vďaka účinnému zloženiu a forme spracovania prípravku na kĺby Kloubus nemusíte prehĺtať niekoľko tabletiek denne a zaťažovať váš žalúdok. Kloubus je rozpustný vo vode a má grepovú príchuť. Tento rozpustný prášok si teda zmiešate s cca 200 ml vody a môžete ho vypiť.

Pre koho je Kloubus vhodný?

Prípravky na kĺby užívajú najviac seniori, ktorých vek spôsobuje ťažkosti tohto typu. Ale Kloubus je vhodný aj pre športovcov, ktorí pravidelným cvičením a posilňovaním svoje kĺby a šľachy nadmerne namáhajú. A to isté platí aj pre aktívnych ľudí, ktorých je v dnešnej dobe stále viac a viac. Ak aj nepatríte do týchto skupín, no cítite sa slabí a vaše kĺby nezvládajú čo by mali, skúste tento prípravok aj vy. Kloubus je určený pre všetkých, koho trápia bolesti kĺbov, väzov a šliach.

Cena prípravku Kloubus na podporu vašich kĺbov

Na e-shope Kloubus.sk si môžete kúpiť 1 balenie Kloubus na 30 dní, 2 balenia na 60 dňovú kúru alebo 3 balenia vhodné na 90 dní. Pri nákupe dvoch alebo troch balení máte dokonca dopravu zadarmo. V prepočte vychádza kĺbový prípravok na 0,9 € na deň.

Všetko o nákupe na Kloubus.sk

Platba

Pri nákupe na e-shope Kloubus.sk môžete platiť niekoľkými spôsobmi. Vy si vyberte ten, ktorý vám najviac vyhovuje.

 • Platba na dobierku - platiť budete až pri preberaní tovaru a to v hotovosti. Rátajte s tým, že tento spôsob platby môže byť spoplatnený.
 • Online platobnou kartou - týmto spôsobom zaplatíte hneď po prevedení objednávky cez platobnú bránu.
 • Bankovým prevodom - po ukončení objednávky vám budú zaslané pokyny pre platbu na váš e-mail.
 • Pri pravidelnom odbere môžete platiť aj bezhotovostne pri preberaní tovaru.

Doprava

Za dopravu vašej objednávky z e-shopu Kloubus.sk zaplatíte 3,50 € a v prípade nákupu dvoch alebo troch balení Kloubus máte dopravu zadarmo.

 • Slovenská pošta - balík vám bude doručený domov na uvedenú adresu.
 • UPS - kuriér UPS vám taisto doručí zásielku priamo k vám domov.
 • Zásielkovňa - vašu objednávku si môžete nechať doručiť aj na výdajné miesto Zásielkovne a vyzdvihnúť si ju tam osobne.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Ako postupovať pri reklamácii tovaru na e-shope Kloubus.sk? Pre rýchlejšie vybavenie reklamácie sa môžete obrátiť na e-shop hneď ako zistíte, že je potrebné tovar reklamovať. Kontaktovať ich môžete telefonicky alebo e-mailom a rovno im zdeľte vami požadovaný spôsob vyriešenia reklamácie. Potom pošlite tovar spolu s faktúrou späť a v čo najkratšom čase bude vaša požiadavka vyriešená.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek otázok sa neváhajte obrátiť na pracovníkov e-shopu. Kontaktovať ich môžete na telefónnom čísle +420 778 114 130, kde zastihnete pracovníkov počas pracovných dní v čase medzi 7:00 - 14:00. Môžete im tiež poslať e-mail na [email protected]

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Potrebujete vaše kĺby trochu vyživiť a prípravok Kloubus sa vám zdá byť vhodný? Nakupovať na e-shope Kloubus.sk môžete cez Plnú Peňaženku, ktorá vám za takýto nákup ponúka 10 % z ceny nákupu späť. Stačí ak sa na Plnej Peňaženke zaregistrujete a do e-shopu sa dostanete cez náš preklik.

Recenzie

Najviac informácií o skúsenostiach s prípravkom Kloubus sa dozviete od samotných zákazníkov. Tí po užívaní kĺbovej výživy Kloubus napísali recenzie, ktoré nájdete aj priamo na stránkach e-shopu. My vám niektoré z nich kopírujeme, aby ste si vedeli urobiť obraz o tomto prípravu sami. 

 • Zákazník Filip sa s prípravkom Kloubus pripravoval na ťažkú súťaž: KLOUBUS mi veľmi pomohol v príprave na profesionálnu súťaž, kedy som bol v obrovskom fyzickom i psychickom vyťažení. Telo začalo trpieť a cítil som preťaženie v oblasti ramien a lakťov (väzy a šľachy). KLOUBUS som začal pravidelne užívať počas celej prípravy a stav sa výrazne zlepšil. Na produkte by som vyzdvihol hlavne jeho skvelú chuť a rozpustnosť.”
 • Alexandra začala užívať Kloubus po pôrode a našla v ňom viac pozitív: Po pôrode som mala problémy s chrbtom a bedrami. Hľadala som pomoc v uvoľňovacích cvikoch, ale aj v nejakom doplnku stravy. Manžel mi odporučil KLOUBUS. Po troch mesiacoch užívania sa stav výrazne zlepšil. Rovnako pozitívne vnímam vyšší obsah kvalitného kolagénu, ktorý pôsobí skvele na moju pleť.”
 • Pozitívnu skúsenosť má aj Dávid: KLOUBUS naozaj funguje. Cvičím ťažké drepy a po užívaní produktu KLOUBUS som schopný zdvíhať ďaleko väčšie váhy a mám kĺby ako nemluvňa :)”
 • Pán Jaroslav už po mesiaci užívania cítil zmenu k lepšiemu: KLOUBUS užívam už 2 mesiace a cítim sa oveľa lepšie. Trpím artritídou 2. a 3. stupňa na kolenách a bedrách. Po prvom mesiaci užívania som zaznamenal lepšiu pohyblivosť. Určite odporúčam!”

Nevybrali ste si? Skúste sa pozrieť na podobné doplnky stravy v online lekárňach a získajte cashback z nákupu späť. Na Plnej Peňaženke nájdete napríklad Dr.Max.sk , MojaLekáreň.sk a veľa ďalších.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.