až 1,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

EMOS.sk - drobné elektro pre vás

 Rýdzo česká spoločnosť EMOS spol. s r.o. a patria k najväčším firmám v Českej republike v odbore elektro. Sídlia v Přerově, na trhu sa pohybujú už viac ako 30 rokov a prostredníctvom sesterských spoločností pôsobia tiež na Slovensku, Poľsku, Slovinsku a v Maďarsku.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 682 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o EMOS.sk

Pod značkou EMOS nájdete najmä svetelné zdroje a svietidlá pre domáce i priemyselné použitie, vianočné osvetlenie, predlžovacie prívody, videotelefóny, svetlá, antény, zvončeky, meteostanice, akumulátory a mnoho ďalšieho. EMos je tiež výhradným distribútorom produktov známej spoločnosti GP, ktorá vyrába batérie, nabíjačky batérií, powerbanky či svetlá a čelovky.

Čo ponúka Emos.sk ? 

Široká ponuka tých najrôznejších svietidiel do domácnosti alebo do exteriéru. Reflektory, žiarovky a žiarivky, svietidlá a čelovky, LED svietidlá, lampy a drobné osvetlenie.

Ďalej tu nájdete elektro príslušenstvo ako:  termostaty a detektory, set top boxy a TV príslušenstvo, predlžovacie prívody a rozbočovacie zásuvky, domáce videovrátniky, audio zariadenia, koaxiálne, dátové a AV káble, meteostanice a budíky, domové zvončeky, batérie a akumulátory, multimetre, skúšačky, meradlám, váhy, antény a VF technika, powerbanky, nabíjačky a zdroje a tiež inštalačný materiál.

Ako nakupovať na Emos.sk 

Platba

 • DOBIERKA: Úhrada za objednaný tovar sa vykonáva v hotovosti priamo prepravnej spoločnosti pri prevzatí tovaru zákazníkom. Kupujúcemu nie je účtovaný poplatok za dobierku, platí len dopravné. Zaplatiť môžete prepravcovi hotovosťou alebo platobnou kartou.
 • KARTOU/PREVODOM (okamžitý prevod): pri voľbe prevodom na účet (okamžitý prevod) bude zákazník automaticky presmerovaný na platobnú bránu

Doprava

Za dopravu zaplatíte iba jedno euro ! Je jedno, koľko si toho nakúpite, dopravu máte ako zadarmo stále. Dopravu zabezpečuje kuriérska spoločnosť DPD, ktorá vám balík donesia až domov. 

Reklamácie

Ak sa na výrobku sa objavila chyba, ale výrobok je v záruke, máte možnosť tovar reklamovať. Jednoducho si stiahnete reklamačný formulár, ktorý je potrebné poriadne vyplniť. Následne ho spolu s reklamovaným tovarom zašlite na adresu: EMOS SK s.r.o.,Hlinická 409/22, 014 01 Bytča, tel.č. 041/ 509 16 13, e-mail: [email protected]

Kontakt

Kontaktovať e-shop môžete telefonicky na čísle: 041 509 16 31 alebo cez e-mail: [email protected]. Sú tu pre vás od pondelka do piatka v čase od 7:30 do 15:30. 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

No predsa s Plnou Peňaženkou! Získajte cashback a to len za preklikávanie sa. Keď sa prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku Emos.sk získate až 1,5 % z nákupu späť. 

Ak ste si nevybrali, navštívte stránky, ktoré vám ponúka Plná Peňaženka. 4home.sk, Tescoma, Okay. 

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  až 1,5 %
 • LED žiarovky, Nabíjacie batérie, Jednorázové batérie
  1,5 %
 • Navijáky (bubny) a záhradné predlžovačky, Domáce videovrátniky, Domové zvončeky, Antény a VF technika, Vianočné osvetlenie, LED svietidlá, Olovené akumulátory, Termostaty a detektory, Powerbanky, nabíjačky a zdroje, Lampy a drobné osvetlenie, Reflektory, Svietidlá a čelovky, Cestovné adaptéry, Časovače, Flexo šnúry, Prepäťové ochrany, Testery batérií, Audio zariadenia, Set top boxy a TV príslušenstvo, Digitálne minútky, Digitálne teplomery, Halogénové žiarovky, LED lišty, Žiarivky, Multimetre, skúšačky, meradlá, Koaxiálne, dátové a AV káble
  1 %
 • Ostatné produkty
  0,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať