0 až 3,48 € späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

FIRMÁREŇ.SK - zakladanie firiem a živností online

Vytvorili už viac než 1000 firiem. Pomáhajú s administratívou novým firmám. Uľahčia vám život a vy nemusíte navštevovať úrady. 

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 690 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o FIRMÁREŇ.SK

Firmáreň.sk je najväčší a najrozšírenejší portál, zameraný na zakladanie firiem na Slovensku. Portál za vás vyrieši všetky potrebné dokumenty a povolenia, pomôže vám s poradenstvom a založenie novej firmy pre vaše podnikanie sa odrazu stane oveľa jednoduchším. Pre portál Firmáreň.sk pracujú profesionáli vo svojom odbore a osud vašej firmy sa preto nemusíte obávať vložiť do ich rúk.

Zoznam služieb 

Založenie s.r.o

Založenie vlastnej s.r.o začína jedným klikom. V piatich krokoch vyplníte všetky potrebné údaje a ušetríte čas, peniaze aj nervy, stačí, keď to necháte na odborníkov.  Zvoľte si obchodné meno a štruktúru vašej novej firmy. Zvyčajne už o 14 dní môžete mať všetko potrebné na začatie podnikania (začiatkom roka to môže trvať o niečo dlhšie). Vyplníte formulár, zaplatíte online a potom už potrebujete len podpis. Jediná vaša povinnosť bude návšteva notára alebo matriky. Ak máte nový občiansky preukaz s čipom a certifikátom pre elektronický podpis, tak máte o robotu menej.

Založenie živnosti

Je to jednoduché. Stačí kliknúť na kolonku “založiť živnosť”, vypísať formulár a zaplatíte online. Po zaplatení vašu žiadosť o otvorenie živnosti vybavia, pričom podnikať budete môcť už na druhý pracovný deň. Živnostenský list obdržíte približne do troch pracovných dní e-mailom v elektronickej forme. Podpis dokumentov bude jediná vaša vychádzka k notárovi alebo na matriku. 

Občianske združenie

 Ak chcete založiť občianske združenie, Firmáreň.sk vám pomôže a zaplatíte len 19 €. Zabezpečia pre vás: dokumenty na založenie občianskeho združenia, kompletné návody ako dokumenty poslať na ministerstvo a rady, či  podporu skúsených pracovníkov, ako postupovať. Vy si potom jednoducho sami podáte návrh na registráciu na ministerstvo. Vyplníte si formulár, obratom vám zašlú pokyny, ako postupovať a vy to už len podáte na úrade.

Doplnkové služby

V tejto sekcii nájdete firmy, ktoré môžete odkúpiť, takzvaná burza firiem. Potrebujete sídlo pre svoju firmu a nechcete platiť drahý nájom za kanceláriu? Firmáreň.sk vám ponúka službu registračné (virtuálne) sídlo firmy. Vaša fima bude mať svoje sídlo zapísané v obchodnom registri na adrese tohto obchodu alebo na adrese ich partnerov v rámci Slovenska.

Videonávody pre podnikateľov 

Potrebujete pomoc a neviete, kde sa máte obrátiť ? S pribúdajúcimi papierovými záležitosťami už bežný človek stráca prehľad, a preto sú tu firmy, ako je aj Firmáreň.sk. Vo svojich videonávodoch vám určite pomôžu s vašimi nejasnoťami. Ako si vybaviť živnosť, poprípade, ako živnosť zrušiť. Ak ste študent a chcete si založiť živnosť, nájdete tu odpoveď, či je to možné.

Blog

Ak ste vo videách nenašli odpoveď na vašu otázku, tak sa obráťte aj na blog, pretože blog ponúka odpovede na ďalšie otázky ohľadom živnosti, financovania, zakladania firmy a nájdete tu aj články o výhodných ponukách, ktoré má pre vás fFirmáreň.sk  pripravené. Sú to jednoducho cenné rady, ktoré sa nedozviete len tak hocikde. 

Ako nakupovať na Firmáreň.sk ? 

Platba

Platiť môžete online priamo na účet e-shopu. Podporujú platbu cez Mastercard, Maestro, VISA. Platiť môžete priamo cez portál banky Sporopay alebo Tatrapay

Doprava 

Všetko potrebné vám príde elektronickou poštou. 

Kontakt 

AK máte otázky, obráťte sa na skúsený personál. Telefónne čísla: +421 2 55 56 77 73 +421 55 3260 alebo e-mail: [email protected] 

Recenzie 

Recenzie spokojných zákazníkov nájdete aj na stránke e-shopu. Pomôže vám to nabrať odvahu a vkročiť aj do takejto vody. 

Natalia Slezakova „Veľmi rýchle jednanie, pomôžu a zodpovedajú všetky otázky. Človek nemusí behať po žiadnych úradoch a živnosť má vybavenú doslova za pár dní. :)”

Juraj Slávik: „Obrovska spokojnost, rucim kazdemu za to ze nema vyznam zakladat s.r.o. svojpomocne, pokial vam tu za tak prijatelnu cenu poskytnu absolutne bezproblemovy a transparentny servis s mnozstvom prekvapivo uzitocnych rad, pricom podpora bola taktiez bezchybna. Pri potrebe zalozit cokolvek v buducnosti, to urcite opat necham na firmaren.”

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Prekliknite sa zo stránky Plnej Peňaženky a získajte výhody v podobe cashbacku z nákupu späť. Pri prekliknutí sa zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Firmáreň.sk získate pri nákupe až 3,48 € z nákupu späť. 

 

 

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  až 3,48 €
 • Založenie s. r. o.
  3,48 €
 • Založenie občianskeho združenia
  2,63 €
 • Zmeny v s. r. o.
  2,13 €
 • Založenie živnosti - nový klient
  1 €
 • Založenie živnosti - stály klient
  0,75 €
 • Zrušenie živnosti, Zmena živnosti
  0,4 €
 • Pozastavenie živnosti
  0,3 €
 • Burza firiem
  0,23 €
 • Predaj ready made firmy, Registračné sídlo, Likvidácia s. r. o.
  0 €

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať