FIRMÁREŇ.SK logo

Firmáreň.sk – založenie živnosti a firmy online

S Firmáreň.sk už na úrady ísť nemusíte! Založte živnosť, sro-čku či občianske združenie online a Firmaren.sk sa o všetko postará.

Viac o FIRMÁREŇ.SK

Peniaze z nákupu späť

0 - 3,5 €

Založenie s. r. o.

0 €

Založenie občianskeho združenia

2,5 €

Zmeny v s. r. o.

2,1 €

Založenie živnosti - nový klient

1 €

Založenie živnosti - stály klient

0,8 €

Zrušenie živnosti, Zmena živnosti

0,4 €

Pozastavenie živnosti

0,3 €

Burza firiem

0,2 €

Predaj ready made firmy, Registračné sídlo, Likvidácia s. r. o.

0 €

Urob si sám

1,5 %

O FIRMÁREŇ.SK

Firmáreň.sk je najväčší a najrozšírenejší portál, zameraný na zakladanie firiem na Slovensku. Portál za vás vyrieši všetky potrebné dokumenty a povolenia, pomôže vám s poradenstvom a založenie novej firmy pre vaše podnikanie sa odrazu stane oveľa jednoduchším. Pre portál Firmáreň.sk pracujú profesionáli vo svojom odbore a osud vašej firmy sa preto nemusíte obávať vložiť do ich rúk.

 

Založenie s. r. o

Založenie vlastnej s.r.o začína jedným klikom. V piatich krokoch vyplníte všetky potrebné údaje a ušetríte čas, peniaze aj nervy, stačí, keď to necháte na odborníkov.  Zvoľte si obchodné meno a štruktúru vašej novej firmy. Zvyčajne už o 14 dní môžete mať všetko potrebné na začatie podnikania (začiatkom roka to môže trvať o niečo dlhšie). Vyplníte formulár, zaplatíte online a potom už potrebujete len podpis. Jediná vaša povinnosť bude návšteva notára alebo matriky. Ak máte nový občiansky preukaz s čipom a certifikátom pre elektronický podpis, tak máte o robotu menej.

Založenie živnosti

Je to jednoduché. Stačí kliknúť na kolonku “založiť živnosť”, vypísať formulár a zaplatíte online. Po zaplatení vašu žiadosť o otvorenie živnosti vybavia, pričom podnikať budete môcť už na druhý pracovný deň. Živnostenský list obdržíte približne do troch pracovných dní e-mailom v elektronickej forme. Podpis dokumentov bude jediná vaša vychádzka k notárovi alebo na matriku. 

Občianske združenie

 Ak chcete založiť občianske združenie, Firmáreň.sk vám pomôže a zaplatíte len 19 €. Zabezpečia pre vás: dokumenty na založenie občianskeho združenia, kompletné návody ako dokumenty poslať na ministerstvo a rady, či  podporu skúsených pracovníkov, ako postupovať. Vy si potom jednoducho sami podáte návrh na registráciu na ministerstvo. Vyplníte si formulár, obratom vám zašlú pokyny, ako postupovať a vy to už len podáte na úrade.

Doplnkové služby

V tejto sekcii nájdete firmy, ktoré môžete odkúpiť, takzvaná burza firiem. Potrebujete sídlo pre svoju firmu a nechcete platiť drahý nájom za kanceláriu? Firmáreň.sk vám ponúka službu registračné (virtuálne) sídlo firmy. Vaša fima bude mať svoje sídlo zapísané v obchodnom registri na adrese tohto obchodu alebo na adrese ich partnerov v rámci Slovenska.

Videonávody pre podnikateľov 

Potrebujete pomoc a neviete, kde sa máte obrátiť ? S pribúdajúcimi papierovými záležitosťami už bežný človek stráca prehľad, a preto sú tu firmy, ako je aj Firmáreň.sk. Vo svojich videonávodoch vám určite pomôžu s vašimi nejasnoťami. Ako si vybaviť živnosť, poprípade, ako živnosť zrušiť. Ak ste študent a chcete si založiť živnosť, nájdete tu odpoveď, či je to možné.

Blog Firmáreň

Ak ste vo videách nenašli odpoveď na vašu otázku, tak sa obráťte aj na blog, pretože blog ponúka odpovede na ďalšie otázky ohľadom živnosti, financovania, zakladania firmy a nájdete tu aj články o výhodných ponukách, ktoré má pre vás fFirmáreň.sk  pripravené. Sú to jednoducho cenné rady, ktoré sa nedozviete len tak hocikde. 

Ako nakupovať na FIRMÁREŇ.SK? 

Platba

Platiť môžete online priamo na účet e-shopu. Podporujú platbu cez Mastercard, Maestro, VISA. Platiť môžete priamo cez portál banky Sporopay alebo Tatrapay

Doprava 

Všetko potrebné vám príde elektronickou poštou. 

Kontakt 

AK máte otázky, obráťte sa na skúsený personál. Telefónne čísla: +421 2 55 56 77 73 +421 55 3260 alebo e-mail: [email protected]

Recenzie na FIRMÁREŇ.SK

Recenzie spokojných zákazníkov nájdete aj na stránke e-shopu. Pomôže vám to nabrať odvahu a vkročiť aj do takejto vody. 

Natalia Slezakova „Veľmi rýchle jednanie, pomôžu a zodpovedajú všetky otázky. Človek nemusí behať po žiadnych úradoch a živnosť má vybavenú doslova za pár dní. :)”

Juraj Slávik: „Obrovska spokojnost, rucim kazdemu za to ze nema vyznam zakladat s.r.o. svojpomocne, pokial vam tu za tak prijatelnu cenu poskytnu absolutne bezproblemovy a transparentny servis s mnozstvom prekvapivo uzitocnych rad, pricom podpora bola taktiez bezchybna. Pri potrebe zalozit cokolvek v buducnosti, to urcite opat necham na firmaren.”

Ako nakupovať ešte výhodnejšie? 

Prekliknite sa zo stránky Plnej Peňaženky a získajte výhody v podobe cashbacku z nákupu späť. Pri prekliknutí sa zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Firmáreň.sk získate pri nákupe až 3,5 € z nákupu späť. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Služby a ostatné

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.