4 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

O bag - kabelky a tašky

Jedna nikdy nestačí - kabelka! Nájdite tú vysnívanú iba jedným klikom. Talianska značka O bag ponúka rôzne farebné kombinácie kabeliek podľa nálady, ročného obdobia alebo oblečenia. 

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 649 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o O bag

Obag.sk je talianska značka. Prvý obchod oBag bol otvorený v roku 2011 v Benátkach. Značka oBag vznikla v roku 2009 a prvý produkt bol predstavený na milánskej Medzinárodnej výstave. Písmenko “O” v názve produktu, ponechali tvorcovia produktu z prvého výrobku, ktorý vytvorili. Boli to hodinky, ktoré majú v anglickom názve slova “O'” clock. “O” identifikuje všetky produkty z kolekcie nielen kabeliek O bag.

O bag bol vyprodukovaný v 50 krajinách ako následník hodiniek a vrecka na hodinky - oPocket. Nasledovala rada kabeliek O bag, ktoré majú jedinečný štýl a tvoria veľmi obľúbenú súčasť dámskych šatníkov. Jednoduchosť a zároveň elegancia pridávajú výrobku nezameniteľný “šmrc”. Samotný model O bag vznikol v roku 2012 a bol vyprodukovaný z kaučukovej peny v 20 rôznych farebných prevedeniach, ktoré vychádzali prevažne z kolekcie hodiniek.

Vnútro tašky O bag sa dá vymeniť a preto si podľa vlastného gusta môžete nakombinovať to, čo vás farebne najviac osloví. Kabelku oBag si môžete zložiť tak ako chcete. oBag Je rozdelená na telo, ramienka a látkové vnútro. Produktová rada kabeliek O bag ponúka mnoho farebných prevedení a preto perfektne zapasuje do vášho osobitého štýlu. Remienka sú vyprodukované buď z koženky, alebo lana, ktoré má jedinečný “námornický štýl” v mnohých farbách. Výber je len na vás.

Kabelka O bag je vytvorená v dvoch veľkostiach: O bag STANDARD a O bag MINI. V originálnom e-shope Obag.sk nájdete nielen kabelky, ale aj hodinky O' Clock od tvorcov  kolekcie oBag. Taktiež aj náramky O bracelet, ktoré si môžete dopasovať k outfitu ako štýlový doplnok pasujúci napríklad ku vašej novej kabelke oBag.

E-shop oBag.sk je rozdelený na tieto kategórie produktov:

  • O bag - kabelky vo veľkosti STANDART a MINI
  • O clock - hodinky
  • O bracelet - náramky Slim a Big
  • O brush -  kabelky vyrobené zo semišu
  • O pocket - malé kabelky na rameno s magnetickým uzáverom

Kabelka O bag, by nemala chýbať žiadnej z nás. Predsalen pri možnosti vyskladania si modelu podľa vlastných predstáv, O bag tvorí jedinečný módny doplnok a poteší náruč každej z nás. Neviete si poradiť, aký darček kúpiť svojej drahej polovičke, či už na narodeniny alebo ako Valentínske prekvapenie? Pozrite sa na naše tipy a kúpte napríklad kabelku O bag. Určite sa nestretnete s kritikou, práve naopak.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    4 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať