1,75 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

DOMO-ELEKTRO.cz - značkové domáce spotrebiče

Firma funguje na trhu už od roku 2009, no na európskom trhu je už viac ako 30 rokov. Ponúkajú balíček benefitov pre jednoduché objednávanie: doprava zdarma pri nákupe nad 150 eur, tovar odosielajú ihneď a 95 % tovaru je skladom a k dispozícii. 

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 687 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o DOMO-ELEKTRO.cz

Spotrebiče do kuchyne a do domácnosti, ktoré potrebujete nájdete na jednom mieste. Úspešný e-shop vám ponúka rýchlosť, presnosť a odbornosť. 

Čo všetko tu nájdete ? 

Veľké spotrebiče

Poriadna chladnička, do ktorej sa zmestia všetky vaše potraviny, to nájdete v tejto kategórii. Mraziak alebo vinotéka to je pre vaše uši diskotéka, pretože mať víno uskladnené vo vinotéke, tak to už je čisté gurmánstvo.

Kuchyňa a jej vybavenie

Zariaďujete kuchyňu alebo chcete nový spotrebič do kuchyne ? S pokojom v duši navštívte stránku, vyberte si kategóriu, napríklad z týchto: grilovanie, varenie, pečenie, zaváranie, sušenie, kuchynské potreby a po rozkliknutí sa pred vami objaví množstvo tovarov, ktoré budete určite chcieť. Od mikrovlniek, varných kanvíc cez mixéry, zaváracie hrnce až po tyčové mixéry a domáce pekárne.

Do domácnosti

V letných mesiacoch vás potešia lapače hmyzu a v zime zase ohrievače od tohto úspešného e-shopu. Vysávače vás očaria svojimi funkciami a prevedením. Žehličky, ventilátory, chladiče a prístroje na úpravu vzduchu tu nájdete tiež. Obsiahle popisy produktov vás kvalitne poinformujú, takže sa nebudete musieť báť, že by ste si kupovali mačku vo vreci.

Krása a zdravie

Krása a zdravie sa ruka v ruke prelínajú. Sú to dve dôležité zložky, ktoré sú v súzvuku a netreba ani na jednu zložku zabúdať. V e-shope na vás čakajú fény, žehličky na vlasy a kulmy, zubné kefky, zastrihávače vlasov, váhy a aj iné produkty, ktoré zlepšia vaše dni.

Príslušenstvo 

Dnešné kuchyne neskrývajú len pec, dnes už tvorí bežný život aj fritéza, kávovar, domáca pekáreň, zmrzlinovač, gril, domáca pekáreň a určite by sme našli aj ďalšie prístroje, ktoré tvoria náš životný štandard. Nájdete to v e-shope - náhradné diely a príslušenstvo, tak neváhajte a zavítajte tam.

Ako nakupovať na Domo-elektro.cz ? 

Platba

Platiť môžete dobierkou alebo online platbou na účet. Dobierka: Zaplatíte za tovar až pri preberaní balíka. 

Doprava 

Doprava zdarma ! Pri kúpe nad 150 eur. Dopravu zabezpečuje Zásielkovňa alebo kuriérska spoločnosť DHL. Vyberte si odberné miesto a spološnosť Zásielkovne vám balík nechá tam. 

Reklamácie

Na výrobky a spotrebiče máte 2-ročnú záruku. V prípade, že chcete tovar vymeniť alebo vrátiť. Môžete tak urobiť do 30 dní odo dňa kúpy. 

Kontakt 

 Volajte alebo píšte ! Kontaktujte e-shop v prípade, že máte nejaké otázky. Môžete tak urobiť telefonicky alebo na e-mail. +420 379 423 001, [email protected]

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

S cashbackom od Plnej Peňaženky, vďaka ktorému získate z každého nákupu 1,75 % späť, je šetrenie zaručené. Ako to dosiahnuť? Zaregistrujte sa na stránke Plnej Peňaženky a potom sa prekliknite odkazom na e-shop Nanoshop.cz. Následne vám do niekoľkých dní príde zodpovedajúca suma na účet Plnej Peňaženky.

Nevybrali ste si ? Nevadí, pretože Plná Peňaženka ponúka aj iné obchody, ktoré majú na svojich e-shopoch výber spotrebičov a potrieb do domácnosti. Napríklad: 4home.sk, Tescoma.sk, Okay.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    1,75 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať