2 až 3 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Chata.cz - chaty a chalupy k prenájmu

Chata.cz ponúka chaty, chalupy, hotely a penzióny k prenájmu. Užite si dovolenku v pokoji s rodinou či priateľmi v príjemnom slovenskom a českom prostredí.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 704 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Chata.cz

Vyplatíme Vám až až 3 % cashback späť z každého nákupu! Portál Chata.cz združuje ponuky prenajímateľov rôznych chatových objektov, penziónov a apartmánov na Slovensku a v Čechách, a šetrí tak predovšetkým Váš čas. Či už plánujete letnú dovolenku alebo Silvester v horách, Chata.cz je to pravé miesto, kde hľadať.

Dovolenka podľa seba

Ponuka na Chata.cz je skutočne pestrá. Výber Vám uľahčí tiež prehľadný filter, pomocou ktorého si „odklikáte“ ubytovanie presne podľa svojich predstáv. Želáte si saunu, krb, pobyt s domácim zvieratkom alebo vonkajší gril? Chata.cz ponúka ubytovanie aj pre tých najnáročnejších zákazníkov. Nájdite to svoje!

Tematické bývanie

Okrem toho, že si môžete svoje požiadavky sami zadefinovať vo vyhľadávaní, v ponuke Chata.cz nájdete aj tematické katalógy s množstvom zaujímavého ubytovania. Objavte vinné „sklípky“ na Morave a ochutnajte preslávenú Pálavu. Alebo Vás láka skôr drevený zrub v Nízkych Tatrách?

Katalóg až k Vám domov

Katalóg Chata.cz je okrem online podoby dostupný aj vo fyzickej forme. Nechajte si na svoju adresu zaslať prehľadného sprievodcu ubytovaním na Slovensku aj v Čechách a preskúmajte ponuku z pohodlia domova.

Poistenie storna

Portál Chaty.cz ponúka tiež možnosť poistenia. Poistenie sprostredkuje cez ERV Evropskú pojišťovnu a okrem storna cesty Vás poistia aj pri ceste do zahraničia.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    až 3 %
  • Hotely a penzióny
    2 %
  • Chaty a chalupy
    3 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať