Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode HomePoint.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web HomePoint.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 7.5 % cashback späť z každého nákupu!

Obchod HomePoint.sk Vám ponúka na výber zo širokého spektra produktov, určených pre Vašu domácnosť či záhradu. V ponuke nájdete príslušenstvo do kuchyne, jedálne, na párty, na upratovanie, bytové doplnky, dekorácie, príslušenstvo do záhrady či dielne a mnoho ďalších produktov.

Do kuchyne si vyberiete zo všetkého od hrncov, pohárov, tanierov, cez drezy a sitká, až po strúhadlá, varešky a kuchynské nože. Do kúpeľne zase od osobných váh, cez koše na prádlo, až po zrkadlá a zrkadielka. Aby bola Vaša domácnosť vždy čistá, na výber máte rôzne upratovacie a čistiace prostriedky, vedrá, hubky, handry či drôtenky. Do záhrady v HomePoint.sk nájdete všetko cez kvetináče, náradie, až po záhradný nábytok. Určite Vás zaujme aj široká ponuka doplnkov a dekorácií, ktoré spravia Váš byt, dom alebo záhradu jedinečným!

Väčšina produktov je na sklade a preto sú objednávky vybavované rýchlo. Platba je možná na dobierku alebo kartou vopred, poštovné pri objednávkach nad 25 € neplatíte. Samozrejmosťou je záruka, vrátenie tovaru v prípade nespokojnosti a zákaznícka linka, ktorá je pripravená pomôcť Vám s každou otázkou alebo problémom.

Podmienky

Zobraziť viac

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google