2,5 až 10 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Empikfoto.sk - fotoknihy a fotodarčeky

Už 13 rokov dbajú na spokojnosť svojich zákazníkov, tlačia milióny fotiek a poskytujú tisícky fotografických služieb.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 682 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Empikfoto.sk

Empik Foto sú vysoko kvalitné digitálne fotografie a fotodarčeky, ktoré vám dovolia zachytiť obľúbené momenty a zdieľať ich s priateľmi a blízkymi. Ich fotoknižky, hrnčeky, puzdrá na telefóny, tričká, vankúšiky, kalendáre, fotoobrazy a plagáty sa skvele osvedčia ako originálny suvenír, nástenná ozdoba, a tiež personalizovaný darček.

Čo ponúka Empikfoto.sk ? 

Zámerom Empikfoto.sk je starať sa o spomienky svojich zákazníkov. Primárne zabezpečujú vyvolávanie snímok, tlač fotokníh a kalendárov, ale aj širokej škáry personalizovaných produktov nesúcich snímky pre všetkých zákazníkov.

Fotky

Objednanie fotiek na Empikfoto.sk je záruka vysokej kvality, spokojnosti a dochvíľnosti. Empikfoto.sk ponúka najrôznejšie veľkosti a druhy fotografického papiera, z ktorých môžete ľubovoľne vyberať a skladať svoju zákazku. Použité materiály zaručujú dlhovekosť fotiek bez straty kvality.

Fotokniha

Fotokniha je niečo viac než len fotoalbum, pretože si ju vytvoríte vy sami na mieru so svojimi najvzácnejšími fotkami. Vďaka intuitívnemu softvéru si môžete navrhnúť každú stranu svojej knihy, od ľubovoľného rozloženia snímok až po výber pozadia alebo dodatočných grafických prvkov. Je to ideálny darček pre niekoho špeciálneho, ale aj zachovanie svojich vlastných fotiek z dovoleniek, svadby alebo inej vzácnej udalosti.

Ďalšie služby

V ponuke Empikfoto.sk nájdete bohatú ponuku fotodarčekov, ako napr. hrnčeky, tričká, kalendáre, vankúše, skladačky, obaly na telefón a iné. Všetky predmety môžu niesť Vašu obľúbenú fotografiu. Je to jeden z najlepších osobných darčekov pre niekoho naozaj výnimočného. Využite aj lákavé akcie, s ktorými ušetríte peniaze. Kto by sa netešil z dobrých cien, však ? Tak naváhajte a zavítajte na stránku. 

Ako nakupovať na Empikfoto ? 

Platba

Vyberte si platbu z týchto možností : 

 • Bankový prevod; 
 • Platba kreditnou kartou.

Doprava 

Dopravu získate zadarmo pri nákupe nad 30 eur. Dopravu vám zabezpečia: 

 • Zásielkovňa;
 • Slovenská pošta;
 • DPD;
 • GLS kuriérska spoločnosť.

Reklamácie

Obráťte sa na zákaznícky servis, kde vám promptne odpíšu a pomôžu vám s vašim problémom. Zákaznícky servis: [email protected]

Kontakt 

Ponúkame kontakt na tento e-shop, aby ste riešili svoje otázky rýchlo a pohodlne. Môžete si zavolať na čísle: (+421) 233 002 071 - Pondelok – Piatok, 08:00-16:00 alebo napíšete e-mail na adresu: [email protected]

Recenzie

Na Heureka.sk nájdete recenzie, ktoré ospevujú služby tohto e-shopu. Zákazníci sú spokojní s dodaním, s kvalitou fotiek a aj s komunikáciou.

„Veľmi pekne fotky, kvalitne a nízka cena.Rýchle dodanie fotiek.”

„Práve mi od Vás prišla fotokniha - darček pre mojich rodičov k Vianociam. Mala byť doručená okolo 21.12., prišla mi už dnes, 17.12. Prácu hodnotím na jednotku s hviezdičkou. Som z knihy nadšená a budem Vás len odporúčať. Robíte to skvele, len tak ďalej.”

„Dodanie rychle. Ja som spokojna. Vďaka.”

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

S Plnou Peňaženkou je to jednoduché. Zaregistrujte sa a preklikávajte sa. Ako ? Stačí sa prekliknúť zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Empikfoto.sk a získate až 10 % z nákupu späť. 

AK ste si nevybrali, skúste kliknúť na iné obchody. Napríklad Datart alebo Okay


 

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  až 10 %
 • Tlač
  10 %
 • Ostatné produkty
  2,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať