Horizn-studios.com logo

Horizn-studios.com - batohy, tašky, cestovné kufre

Cestujte bez problémov s batožinou od Horizn-studio.com Viac o Horizn-studios.com

Peniaze z nákupu späť

7,5 %

O Horizn-studios.com

Cestovanie by malo byť o zábave, mali by ste si počas neho oddýchnuť, nabrať novú energiu a zozbierať zážitky a neriešiť patálie s batožinou. Horizn-studio.com vám ponúka batohy, tašky a cestovné kufre, ktoré niečo vydržia. Navyše, zaujmú moderným dizajnom a ich praktickosť ocení nejeden vášnivý cestovateľ.

Nezáleží na tom kde a ako cestujete, produkty Horizn-studios sú navrhnuté tak, aby vám zaistili bezproblémové presuny medzi mestami, štátmi aj kontinentmi. Horizn-studios verí, že cestovanie by malo byť jednoduché a plné pozitívnych zážitkov a nie trápenia sa s nefunkčným kufrom či nepraktickým batohom. Vychutnávajte si aj vy cestovateľské chvíle naplno s batožinou prémiovej kvality, moderného dizajnu a praktického prevedenia. Práve to sú charakteristiky batožiny Horizn-studios, ktorých prioritou je kvalita ponúkaných výrobkov a spokojnosť každého zákazníka. 

Horizn-studios.com - praktická batožina a prémiové cestovateľské doplnky

Kvalitné kufre Horizn-studios pre každého cestovateľa

Ak chcete, aby váš kufor vydržal celý výlet bez problémov, mali by ste pri výbere hľadieť jednoznačne na jeho kvalitu. Všetci totiž vieme, že pracovníci letisiek nie sú príliš ohľaduplní, čo sa manipulácie s kuframi týka. Ak chcete pri ďalšom nákupe kufra vsadiť na kvalitu a funkčnosť, vašej pozornosti by nemali uniknúť kufre značky Horizn-studios. V ponuke e-shopu Horizn-studios.com nájdete malé kufre, tzv. „cabin luggage”, ktoré spĺňajú veľkosť batožiny vhodnej do lietadla. Kúpiť si tu môžete aj väčšie kufre na odbavenie do batožinového priestoru, tzv. „Check in Luggage”, tiež špeciálne profesionálne kufre pre businessmanov či celé sady kufrov.

Minimalistické a praktické batohy Horizn-studios

Minimalizmus, praktickosť a unikátny vzhľad, presne to môžete očakávať od batohov Horizn-studios. Na prvý pohľad naozaj nevšedný dizajn s futuristickým nádychom. Vo vnútri množstvo praktických káps, do ktorých zmestíte laptop, oblečenie, knihy aj menšie drobnosti ako kľúče či mobil. A nič sa vám v ňom nestratí. Batoh Horizn-studios ocenia najmä zastáncovia kvality a originality, ktorí sa neboja obdivných pohľadov okoloidúcich. Je totiž jasné, že s ním zaujmete nejedného okoloidúceho, pretože takýto batoh sa len tak často nevidí.

Praktické tašky na víkendové pobyty

Plánujete kratší víkendový výlet? Či už pôjde o cestu do zahraničia alebo ostanete na Slovensku, praktická taška sa vám určite zíde. Ak so sebou plánujete vziať aj váš laptop, na ktorý však nemáte obal, mrknite na ponuku stránky Horizn-studios.com. Obal si tu vyberiete ak vlastníte 13" počítač, aj ak chcete tašku cez rameno. Nájdete tu aj klasické tašky cez rameno, cestovné tašky vhodné na víkendové pobyty a mini crossbody tašky na menšie drobnosti.

