E-shop aktuálne cashback neponúka. Pracujeme na opätovnom spustení.

oBag.sk - kabelky a tašky

Jedna nikdy nestačí - kabelka! Nájdite tú vysnívanú iba jedným klikom. Talianska značka oBag ponúka rôzne farebné kombinácie kabeliek podľa nálady, ročného obdobia alebo oblečenia. 

Spolupráca s obchodom bola ukončená. Ďakujeme za pochopenie.

Ponuka už síce nie je aktuálna, môžete však vyskúšať podobný obchod Novakabelka.sk .

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 405 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o oBag.sk

oBag.sk je talianska značka. Prvý obchod oBag bol otvorený v roku 2011 v Benátkach. Značka oBag vznikla v roku 2009 a prvý produkt bol predstavený na milánskej Medzinárodnej výstave. Písmenko “O” v názve produktu, ponechali tvorcovia produktu z prvého výrobku, ktorý vytvorili. Boli to hodinky, ktoré majú v anglickom názve slova “O'” clock. “O” identifikuje všetky produkty z kolekcie nielen kabeliek oBag.

O bag bol vyprodukovaný v 50 krajinách ako následník hodiniek a vrecka na hodinky - oPocket. Nasledovala rada kabeliek oBag, ktoré majú jedinečný štýl a tvoria veľmi obľúbenú súčasť dámskych šatníkov. Jednoduchosť a zároveň elegancia pridávajú výrobku nezameniteľný “šmrc”. Samotný model oBag vznikol v roku 2012 a bol vyprodukovaný z kaučukovej peny v 20 rôznych farebných prevedeniach, ktoré vychádzali prevažne z kolekcie hodiniek.

Vnútro tašky oBag sa dá vymeniť a preto si podľa vlastného gusta môžete nakombinovať to, čo vás farebne najviac osloví. Kabelku oBag si môžete zložiť tak ako chcete. oBag Je rozdelená na telo, ramienka a látkové vnútro. Produktová rada kabeliek oBag ponúka mnoho farebných prevedení a preto perfektne zapasuje do vášho osobitého štýlu. Remienka sú vyprodukované buď z koženky, alebo lana, ktoré má jedinečný “námornický štýl” v mnohých farbách. Výber je len na vás.

Kabelka oBag je vytvorená v dvoch veľkostiach: oBag STANDARD a oBag MINI. V originálnom e-shope oBag.sk nájdete nielen kabelky, ale aj hodinky O' Clock od tvorcov  kolekcie oBag. Taktiež aj náramky oBracklet, ktoré si môžete dopasovať k outfitu ako štýlový doplnok pasujúci napríklad ku vašej novej kabelke oBag.

E-shop oBag.sk je rozdelený na tieto kategórie produktov:

  • oBag - kabelky vo veľkosti STANDART a MINI
  • oClock - hodinky
  • oBracklet - náramky Slim a Big
  • oBrush -  kabelky vyrobené zo semišu
  • oPocket - malé kabelky na rameno s magnetickým uzáverom

Kabelka oBag, by nemala chýbať žiadnej z nás. Predsalen pri možnosti vyskladania si modelu podľa vlastných predstáv, oBag tvorí jedinečný módny doplnok a poteší náruč každej z nás. Neviete si poradiť, aký darček kúpiť svojej drahej polovičke, či už na narodeniny alebo ako Valentínske prekvapenie? Pozrite sa na naše tipy a kúpte napríklad kabelku oBag. Určite sa nestretnete s kritikou, práve naopak.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať