Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 393 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode HomePoint.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web HomePoint.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Popis obchodu

Vyplatíme Vám 5 % cashback späť z každého nákupu!

Obchod HomePoint.sk Vám ponúka na výber zo širokého spektra produktov, určených pre Vašu domácnosť či záhradu. V ponuke nájdete príslušenstvo do kuchyne, jedálne, na párty, na upratovanie, bytové doplnky, dekorácie, príslušenstvo do záhrady či dielne a mnoho ďalších produktov.

Do kuchyne si vyberiete zo všetkého od hrncov, pohárov, tanierov, cez drezy a sitká, až po strúhadlá, varešky a kuchynské nože. Do kúpeľne zase od osobných váh, cez koše na prádlo, až po zrkadlá a zrkadielka. Aby bola Vaša domácnosť vždy čistá, na výber máte rôzne upratovacie a čistiace prostriedky, vedrá, hubky, handry či drôtenky. Do záhrady v HomePoint.sk nájdete všetko cez kvetináče, náradie, až po záhradný nábytok. Určite Vás zaujme aj široká ponuka doplnkov a dekorácií, ktoré spravia Váš byt, dom alebo záhradu jedinečným!

Väčšina produktov je na sklade a preto sú objednávky vybavované rýchlo. Platba je možná na dobierku alebo kartou vopred, poštovné pri objednávkach nad 25 € neplatíte. Samozrejmosťou je záruka, vrátenie tovaru v prípade nespokojnosti a zákaznícka linka, ktorá je pripravená pomôcť Vám s každou otázkou alebo problémom.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre HomePoint.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať