Empikfoto.sk

Získajte 2,5 až 10 % späť z Vášho nákupu

Empikfoto má jasný cieľ - postarať sa o vaše spomienky! Zabezpečuje vyvolávanie snímok, tlač fotokníh a kalendárov a širokej škály personalizovaných produktov.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 395 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Empikfoto.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Empikfoto.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!

Ponuka obchodu Empikfoto.sk

Peniaze z nákupu späť
10 %
Prejsť do obchodu
Fotografie
10 %
Prejsť do obchodu
Ostatné
2,5 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Vyplatíme Vám až 10 % cashback späť z každého nákupu!

Empikfoto je na trhu už viac ako 13 rokov!

Hlavný cieľ


Zámerom Empikfoto.sk je starať sa o spomienky svojich zákazníkov. Primárne zabezpečujú vyvolávanie snímok, tlač fotokníh a kalendárov, ale aj širokej škáry personalizovaných produktov nesúcich snímky našich zákazníkov.

Fotky


Objednanie fotiek na Empikfoto.sk je záruka vysokej kvality, spokojnosti a dochvíľnosti. Empikfoto.sk ponúka najrôznejšie veľkosti a druhy fotografického papiera, z ktorých môžete ľubovoľne vyberať a skladať svoju zákazku. Použité materiály zaručujú dlhovekosť fotiek bez straty kvality.

Fotokniha


Fotokniha je niečo viac než len fotoalbum, pretože si ju vytvoríte vy sami na mieru so svojimi najvzácnejšími fotkami. Vďaka intuitívnemu softvéru si môžete navrhnúť každú stranu svojej knihy, od ľubovoľného rozloženia snímok až po výber pozadia alebo dodatočných grafických prvkov. Je to ideálny darček pre niekoho špeciálneho, ale aj zachovanie svojich vlastných fotiek z dovoleniek, svadby alebo inej vzácnej udalosti.

Celá škála možností


V ponuke Empikfoto.sk nájdete bohatú ponuku fotodarčekov, ako napr. hrnčeky, tričká, vankúše, skladačky, obaly na telefón a iné. Všetky predmety môžu niesť Vašu obľúbenú fotografiu. Je to jeden z najlepších osobných darčekov pre niekoho naozaj výnimočného.

Dodanie zadarmo


Pri objednávke nad 19,90 EUR máte dopravu úplne zdarma. Pri nižšej sume objednávky Vám kuriérska spoločnosť UPS donesie Vašu objednávku za 3,00 EUR.

Podmienky nákupu s Cashbackom pre Empikfoto.sk si prečítajte tu.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

* Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať