Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode TempoNábytok.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web TempoNábytok.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 2 % cashback späť z každého nákupu!

TempoNábytok.sk nie je len nábytok dostupný online na internete, ale je tiež doplnený 21 predajňami TEMPO Kondela, v ktorých máte možnosť vidieť nábytok aj naživo. Vďaka tomu, že obchod vlastní aj kamenné predajne po Českej a Slovenskej republike, tovar je dostupný skladom a nie je nutné čakať na objednávky od dodávateľov. Objednávky sú vybavované rýchlo, narozdiel od iných obchodov s nábytkom.

V TempoNábytok.sk nakupujete u zabehnutej a stabilnej firmy. E-shop bol vytvorený pre zákazníkov na základe najmodernejších technológií a trendov, je neustále dopĺňaný, aktualizovaný a jeho cieľom je uľahčiť zákazníkom nákup nábytku a doplnkov pre domácnosť.

V ponuke nájdete širokú škálu nábytku a bytových doplnkov, veľkému záujmu sa teší napríklad oddelenie čalúneného nábytku. Okrem čalúnených sedacích súprav v koži a látke, nájdete v TempoNábytok.sk aj zaujímavú ponuku multifunkčných pohoviek, atraktívnych predovšetkým pre mladé rodiny, ktoré prekvapia dizajnom, cenou a navyše perfektne zapadnú aj do menších izieb a priestorov. V ponuke sú, okrem iného tiež jedálenské súpravy, obývacie steny, kuchyne a stoličky.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre TempoNábytok.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať