E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Iberia.com - španielská letecká spoločnosť predávajúca letenky

Spoločnosť Iberia má celosvetové meno v oblasti leteckej prepravy cestujúcich a batožiny. Je všeobecne známa kvalitnými a spoľahlivými službami a tiež svojim prepracovaným zákazníckym servisom. Na stránkach Iberia.com si okrem letenky môžete zarezervovať aj Vaše ubytovanie či požičanie vozidla a nemusíte tak navštevovať dva či tri rôzne portály.

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod TAP Portugal .

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 533 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Iberia.com

Iberia airlines vám ponúka letenky po Európe, Amerike, Afrike a navštíviť môžete aj krajiny blízkeho východu. Rezervujete si tu aj hotel alebo požičiate auto.

Iberia.com - lacné letenky 

Iberia airlines je španielska letecká spoločnosť, ktorá ponúka hlavne výhodné a lacné lety po Španielsku. No to nie je samozrejme všetko, čo vám ponúka. Za lacné peniaze môžete cestovať po celej Európe, navštíviť môžete aj Ameriku, Afriku a blízky východ. Nezáleží, či plánujete letnú dovolenku na pláži, poznávací výlet alebo predĺžený víkend v jednej zo svetových metropol. Spoločnosť Iberia airlines vám zaručí jednoduché vyhľadávanie leteniek a postará sa o vás aj počas letu. Jednou cestou si tu môžete pozrieť aj ubytovanie a požičať si auto na cestovanie po okolí miesta, kde sa chystáte stráviť dovolenku.

Vyhľadávanie leteniek spoločnosti Iberia airlines

Ako vyhľadávať letenky na Iberia.com? Je to jednoduché a rýchle. Zadajte si miesto odletu a cieľovú destináciu, dátum vášho pobytu a počet pasažierov. Zobrazia sa vám lety rôznych spoločností, pretože Iberia tieto letenky kombinuje tak, aby vás to stálo čo najmenej a zároveň ste nemuseli zbytočne dlho čakať na letisku. Na hornej lište sa vám zobrazia cenové ponuky aj v iné dni, takže ak je váš dátum flexibilný, pozrite sa na ponuky aj v iné dni.

Cestujte so spoločnosťou Iberia po celej Európe

Presne tak! Objavujte krásy Európy, ktorá ponúka množstvo historických miest, navštíviť môžete aj moderné Európske metropoly. Obľúbenými Európskymi destináciami spoločnosti Iberia sú Barcelona, Atény, Alicante alebo Coruna. No to nie je ani zďaleka všetko čo vám táto spoločnosť ponúka. Navštíviť môžete napríklad mesto módy Miláno, romantické Benátky, portugalské Porto alebo Lisabon, takisto Mníchov, Zurich alebo Dublin.

Objavujte krásy Ameriky so spoločnosťou Iberia

Ako sa asi žije v Amerike? Každý z nás už určite videl filmy natočené v Amerike, na základe ktorých si často vytvárame obraz o živote v tomto kúte sveta. Skvelou správou je, že v dnešnej dobe už nemusíte objavovať svet iba cez televíziu. So spoločnosťou Iberia môžete letieť do Severnej, Južnej aj Strednej Ameriky. Navštíviť môžete obľúbené dovolenkové destinácie ako Kuba, Panama alebo Dominikánska republika. Ak túžite objavovať život veľkomiest, zamierte do Bostonu, Chicaga, Los Angeles alebo Miami. Obľúbenými destináciami v Južnej Amerike je Caracas, Rio de Janeiro alebo exotické Buenos Aires.

Letenky Iberia do Afriky a na blízky východ

Ak sa chcete tentokrát vydať na cestu do krajín blízkeho východu alebo do Afriky, Iberia má pre vás výhodné letenky. Objavujte odlišnú kultúru prekrásnej Afriky, kde na vás čaká krásna príroda, ale aj život veľkomesta. Vycestujte napríklad do mesta Marrakesh alebo Casablanca, kde môžete navštíviť miestne trhy a historické pamiatky. Obľúbenou destináciou je aj Dakar a Malabo, kde sa môžete aj okúpať v oceáne. Mestom luxusu je určite Tel Aviv, ktorý je tiež nazývaný ekonomickým mestom kultúry.

Online Check-in na Iberia.com

Urobte si online Check-in ešte pred odletom doma a nebudete mať starosti na letisku. Môžete tak urobiť po prekliknutí sa do tejto časti e-shopu, zadáte tu vaše meno a číslo letenky alebo booking kód. 

