EMOS.sk logo

EMOS.sk - drobné elektro

EMOS, to je drobná elektronika od rovnomennej českej firmy.

Viac o EMOS.sk

Peniaze z nákupu späť

až 1,3 %

LED žiarovky, Nabíjacie batérie, Jednorázové batérie

1,3 %

Navijáky (bubny) a záhradné predlžovačky, Domáce videovrátniky, Domové zvončeky, Antény a VF technika, Vianočné osvetlenie, LED svietidlá, Olovené akumulátory, Termostaty a detektory, Powerbanky, nabíjačky a zdroje, Lampy a drobné osvetlenie, Reflektory, Svietidlá a čelovky, Cestovné adaptéry, Časovače, Flexo šnúry, Prepäťové ochrany, Testery batérií, Set top boxy a TV príslušenstvo, Digitálne minútky, Digitálne teplomery, Halogénové žiarovky, LED lišty, Žiarivky, Multimetre, skúšačky, meradlá, Koaxiálne, dátové a AV káble

0,9 %

Ostatné produkty

0,5 %

Recenzie a články

O EMOS.sk

EMOS.sk je čisto česká firma, ktorá patrí medzi najlepšie v odbore elektro. V ponuku ich e-shopu Emos.sk nájdete zvončeky, meteostanice, akumulátory, rôzne svietidlá a iné. Navyše sú výhradným distribútorom produktov známej značky GP, ktorá vyrába batérie, powerbanky či svetlá.

Pod značkou EMOS nájdete najmä svetelné zdroje a svietidlá pre domáce i priemyselné použitie, vianočné osvetlenie, predlžovacie prívody, videotelefóny, svetlá, antény, zvončeky, meteostanice, akumulátory a mnoho ďalšieho. EMos je tiež výhradným distribútorom produktov známej spoločnosti GP, ktorá vyrába batérie, nabíjačky batérií, powerbanky či svetlá a čelovky.

Čo ponúka Emos.sk ? 

Široká ponuka tých najrôznejších svietidiel do domácnosti alebo do exteriéru. Reflektory, žiarovky a žiarivky, svietidlá a čelovky, LED svietidlá, lampy a drobné osvetlenie.

Ďalej tu nájdete elektro príslušenstvo ako:  termostaty a detektory, set top boxy a TV príslušenstvo, predlžovacie prívody a rozbočovacie zásuvky, domáce videovrátniky, audio zariadenia, koaxiálne, dátové a AV káble, meteostanice a budíky, domové zvončeky, batérie a akumulátory, multimetre, skúšačky, meradlám, váhy, antény a VF technika, powerbanky, nabíjačky a zdroje a tiež inštalačný materiál.

Ako nakupovať na Emos.sk 

Platba

  • DOBIERKA: Úhrada za objednaný tovar sa vykonáva v hotovosti priamo prepravnej spoločnosti pri prevzatí tovaru zákazníkom. Kupujúcemu nie je účtovaný poplatok za dobierku, platí len dopravné. Zaplatiť môžete prepravcovi hotovosťou alebo platobnou kartou.
  • KARTOU/PREVODOM (okamžitý prevod): pri voľbe prevodom na účet (okamžitý prevod) bude zákazník automaticky presmerovaný na platobnú bránu

Doprava

Za dopravu zaplatíte iba jedno euro ! Je jedno, koľko si toho nakúpite, dopravu máte ako zadarmo stále. Dopravu zabezpečuje kuriérska spoločnosť DPD, ktorá vám balík donesia až domov. 

Reklamácie

Ak sa na výrobku sa objavila chyba, ale výrobok je v záruke, máte možnosť tovar reklamovať. Jednoducho si stiahnete reklamačný formulár, ktorý je potrebné poriadne vyplniť. Následne ho spolu s reklamovaným tovarom zašlite na adresu: EMOS SK s.r.o.,Hlinická 409/22, 014 01 Bytča, tel.č. 041/ 509 16 13, e-mail: [email protected].

Kontakt

Kontaktovať e-shop môžete telefonicky na čísle: 041 509 16 31 alebo cez e-mail: [email protected]. Sú tu pre vás od pondelka do piatka v čase od 7:30 do 15:30. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

No predsa s Plnou Peňaženkou! Získajte cashback a to len za preklikávanie sa. Keď sa prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Emos.sk získate až 1,3 % z nákupu späť. 

Ak ste si nevybrali, navštívte stránky, ktoré vám ponúka Plná Peňaženka. 4home.sk, Tescoma, Okay. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.