Nakupte do 14 dnů a získejte jako bonus 100 Kč

Pro využití akce Vám zbývá

  • Okamžitý bonus 50 Kč za registraci
  • K dispozici 415 zapojených obchodů
  • 300 000 spokojených uživatelů
přehrát

Vytvořit účet zdarma

nebo Přihlásit se přes Facebook Přihlásit se přes Google

A kde nejraději nakupujete?

HotelVoucher.sk

HotelVoucher.sk - ubytovanie v hoteloch po celej Európe.

Získajte až 3 % späť z Vášho nákupu

Prejsť a získať cashback

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo viac ako 200 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode HotelVoucher.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web HotelVoucher.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 3 % cashback späť z každého nákupu!

Portál HotelVoucher.sk pôsobí na trhu už od roku 2010 a je tu pre Vás so širokou ponukou ubytovania, primárne v hoteloch v celej Európe za výhodné ceny. HotelVoucher.sk dbá na plnenie si svojich záväzkov voči svojim zákazníkom, stabilitu a serióznosť. Od fungovania portálu, si svoje ubytovanie cez stránky HotelVoucher.sk zakúpilo už vyše 200 000 spokojných zákazníkov.

Na výber máte z viacerých krajín Európy a ich miest či metropol. Medzi najobľúbenejšie destinácie patrí Česká republika so stovežatou Prahou, Poľsko, Maďarsko, Taliansko či okúzľujúci Amsterdam. Veľkej popularite sa tešia wellness pobyty, ozdravné pobyty a rôzne zážitkové zájazdy, spojené s prehliadkou mesta a podobne. Tak neváhajte a vyberte si aj vy svoje ubytovanie cez HotelVoucher.sk a určite nebudete ľutovať!

V prípade akýchkoľvek nejasností, máte možnosť kontaktovať zákaznícke centrum, ktoré Vám bude k dispozícii každý pracovný deň. Všetky ponuky sú overené a nákup cez HotelVoucher.sk je bezpečný. Samozrejmosťou je vrátenie zakúpeného kupónu do 14 dní.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google
Zabudli ste heslo?

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google