Povolená batožina na palube lietadla Iberia

Podľa toho, akú letenku ste si kúpili máte povolenú batožinu. Pri každom lete so spoločnosťou Iberia si môžete vziať malú kabelku s osobnými vecami a príručnú batožinu. Malá kabelka musí spĺňať veľkosť do 40x30x15 cm, príručná batožina nesmie presiahnuť veľkosť 56x45x25 cm. Odbavovacia batožina, teda tá, čo pôjde do podpalubia lietadla, nesmie presiahnuť váhu 23 kg a veľkosti strán nesmú byť v súčte väčšie ako 158 cm. Na stránkach Iberia.com nájdete aj informácie o preprave špeciálnej batožiny, ako sú napríklad hudobné nástroje, tiež o nebezpečnej a teda nepovolenej batožine. Tieto informácie sa vám určite zíde vedieť ešte pred nákupom alebo odletom lietadla Iberia. 

K letenke si kúpte rovno aj hotel

Hneď druhá vec, po kúpe letenky, na ktorú myslíme pri cestovaní je ubytovanie. Spoločnosť Iberia vám na svojich stránkach ponúka tiež rezerváciu hotela. Ak už máte kúpenú letenku, môžete si hneď rezervovať aj hotel a to najdôležitejšie budete mať vybavené hneď. Po zadaní tejto možnosti budete automaticky presmerovaní na stránky Booking.com. Na tomto portáli si vyberiete ubytovanie, ktoré spĺňa vaše požiadavky.

Požičovňa áut na Iberia.com

Ak viete, že by ste si radi pozreli aj okolie vašej cieľovej destinácie, požičajte si auto. Nemusíte sa tak spoliehať na miestnu dopravu, prispôsobovať vaše plány odchodom a príchodom autobusov či vlakov. Jednoducho sa kedykoľvek zdvihnete, nasadnete do auta a môžete cestovať kam si len zmyslíte. Do vyhľadávania si zadáte miesto vyzdvihnutia auta, dátum a približný čas. A následne si už len vyberiete auto, ktoré vám bude vyhovovať veľkostne, spotrebou, značkou alebo spôsobom riadenia.

Iberia.com kontakty

Máte otázku? Obráťte sa na zákaznícky servis spoločnosti Iberia, ktorý je vám k dispozícii 24 hodín v od pondelka do piatka. Môžete im zatelefonovať na číslo 901 111 500, no komunikácia bude prebiehať v španielčine alebo v angličtine. Môžete im tiež napísať na Facebook alebo Twitter.

Ako nakupovať na Iberia.com ešte lacnejšie?

Cestujte lacnejšie aj vďaka Plnej Peňaženke. Tá vám ponúka pri nákupe cez náš preklik cashback v hodnote 0,75 % ceny vášho nákupu. Peniaze vám budú vrátené na váš účet na Plnej Peňaženke.

Iberia.com recenzie

Prečítajte si recenzie a skúsenosti zákazníkov s Iberia airlines. Množstvo užitočných recenzií nájdete napríklad na Tripadvisor.sk, kde má Iberia viac ako 19 000 recenzií. Dozviete sa tu skúsenosti zákazníkov z celého sveta, vrátane tých slovenských. My vám ponúkame niektoré z týchto recenzií.

  • Zákazník Ján nebol spokojný so servisom na palube lietadla, no inak prebehlo všetko bez problémov: V júli sme cestovali s touto spoločnosťou z Viedne do Madridu. Let nemeškal, avšak počas jeho takmer 3-hodinového trvania sa nepodávalo bezplatné občerstvenie (ani nápoje).”
  • Zákazník Vlado absolvoval dlhý, ale príjemný let: Leteli sme leteckou spoločnosťou Iberia z Viedne cez Madrid do Mexico City a ďalej partnerskou mexickou spoločnosťou Interjet do Cancunu.Vo všetkých lietadlách sme boli spokojní s personálom,hlavne na 10 hodinovom lete do Mexico City. Trochu chaosu bolo v Mexico City,kde na tabuliach boli trosku iné odletové miesta,ako skutočne.Ale nakoľko sme mali dosť času zvládli sme to.”
  • Zákazníčka Alena letela ekonomickou triedou a so spoločnosťou Iberia bola spokojná: S leteckou spoločnosťou sme boli celkovo spokojní. Prekvapenie v Madride, kde sme sa na odletovej tabuli dlho nevedeli dopátrať, z ktorého gatu odlieta naše lietadlo. Neskôr sme zistili, že spoločnosť nám to oznámila SMS aj e-mailom. Cestou späť sme to už využili. Nemám výhrady, cesta prebehla bez problémov, v štandarde ekonomickej triedy.”  
  • Peter si v recenzii sťažuje na nepríjemné letušky: Leteli sme z Malagy do Bratislavy chartrovým letom. Let v poriadku, štart aj pristátie fajn. Občerstvenie na palube tiež OK. Ale letušky boli dosť otrávené a keď mali priniesť niečo mimo povinnej jazdy s vozíkmi, tak pomaly oči prevracali.”

Nevybrali ste si? Skúste poľskú leteckú spoločnosť LOT.com , švajčiarske aerolínie Swiss.com alebo známy vyhľadávač leteniek Kiwi.com . Nakupujte letenky a ubytovanie cez spoločnosti zapojené na Plnej Peňaženke a vďaka tomu získate peniaze z nákupu späť.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať