Avast.com logo

Avast.com - bezepčné a ľahké stiahnutie

Rýchly a bezpečný antivírus. Zabezpečte svoj počítač a stiahnite si antivírus zadarmo.

Viac o Avast.com

Peniaze z nákupu späť

15 %

O Avast.com

Česká firma Avast Software poskytuje software pre ochranu počítačov, mobilov a online súkromia všeobecne - od antivírusov, cez čistiaci nástroj pre VPN a správcu hesiel. Programy od Avast Software patria medzi najpopulárnejšie, najdôveryhodnejšie a najlepšie hodnotené. Chránia cez 400 miliónov užívateľov po celom svete a každý mesiac zablokujú 1,5 miliardy útokov. Pokiaľ chcete špičkové zabezpečenie svojich prístrojov, nie je lepšia voľba ako Avast Software.

 

Využitie cloudu a umelej inteligencie

Cloudové technológie a umelá inteligencia umožňujú Avastu spracovávať napretržitý prúd dát. Vďaka tomu môžu neustále zlepšovať a zdokonaľovať svoje systémy a aplikácie a zároveň majú prehľad o všetkom, čo sa deje online. Môžu teda ihneď analyzovať nové hrozby a vymýšľať ich riešenie.

Aké kategórie Avast Software ponúka?

Vedľa niekoľkých nástrojov a aplikácií zadarmo ponúka Avast Software aj platené služby, pomocou ktorých bude vaše súkromie online chránené ešte efektívnejšie.

 • Premium Security - úplná inteligentná online ochrana vášho počítača s Windows či Mac, ktorá zahŕňa aj antispam, štít webovej kamery alebo automatickú aktualizáciu aplikácií. Túto službu je možné zakúpiť pre jedno aj viac zariadení, pre počítače aj pre mobily.
 • VPN - služba na virtuálnu privátnu sieť (VPN) od Avast Software zaistí, že vaše súkromie bude chránené, nech už ste pripojení na internet kdekoľvek. Zašifruje všetky vaše doručené a odoslané správy na operačných systémoch Windows, Mac, Android aj iOS jedným kliknutím.
 • Správca hesiel - chráňte všetky vaše účty pomocou jedného neprelomiteľného hesla a aplikácie pre Windows od Avast Software.
 • Cleaneup Premium/Cleaneup Pro - zrýchlite svoj počítač, odstráňte nepotrebné súbory a vyriešte problémy skôr, ako z nich vzniknú ozajstné problémy. Dostupné pre operačné systémy Windows a Mac.
 • Aktualizácia ovládačov - automatickou aktualizáciou ovládačov zaistíte, že váš software a zariadenie s Windows bude fungovať tak, ako má.
 • Software proti sledovaniu - informujte sa o tom, kde a kedy ste sledovaný. Zamaskujte svoju digitálnu identitu, nech si reklamné agentúry nemôžu zostaviť váš profil. Táto služba je dostupná pre Windows.
 • Firmy - Avast Software ponúka veľkým podnikom a začínajúcim firmám niekoľko plánov, pomocou ktorých budú dáta firmy aj všetkých jej zamestnancov dokonale zabezpečené.

Ako ušetriť za Avast Software?

Jeden z najznámejších poskytovateľov zabezpečenia počítačov a mobilov Avast Software poskytuje celú škálu produktov pre jednotlivcov, skupiny aj firmy. Tie zaistia ochranu súkromia aj citlivých dát pred nástrahami a hrozbami online sveta. Na produktoch Avast Software je navyše možné ušetriť vďaka cashbacku od Plnej Peňaženky. Stačí prejsť na web Avast Software cez náš preklik a na váš účet získate 7,5 % ceny vášho nákupu.

Všetko o nákupe na Avast.com

Ako nakúpiť na Avast Software?

 • Otvorte oficiálne stránky Avast Software.
 • Prejdite do sekcie Obchod.
 • Vyberte si produkt - zároveň môžete zvoliť na koľkých zariadeniach a koľko rokov bude produkt používaný. (Zvyčajne je to 1, 2 a 3 roky.)
 • Skontrolujte objednávku - Avast Software ponúka ku každému produktu niekoľko ďalších služieb za zvýhodnenú cenu (obvykle za polovicu).
 • Zaplaťte objednávky a užívajte si produkt - pri väčšine produktov si môžete zobraziť aktivačný kód priamo na užívateľskom účte. Stačí sa prihlásiť zadaním e-mailovej adresy, ktorú ste použili k nákupu. V prípade programu Avast Antivirus si môžete vyžiadať tiež kópiu licenčného súboru. Stačí zadať e-mailovú adresu, ktorú ste použili k nákupu.

Platba

 • Kartou online - zaplaťte okamžite a bezpečne svojou platobnou kartou (napr. Visa, Mastercard či American Express). Tá istá karta bude použitá k predĺženiu predplatného produktu.
 • Bankovým prevodom - zaplaťte bezpečne prostredníctvom svojho internetového bankovníctva.

Recenzie na Avast.com

 • Jitka dáva antivírusu od AVAST Software 5 hviezdičiek: „Nezpomaluje počítač, ba naopak ho dokáže slušně zrychlit. Je dostupný i v češtině. Splňuje, co nabízí, a má jednoduché a přehledné menu.“
 • Róbert dáva antivírusu za roky dobrých skúseností 5 hviezdičiek: „Avast Antivirus používám přes 15 let a nikdy mě nezklamal. Skvělý software od skvělé firmy.“
 • Wayne dáva 5 hviezdičiek za dobrú zákaznícku podporu: „Jednoduchá instalace a skvělá podpora. Doporučil bych každému!“

Nevybrali ste si? Pozrite sa do ďalších obchodov v kategórii Elektro, kde nájdete stránku spoločnosti AVG, ktorá vám pomôže s vírusmi vo vašich zariadeniach. Nájdete tu aj napríklad e-shop s elektronikou Okay alebo slovenský e-shop Andreashop.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.