3,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Forscope.sk - cenovo efektívne softvérové riešenia

E-shop Forscope.sk sa snaží prinášať cenovo výhodné softvérové riešenia pre podnikateľov aj bežných ľudí. Kúpite tu MS Windows, Office, antivírusy a iné programy a softvéry rôzneho využitia.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 704 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Forscope.sk

Forscope.sk je internetový obchod so softvérmi, ktorý pôsobi v 11 krajinách Európy. Vo svojej ponuke má produkty zamerané primárne na firmy - operačné systémy, kancelárske balíčky, serverový softvér, CAD produkty atď. Forscope si kladie za cieľ poskytovať cenovo výhodné softvérové riešenia, ktoré prinášajú zákazníkom to, čo naozaj potrebujú. V roku 2019 sa stal e-shop Forscope.sk shopom roku, čo svedčí o ich kvalite. Hlavná myšlienka e-shopu je odkúpiť licencie, ktoré predchádzajúci majiteľ nepotrebuje a ponúknuť ich svojim zákazníkom za výhodnú cenu. Práve preto tu nájdete tak výhodné ceny. Táto spoločnosť sa špecializuje najmä na licencie od Microsoftu, no pozrite sa sami, čo všetko Forscope ponúka:

 • MS Windows - Forscope ponúka Windows 7, Windows 8.1 a Windows 10.
 • MS Office - na e-shope Forscope si môžete kúpiť celé balíky MS Office alebo jednotlivé aplikácie zvlášť. Balíky MS Office ponúka Forscope aj pre MAC, takže si tu vyberú aj vlastníci tejto značky počítačov.
 • Antivírusy - chrániť svoj počítač môžete jednoducho antivírusom, ktorý zabráni napadnutiu vášho zariadenia. Forscope ponúka antivírus AVAST, McAfee, ESET, AVG, Bitdefender a Kaspersky.
 • VPN - VPN vám zaručí bezproblémové a bezpečné spojenie medzi zariadením a súkromnou sieťou. Forscope ponúka VPN značky Avast a AVG.
 • Serverový softvér - serverové softvérové produkty uľahčujú manažment, komunikáciu a spoluprácu v podnikoch. Ak ste podnikateľom a chcete uľahčiť prácu sebe aj svojim kolegom, popremýšľajte nad kúpou serverového softvéru.
 • Vývojárske nástroje - tieto nástroje pomôžu uľahčiť a zefektívniť prácu každého vývojára.
 • Grafický softvér - pre rekreačných a profesionálnych fotografov a grafikov sa bude hodiť napríklad grafický Softvér Adobe, CorelDRAW alebo 3ds Max.
 • CAD programy - na Forscope kúpite aj CAD programy určené pre projektantov, ktorí vytvárajú technické výkresy projektov z rôznych oblastí dizajnu.
 • Softvér na úpravu videí - či už ste profesionálnym kameramanom alebo patrí vytváranie a úprava videí medzi vaše koníčky, softvér na úpravu videí kúpite aj na Forscope.sk. 
 • Produkty pre prácu z domu - v dnešnej dobe je stále viac populárna práca z domova, tzv. home office. Na to, aby ste pracovali efektívne a vedeli sa spojiť so svojimi kolegami si môžete na Forscope.sk kúpiť Remote Deskpote Services (RDS) a Skype for Business.
 • Výhodné balíčky - Forscope ponúka aj výhodné balíčky, ktoré obsahujú všetko pre bežné užívanie aj pre profesionálov.
 • Služby vzdialenej pomoci - túto službu ponúka Forscope pre zákazníkov, ktorí preferujú inštalovanie a nastavenie zakúpených programov profesionálmi. Vy si tak iba sadnete a budete sa pozerať, ako vám produkty inštalujú pracovníci Forscope.

Forscope poradňa

Nikto z nás nie je vševed a čo sa týka technológií, držať krok s ich pokrokom nie je vôbec jednoduché. Ak potrebujete poradiť ako nainštalovať Windows produkty, prečítajte si články v poradni Forscope. Dočítate sa tu o inštalácii, ako správne upgradovať či presných postupoch na aktiváciu Windows.

Všetko o nákupe na Forscope.sk

Platba

Forscope ponúka 2 možnosti platby:

 • debetná/kreditná karta - po prevedení objednávky budete automaticky presmerovaní na platobnú bránu PayU,
 • bankový prevod - informácie k platbe dostanete po prevedení objednávky na váš e-mail.

Doprava

Hneď, ako spoločnosť Forscope obdrží vašu platbu, vám pošlú produkt. Pri platbe kartou to trvá zvyčajne 15 minút, pri vybraných produktoch 1 pracovný deň a pri platbe prevodom 1 - 5 pracovných dní. Za dopravu neplatíte a vami zakúpený tovar vám bude doručený na váš e-mail.

Reklamácia a vrátenie tovaru

S reklamáciou a vrátením produktov Forscope je to jednoduché. Na vrátenie máte 30 dní a reklamovať môžete po dobu 2 rokov od nákupu. Na ich internetovej stránke Forscope.sk nájdete formulár na odstúpenie od zmluvy a reklamačný protokol, ktorý je nutné vyplniť. Vaša žiadosť bude vyriešená najneskôr do 30 dní, zvyčajne však trvá tento proces 5 pracovných dní. O všetkých potrebných veciach budete informovaní e-mailom.

Kontakt

Ak sa chcete informovať ohľadom ponúkaných produktov Forscope, môžete sa obrátiť na zákaznícku podporu. Pracovníkom môžete zatelefonovať na číslo (+421) 48/230 46 24, napísať cez chat alebo vyplniť kontaktný formulár. Chat sa vám zobrazí po otvorení stránok Forscope.sk a kontaktný formulár nájdete na stránkach e-shopu.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Rozmýšľate, akým spôsobom môžete pri nákupoch softvérov na Forscope.sk ušetriť? Jednou z možností je získanie cashbacku od Plnej Peňaženky. Je to jednoduché a rýchle, pričom môžete ušetriť až 3,5 % ceny vašej objednávky. Stačí, ak sa na Plnej Peňaženke zaregistrujete a do e-shopu Forscope.sk prekliknete cez tlačítko “Nakúpiť s cashbackom”. Cashback vám bude pripísaný na váš účet a môžete si ho nechať kedykoľvek vyplatiť.

Recenzie

Pozreli ste si ponuku e-shopu Forscope.sk a premýšľate nad nákupom? Prečítajte si recenzie e-shopu Forscope.sk a uvidíte, že sa na ich služby môžete spoľahnúť. Forscope sa stal v roku 2019 shopom roku a na ich stránke nájdete množstvo pozitívnych recenzií:

 • Zákazník Juraj nakupoval na Forscope.sk prvýkrát a bol spokojný: Moja prvá skúsenosť, prvý nákup. Niet čo vytknúť. Všetko prebehlo jednoducho, rýchlo a bez problémov. Ja som spokojný.”
 • Aj zákazníčka Anka je s produktami Forscope spokojná: Elektronická verzia je super, bola som veľmi spokojná, že mi to bolo doručené v takom časovom horizonte ako to bolo uvedené.”
 • Peter oceňuje rýchle dodanie: Ja som z nákupom bol veľmi spokojný, rýchle dodaný tovar, profesionálna komunikácia.”
 • Profesionálny prístup a poradenstvo e-shopu Forscope.sk bolo označené za veľmi dobré: Profesionálny prístup včetne poradenstva. Okamžitá spätná väzba pri problémoch. Rýchle vybavenie.”

Nevybrali ste si? S cashbackom od Plnej Peňaženky môžete antivírusové programy aj na Avast.com. V kategórii “Elektro” nájdete ďalšie e-shopy špecializujúce sa na elektroniku a programy do počítačov.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  3,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať