Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode HotelsCombined.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web HotelsCombined.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 3 % cashback späť z každého nákupu!

HotelsCombined.sk je zahraničný portál, ktorý funguje celosvetovo a momentálne je dostupný v 24 svetových jazykoch, vrátane slovenčiny. HotelsCombined.sk má unikátny systém, ktorý porovnáva ceny hotelov, vo viac ako 225 krajinách sveta. Uplynulý rok si cez HotelsCombined kúpilo svoje ubytovanie celosvetovo až 300 miliónov zákazníkov! Nákup je jednoduchý a bezpečný.

Do vyhľadávača zadáte miesto želanej lokality, dátum príchodu a odchodu, poprípade iné konkrétne parametre, ktoré Vám pomôžu nájsť ubytovanie rýchlejšie. Zadajte čo najviac špecifických parametrov, ako napríklad izba pre jedného či pre dvoch, prítomnosť domáceho miláčika, výhľad do ulice a podobne. Na výber máte z nespočetného množstva ubytovacích zariadení po celom svete. Od najlacnejších, až po tie najluxusnejšie.

V prípade akýchkoľvek nejasností je Vám k dispozícii zákaznícke centrum, ktoré sa s Vami pokúsi vyriešiť všetky problémové situácie, ktoré by mohli v priebehu nákupu nastať. Stránky portálu sú prehľadné, jasné a nezávadzajú.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre HotelsCombined.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať