Colorway-shop.sk logo

Colorway-shop.sk

ColorWay je rokmi overená spoľahlivá značka laserových tonerov, fotopapierov, atramentov na plnenie tankových systémov a príslušenstva pre mobilné telefóny s doručením zadarmo od 49 €.

Viac o Colorway-shop.sk

Peniaze z nákupu späť

2,8 %

O Colorway-shop.sk

ColorWay je populárna európska značka spotrebných máteriálov pre tlačiarne, laserové tonery a fotografické papiere. ColorWay je tiež výrobcom príslušenstva pre mobilné zariadenia, napríklad nabíjačky AC, do auta, káble, držiaky pre mobilné zariadenia. Výhodou nákupu v e-shope je určite Vlastný sklad, rýchle doručenie, vysoký štandard kvality, priaznivé ceny a technická podpora pre zákazníkov aj obchodných partnerov.

 

 

ColorWay je registrovaná medzinárodná značka zameraná na predaj spotrebného materiálu pre tlačiarne, čistiacich sád na elektroniku, fotografického papiera,  drobného kancelárskeho a počítačového príslušenstva. Značka vznikla v roku 2007 na Ukrajine. Hlavné sídlo spoločnosti je v Kyjeve. V tejto krajine sa značka veľmi rýchlo etablovala a rozšírila do povedomia verejnosti. V roku 2012 sa zakladá európska pobočka so sídlom v Bratislave. Cieľom je napredovanie značky a získanie nových spokojných zákazníkov v krajinách EU. Na Slovensku tak vznikol centrálny sklad, z ktorého sa každý deň expedujú zásielky do celej EU ale aj mimo nej.

Fotopapier ColorWay a ďalší pomocníci pre tlač

V Colorway-shop.sk garantujú kvalitné produkty za konkurencieschopné ceny a samozrejmosťou je marketingová a technická podpora. Všetky produkty  sú certifikované podľa platných ISO noriem a certifikované na predaj v EÚ. Dôrazná kontrola kvality predávaných produktov, investície do nových technológií pomáhajú značke ColorWay zotrvať v popredných pozíciach na trhu a ponúkať produkty, ktoré prinášajú úsporu, hodnotu a spokojnosť zákazníkov. V e-shope môžete vyberať z nasledujúcich kategórií:

  • Fotopapiere - medzi najpredávanejšie patrí napríklad Fotopapier CW Lesklý samolepiaci či Fotopapier CW Vysoko lesklý obojstranný.
  • Tonery a atrament do tlačiarne s ponukou atramentu, laserových tonerov a plniteľných atramentových kaziet.
  • Mobilné príslušenstvo s ponukou adaptérov, káblov k mobilným telefónom, nabíjačiek do auta, USB nabíjačiek, držiakov na mobil, puzdier na mobil a tvrdých skiel na mobil.
  • Elektro príslušenstvo s ponukou nabíjačiek pre elektrické autá, čistiacich sád, batérií, powerbánk, LED lámp, SMART WIFI zásuviek, predlžovacích prívodov a vianočného LED osvetlenia.
  • PC príslušenstvo s ponukou bezdrôtových slúchadiel, USB kľúčov, pamäťových kariet, prenosných HDD, interných SSD HDD a PC zdrojov.

ColorWay blog

Chceli by ste vedieť viac o rozdelení laserových tonerov značky ColorWay, alebo potrebujete vybrať správny fotopapier? Navštívte blog colorway-shop.sk a zistite viac zo sveta tlače a tlačiarní.

Doprava a platba

E-shop colorway-shop.sk ponúka možnosti dopravy pre zákazníkov a veľkoobchodných partnerov. Ak ste zákazník, môžete. si objednávku vyzdvihnúť zadarmo v Šamoríne (po dohode) alebo vám objednávku doručiť SPS kuriér. Cena dopravy je 3,50 € a pri objednávke nad 49 € máte zadarmo. Pri platbe na dobierku si e-shop účtuje poplatok vo výške 1 €, zaplatiť môžete tiež bankovým prevodom alebo platobnou kartou. Ak ste veľkoobchodný partner, môžete si objednávku po dohode tiež vyzdvihnúť v Šamoríne alebo vám objednávku doručí SPS kuriér. Cena za doručenie je 2,92 € pri platbe vopred na faktúru a doprava je zadarmo pri objednávke nad 100 €. V prípade platby na dobierku vám e-shop zaúčtuje poplatok vo výške 0,83 €. Aktuálne informácie o doručení a platbe za objednávku nájdete na stránke e-shopu colorway-shop.sk.

 

Nevybrali ste si? V tom prípade skúste CDRmarket s ponukou originálnych a kompaktných náplní do tlačiarní alebo ToneryNáplne.sk s ponukou cenovo dostupných kvalitných tonerov. Inšpirujte sa tiež ďalšími e-shopmi s cashbackom v sekcii Počítače na Plnej Peňaženke.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Elektro

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.