Inpostele.sk

Získajte 2 % späť z Vášho nákupu

V e-shope Inpostele.sk nájdete širokú ponuku postelí, matracov, roštov a ďalších doplnkov do spálne i ďalších miestností. Vyberte si z nášho rozsiahleho sortimentu nábytku za dostupné ceny.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Inpostele.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Inpostele.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám až 2 % cashback späť z každého nákupu!

Spokojný zákazník je na prvom mieste!

Tradícia


Už od roku 2008 sa obchod Inpostele.sk špecializuje na predaj postelí, matracov a roštov. Hlavným cieľom je spokojný zákazník od začiatku až po koniec, to znamená spokojnosť pri objednávke, pri poradenskom servise, ale aj s kvalitou samotného tovaru a servisu. Inpostele.sk si zakladajú na stále rozširujúcej sa ponuke sortimentu od nábytku, matracov, roštov až po zaujímavé dekorácie do Vašej domácnosti. Obchod disponuje vlastným skladom, dopravou a montážou nábytku.

Vyhľadanie tovaru


Vami hľadaný tovar nájdete veľmi ľahko v bohatej ponuke. Kategórie ako nábytok, záhrada, jedálenské sety, matrace, paravány sa ďalej delia do podkategórií pre lepšie a presnejšie hľadanie.

Matrace


Matrace sú dôležitá súčasť spokojného života, pretože bez dobrého matraca nemôže mať človek kvalitný spánok. Matrace na Inpostele.sk sú vysoko kvalitné a ergonomicky tvarované. Široký výber je prehľadne zoradený v kategóriách podľa veľkosti alebo materiálu. Výber kvalitných matracov ponúka aj obchod Dormeo.sk, ktorý sa špecializuje primárne na ich výrobu a predaj.

Postele


Posteľ nemusí mať len funkčnú stránku, ale aj dizajnovú. Obchod Inpostele.sk ponúka obrovský výber postelí, ktoré sú nie len kvalitné, ale aj štýlovo navrhnuté a každý si nájde svoj kúsok, ktorý sa mu dokonale hodí do spálne. Postele viete prehliadať na stránke v kategóriách roztriedených podľa rozmeru, dreva, čalúnenia alebo aj podľa toho či túžite po jednolôžkovej, alebo manželskej postele. Ak však nenájdete to, čo hľadáte, obchod NabytokBogart.sk Vám rozšíri Váš výber ešte viac.

Jedálenské sety


Krásna jedáleň je snom každej ženy a v obchode Inpostele.sk Vám pomôžu ten sen realizovať. Široký výber disponuje rôznymi jedálenskými setmi od sklenených alebo masívnych, až po dizajnové alebo drevené. Ďalšie jedálenské sety a doplnky do kuchyne a jedálne nájdete aj v obchode Tempo Kondela tu.

Výber dopravy


Inpostele.sk ponúka až tri spôsoby doručenia, a to napr. kuriérsku službu PPL, Českú poštu alebo TOP TRANS pri nadrozmerných zásielkach.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Inpostele.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať