Evolveo.com logo

Evolveo.com

EVOLVEO, to sú odolné mobilné telefóny, telefóny pre seniorov, kvalitné fotopasce, kamerové systémy, alarmy, IP kamery a ďalšie produkty pre digitálny domov.

Viac o Evolveo.com

Peniaze z nákupu späť

5 %

O Evolveo.com

E-shop je oficiálnym distribútorom značky EVOLVEO, ktorá vznikla v roku 2005 a špecializuje sa na oblasť digitálneho domova, osobnej elektroniky a herných produktov. Značku EVOLVEO distribuuje spoločnosť Abacus Electric, tradičný partner v oblasti informačných technológií a CE od roku 1992, s centrálou v Českej republike. Na rozvoji aktivít spoločnosti spolupracuje tím štyridsiatich zamestnancov v piatich krajinách EÚ. Riadenie procesov organizácie podlieha akosti podľa normy ISO 9001. Abacus Electric aktuálne podniká v oblasti distribúcie IT, výroby serverov a storage riešení, distribúcie značky EVOLVEO a distribúcie značky Salente.

 

Mobilné telefóny, fotopasce a ďalšie elektro

EVOLVEO je značka európskeho formátu so širokou ponukou produktov v oblasti digitálneho domova, osobnej elektroniky a hernej zóny. Konkrétne v e-shope môžete vyberať v nasledujúcich kategóriách:

  • Digitálny domov: domáce videotelefóny, SMART, alarmy, fotopasce, set-top boxy, robotické vysávače, IP kamery, multimediálne centrá, TV antény, spotrebná elektronika a kamerové systémy.
  • Osobná elektronika: nabíjacie stanice, mobilné telefóny, bezdrôtové reproduktory, slúchadlá, detské pestúnky a vysielače. 

Okrem dvoch vyššie spomenutých kategórií môžete v e-shope Evolveo.com navštíviť sekciu Viac s ponukou PC komponentov ako grafické tablety, príslušensto pre notebooky, PC skrinky, redukcie, klávesnice, myšky a ďalšie PC komponenty. 

EVOLVEO novinky

Značka EVOLVEO sa špecializuje na odolné mobilné telefóny a mobilné telefóny pre seniorov. Pozrite sa na najnovšie modely mobilných telefónov od tejto kvalitnej značky a okrem toho nájdete v novinkách Evolveo.com kamerové systémy či detské pestúnky s automatickou detekciou detského plaču.

Rady a tipy od EVOLVEO

Zaujímate sa, prečo uprednostniť odolný mobilný telefón pred klasickým alebo ako vybrať odolný mobilný telefón? Navštívte stránku Rady a tipy na Evolveo.com a zistíte, že odolný mobilný telefón nie je pre každého.

Prečo Evolveo.com

Záručný aj pozáručný servis realizuje do 3 dní

Záručnú aj pozáručnú opravu zasiela e-shop späť do 3 pracovných dní od prijatia produktu do servisu. Táto lehota je záväzná aj pre odolné telefóny. Dopravu späť k vám hradí e-shop. Ako výrobca drží skladom všetky náhradné diely a prípadná oprava produktu bude rýchla a cenovo prijateľná.

Príslušenstvo a náhradné diely

Nákupom v e-shope Evolveo.com máte možnosť zakúpiť príslušenstvo. V prípade, že je váš výrobok po záruke a potrebuje jednoduchú opravu, ktorú zvládnete sami, máte možnosť kúpiť tiež náhradné diely. Všetko príslušenstvo a náhradné diely nájdete tu.

Doprava a platba

E-shop Evolveo.com ponúka nasledujúce možnosti doručenia objednávky:

  • GLS doručenie na adresu za 5 €
  • GLS doručenie na výdajné miesto Parcel Shopu za 5 €
  • Packeta (Zásielkovňa) na výdajné miesto alebo Z-BOX za 4 €

Za objednávku môžete zaplatiť bankovým prevodom, online platobnou kartou, online bankovým prevodom, cez Google Pay alebo na dobierku. V prípade dobierky vám bude zaúčtovaný poplatok vo výške 1,20 €. Aktuálne informácie o možnostiach dopravy a platby nájdete na stránkach e-shopu Evolveo.com.

 

Nevybrali ste si? Nevadí! Na Plnej Peňaženke nájdete množstvo ďalších e-shopov v kategórii Mobilné telefóny. Medzi zákazníkmi je obľúbený Andreashop.sk alebo Okay.sk, v ktorých nájdete široký výber rôznej elektroniky. Doplnky k telefónom nájdete na e-shope Vsetkonamobil.sk alebo Mobilego.sk.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.