Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 347 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode HotelVoucher.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web HotelVoucher.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 2,5 % cashback späť z každého nákupu!

Portál HotelVoucher.sk pôsobí na trhu už od roku 2010 a je tu pre Vás so širokou ponukou ubytovania, primárne v hoteloch v celej Európe za výhodné ceny. HotelVoucher.sk dbá na plnenie si svojich záväzkov voči svojim zákazníkom, stabilitu a serióznosť. Od fungovania portálu, si svoje ubytovanie cez stránky HotelVoucher.sk zakúpilo už vyše 200 000 spokojných zákazníkov.

Na výber máte z viacerých krajín Európy a ich miest či metropol. Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí Česká republika so stovežatou Prahou, Poľsko, Maďarsko, Taliansko či okúzľujúci Amsterdam. Veľkej popularite sa tešia wellness pobyty, ozdravné pobyty a rôzne zážitkové zájazdy, spojené s prehliadkou mesta a podobne. Tak neváhajte a vyberte si aj vy svoje ubytovanie cez HotelVoucher.sk a určite nebudete ľutovať!

V prípade akýchkoľvek nejasností, máte možnosť kontaktovať zákaznícke centrum, ktoré Vám bude k dispozícii každý pracovný deň. Všetky ponuky sú overené a nákup cez HotelVoucher.sk je bezpečný. Samozrejmosťou je vrátenie zakúpeného kupónu do 14 dní.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre HotelVoucher.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať