TempoNábytok.sk

TempoNábytok.sk - nábytok a zariadenie pre domácnosť online.

Získajte 3 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 3 % miesto bežných 2 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode TempoNábytok.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web TempoNábytok.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 3 % cashback späť z každého nákupu!

TempoNábytok.sk nie je len nábytok dostupný online na internete, ale je tiež doplnený 21 predajňami TEMPO Kondela, v ktorých máte možnosť vidieť nábytok aj naživo. Vďaka tomu, že obchod vlastní aj kamenné predajne po Českej a Slovenskej republike, tovar je dostupný skladom a nie je nutné čakať na objednávky od dodávateľov. Objednávky sú vybavované rýchlo, narozdiel od iných obchodov s nábytkom.

V TempoNábytok.sk nakupujete u zabehnutej a stabilnej firmy. E-shop bol vytvorený pre zákazníkov na základe najmodernejších technológií a trendov, je neustále dopĺňaný, aktualizovaný a jeho cieľom je uľahčiť zákazníkom nákup nábytku a doplnkov pre domácnosť.

V ponuke nájdete širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, veľkému záujmu sa teší napríklad oddelenie čalúneného nábytku. Okrem čalúnených sedacích súprav v koži a látke, nájdete v TempoNábytok.sk aj zaujímavú ponuku multifunkčných pohoviek, atraktívnych predovšetkým pre mladé rodiny, ktoré prekvapia dizajnom, cenou a navyše perfektne zapadnú aj do menších izieb a priestorov. V ponuke sú, okrem iného tiež jedálenské súpravy, obývacie steny, kuchyne a stoličky.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google