HotelsCombined.sk logo

HotelsCombined – porovnávač cien hotelov

DLHODOBO VYPNUTÝ Viac o HotelsCombined.sk

Obchod je momentálne nedostupný

E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

O HotelsCombined.sk

Plánujete dovolenku? Vďaka HotelsCombined.sk nemusíte platiť zbytočne veľa za ubytovanie. HotelsCombined.sk je porovnávač cien hotelov a ubytovania po celom svete, ktorý zoskupuje ponuky iných portálov s ubytovaním na jednom mieste. Vy si vďaka tomu môžete vybrať ubytovanie podľa vašich preferencií.

HotelsCombined.sk je zahraničný portál, ktorý funguje celosvetovo a momentálne je dostupný v 24 svetových jazykoch, vrátane slovenčiny či češtiny. HotelsCombined.sk má unikátny systém, ktorý porovnáva ceny hotelov vo viac ako 225 krajinách sveta. Uplynulý rok si cez HotelsCombined kúpilo svoje ubytovanie celosvetovo až 400 miliónov zákazníkov! Nákup je jednoduchý a bezpečný a rovnako jednoduché je aj vyhľadávanie konkrétnych ponúk. Na výber máte z nespočetného množstva ubytovacích zariadení po celom svete. Od najlacnejších, až po tie najluxusnejšie. V prípade akýchkoľvek nejasností je vám k dispozícii zákaznícke centrum, ktoré sa s vami pokúsi vyriešiť všetky problémové situácie, ktoré by mohli v priebehu nákupu nastať. Navyše vám Plná Peňaženka vráti za nákup na HotelsCombined.sk až 3 % cashback, čo nie je vôbec málo. 

HotelsCombined.sk - nájdite si ten najlepší hotel podľa vašich predstáv

Ako funguje HotelsCombined?

Vyhľadávanie na portáli HotelsCombined je jednoduché, rýchle a efektívne. Za pár sekúnd sa vám zobrazí ponuka hotelov a ubytovania podľa vašich preferencií a požiadaviek. Zadajte čo najviac špecifických parametrov, ako je miesto vášho pobytu, izba pre jedného či pre dvoch, prítomnosť domáceho miláčika, výhľad do ulice a podobne a zobrazia sa vám všetky dostupné možnosti. Zobrazia sa vám ponuky s cenami iných portálov ako je Booking, Hotels.com, Agoda, Hilton a veľa ďalších. Nezľaknite sa veľkého množstva možností a vyberte si tú najlepšiu pre vás.

Parametre, podľa ktorých nájdete ideálne ubytovanie

Máte aspoň určitú predstavu, ako by malo vaše ubytovanie na dovolenke vyzerať? Ak chcete, aby zobrazená ponuka čo najviac zodpovedala vašim predstavám, nezabudnite použiť pri vyhľadávaní filtre. Základným parametrom je vždy miesto a dátum vášho pobytu a počet osôb. Následne sa vám zobrazia všetky ponuky, ktoré môžete ďalej filtrovať podľa vašich preferencií. Nastaviť si môžete napríklad cenu, počet hviezdičiek hotela, vzdialenosť od centra mesta, hotelové služby ako je napríklad vybavenie vašej izby a iné. Ak sa spoliehate na skúsenosti zákazníkov, ktorí daný hotel už navštívili, nastavte si vyhľadávanie podľa hodnotenia zákazníkov. V ponuke nájdete aj rôzne typy ubytovania ako sú hotely, hostely, apartmány, motely, prenájmy a iné. Samozrejmosťou na HotelsCombined je aj ubytovanie all inclusive, pri ktorom sa nemusíte starať o vašu stravu a môžete si užívať každú chvíľu vášho pobytu.

Horúca ponuka HotelsCombined.sk pre dnešný deň

Nemáte predstavu, kde by ste chceli stráviť nasledujúcu dovolenku? Inšpirujte sa priamo od HotelsCombined, ktorý každý deň vyberá „Horúcu ponuku pre dnešný deň”. V ponúkanom výbere nájdete lukratívne možnosti ubytovania, a to či už hľadáte luxus, preferujete nízku cenu alebo praktické vybavenie napríklad s kuchyňou. Obľúbenou destináciou na HotelsCombined je Sydney, kde môžete navštíviť mimo iné známu budovu opery, Sydney Opera House. Dovolenku môžete stráviť aj v jednej z najvyhľadávanejších dovolenkových destináciách, ako je Grécko a známy ostrov Korfu, Taliansko, Malta či Španielsko. Aj na týchto miestach ušetríte na cene ubytovania s HotelsCombined. Láka vás Ázia alebo Austrália? S HotelsCombined nie je problém zaistiť výhodné ubytovanie napríklad v Singapure, v Bangkoku v Thajsku alebo v Austrálskom Melbourne.

Sledujte ceny hotelov vďaka cenovým upozorneniam

Chcete si byť maximálne istí, že cena vášho ubytovania nebude zbytočne vysoká? Zapnite si cenové upozornenia, ktoré vás budú informovať o zlacnení vybraného ubytovania aspoň o 10 %. Túto informáciu dostanete na váš e-mail, takže o nej budete vedieť vždy včas a rezerváciu môžete previesť za takúto výhodnú cenu. Ak k tomu pridáte cashback od Plnej Peňaženky, vaše nákupy online budú ešte výhodnejšie.

Všetko o nákupe na HotelsCombined.sk

Platba

Spôsoby platby za ubytovanie na HotelsCombined sa odvíjajú od možností samotných poskytovateľov ubytovania. Niektorí preferujú platbu vopred a to buď bankovým prevodom alebo online platobnou kartou. Iní zas platbu pri príchode na ubytovanie a to buď kartou alebo v hotovosti. Konkrétne možnosti platby sa vám zobrazia po rozkliknutí danej ponuky ubytovania.

Kontakt

Potrebujete poradiť? Kontaktujte zákaznícky servis, ktorý vám ochotne pomôže s čímkoľvek budete potrebovať. V sekcii „Kontaktujte nás” sa vám zobrazia oblasti, ktorých sa môže týkať váš dotaz. Po rozkliknutí sa zobrazí kontaktný formulár, ktorý vyplníte a odpoveď vám bude zaslaná na váš e-mail.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Chystáte sa na dovolenku? Ušetrite na ubytovaní jednoduchým spôsobom. Stačí ak sa zaregistrujete na Plnej Peňaženke a na stránky e-shopu HotelsCombined.sk sa prekliknete cez tlačítko “Nakúpiť s cashbackom”. Na váš účet sa vám pripíše 3 % ceny vášho nákupu v podobe cashbacku. Ten môžete získať pri nákupoch vo viac ako 530 online obchodoch s módou, kozmetikou, nábytkom a doplnkami do domácnosti, elektronikou a ďalších druhov tovaru.

Nevybrali ste si? Skúste pohľadať ubytovanie na Booking.com, kde vám vrátime až 4 % cashback. Ak plánujete dovolenku v zahraničí, ktorá bude vyžadovať leteckú prepravu, letenky si môžete vyhľadať na Kiwi.com alebo Lufthansa.comS cashbackom od Plnej Peňaženky si zabezpečíte prepravu, ubytovanie aj aktivity počas vášho výletu či dovolenky.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 700.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.

Sme najväčší cashback portál na Slovensku

  • Celkom pripísané zákazníkom +7 mil. € pripísané zákazníkom
  • Počet registrovaných užívateľov 850 tis. registrovaných užívateľov
  • Počet obchodov v našom katalógu 720 obchodov v našom katalógu

3 za prvé tri nákupy

Začnite s nami šetriť a získajte bonus