Cestovateľské doplnky bez ktorých sa nezaobídete

Každý, kto niekedy cestoval lietadlom určite absolvoval letiskovú kontrolu batožiny. Do lietadla by ste nemali nastúpiť s vyšším obsahom tekutín, ako letecká spoločnosť povoľuje, čo si zamestnanci letiska ešte pred nástupom overia. Praktickým doplnkom na spomínané tekutiny sú malé kozmetické tašky, do ktorých fľaštičky vložíte a pri kontrole tašku jednoducho vyberiete a ukážete čo v nej máte. Horizn-studios ponúka jednoduché vodeodolné tašky práve na tento účel, kúpite tu aj menovky na vašu batožinu alebo tričko, mikinu a nálepky s potlačou značky e-shopu.

Všetko o nákupe na Horizn-studios.com

Platba

Premýšľate, ako je to s platbou na zahraničnom e-shope Horizn-studios.com? Vo svojej podstate je to rovnaké ako platby na tuzemských online obchodoch. Horizn-studios akceptuje platby kartami Visa, Mastercard a American Express. Platiť môžete aj online cez platobnú bránu PayPal, ak v nej máte zriadený účet.

Doprava

S dopravou objednávky z e-shopu Horizn-studios.com je to podobne jednoduché ako s platbou. Dokonca ešte jednoduchšie, pretože máte na výber iba jednu možnosťou, ktorou je doručenie na vašu adresu kuriérom. Pri doprave v rámci EU platí, že pri nákupe nad 150 € máte dopravu zadarmo. Doručenie trvá zvyčajne 2 až 5 pracovných dní. Ak si chcete overiť či vám Horizn-studios doručí tovar aj na vašu adresu, neváhajte sa obrátiť na zákaznícky servis.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Ak hovoríte plynulo po anglicky, nebudete mať problém ani s pochopením obchodných podmienok a podmienok pre reklamáciu produktov, s ktorými nie ste úplne spokojní. Všetky informácie, ktoré potrebujete, nájdete na webe e-shopu.

Kontakt

Najlepší prehľad o sortimente e-shopu Horizn-studios.com majú jeho pracovníci. Práve na nich sa môžete obrátiť s každou vašou otázkou. Zákaznícky servis predajcu Horizn-studios vám je k dispozícii na e-maile [email protected], kde môžete písať kedykoľvek a odpoveď by ste mali dostať do 48 hodín.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Za kvalitné produkty je potrebné si aj niečo málo priplatiť. Pri nákupoch na Horizn-studios.com to môže byť ale trochu inak. Plná Peňaženky má pre vás cashback v hodnote 7,5 % ceny vášho nákupu. Neváhajte a zaregistrujte sa u nás a na stránky e-shopu sa prekliknite cez tlačítko „Nakúpiť s cashbackom”. My vám následne pripíšeme cashback na váš účet, ktorý si môžete nechať kedykoľvek vyplatiť. 

Recenzie

Vôbec sa nie je čomu čudovať ak ste sa nadchli pre sortiment e-shopu Horizn-studios.com. Ide naozaj o dizajnové a originálne tašky a kufre, ktoré vám prakticky poslúžia pri každom dobrodružstve. Aké majú skúsenosti s produktami Horizn-studios iní zákazníci sa jednoducho dočítate v recenziách. Ak vám nerobí problém angličtina, recenzie nájdete priamo na Facebookovej stránke Horizn-studios. Väčšina zákazníkov vám služby predajcu Horizn-studios vrelo odporučí, a to najmä kvôli kvalite a dizajnu ponúkaných batohov a cestovných tašiek. Často spomínaným plusom je aj praktickosť a komunikácia s e-shopom. 

Nevybrali ste si? Široký výber dámskych kabeliek vám ponúkne e-shop Obag.sk, na ktorom získate cashback v hodnote 4 % vášho nákupu. Kabelky, tašky, kufre a školské batohy ponúka aj Bagalio.sk, kde vám vrátime 3,5 % cashback. Kvalitné kožené kabelky a kufre predáva aj Delmas.sk, kde vám Plná Peňaženka vráti 4 % cashback.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.