Foreverhands.sk logo

Foreverhands.sk

Dokonalý darček už nehľadajte! Forever Hands je úplne nový spôsob vytvárania a uchovávania spomienok vďaka sadám na odlievanie rúk.

Viac o Foreverhands.sk

Peniaze z nákupu späť

10 %

O Foreverhands.sk

Forever Hands je maďarská spoločnosť, ktorá pôsobí tiež v Rumunsku, Poľsku, Česku a na Slovensku. U nás túto značku nájdete pod e-shopom Foreverhands.sk s ponukou originálneho a večného darčeka v podobe sady na odlievanie rúk. Výrobky Forever Hands vyskúšalo viac ako 20 000 zákazníkov a všetci na výrobu svojich sôch spomínajú ako na skvelý zážitok a hotové sochy si uchovávajú ako trvalú spomienku. Či už ide o narodeniny, výročie či zlepšenie nálady, tento darček zaručene milo prekvapí a poteší.

 

Trvalá spomienka na krásne momenty

E-shop Foreverhands.sk sa zrodil, aby vám doprial spoločný zážitok výsledkom ktorého bude spoločný odtlačok ruky. Na e-shope si môžete vybrať sadu na odlievanie rúk pre pár, rodinu, dieťatko, ale sochu si môžete vytvoriť napríklad aj s vašim domácim miláčikom alebo aj individuálnu sochu s odliatkom vašej ruky. Tvorba a vytváranie sôch je zaručene skvelou zábavou a skvelý spôsob, ako si pri akejkoľvek príležitosti vytvoriť nezabudnuteľný okamih.

Forever Hands - originálny darček

Príprava sady na odlievanie rúk

Každá zakúpená sada Forever Hands obsahuje presný návod a pokyny, vďaka ktorým zažijete zábavu a výsledkom bude spoločný odtlačok ruky. Najskôr si pripravte všetky materiály, ktoré sada obsahuje a mixér. Alginátový prášok nasypte do vedra na miešanie a začnite ho miešať s vodou pomocou mixéra alebo šľahača, kým sa úplne nespojí. Jednou z najzaujímavejších častí tvorby sochy je výber spoločného odtlačku ruky. Vložte pripravený alginát do hmoty a počkajte, až zružovie a stuhne. Ručne zmiešajte sadrový prášok s vodou a vzniknutú hmotu nalejte do stuhnutej negatívnej formy. Vytvrdnutie bude trvať asi hodinu. Stuhnutý alginát z vedra vylejte. Vzniknutú hmotu začnite opatrne a jemne rozbíjať. Uvidíte, ako krásne vynikne vaša spoločná pamätná socha! Vyčistite svoje sochy pomocou nástrojov, ktoré sú súčasťou balíčka. A tu to máte, krásnu spoločnú spomienku!

 

Nevybrali ste si? Originálne tričká, hrnčeky a ďalšie doplnky s kreatívnym nadpisom nájdete v e-shope Superpotlac.sk. Po dekorácie zase môžete skočiť do 4home.sk a okrem dekorácií vás určite osloví krásna posteľná bielizeň a bytový textil. Navštívte tiež ďalšie e-shopy s cashbackom na Plnej Peňaženke a zarábajte nakupovaním.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šport, hobby a zábava

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.