Boel.sk logo

Boel.sk - záhradnícke potreby

Chcete, aby vaša záhrada vyzerala ako z katalógu? Pomôcť vám k tomu môže Boel.sk, ktorý odporúča 99 % zákazníkov cenového porovnávača.

Viac o Boel.sk

Peniaze z nákupu späť

1,3 %

Recenzie a články

O Boel.sk

Boel vznikol v roku 1992 a v súčasnosti prevádzuje dve predajne, v Nitre a Veľkom Kýre a e-shop Boel.sk Už viac ako 30 rokov svojej existencie sa zaoberá predajom malej poľnohospodárskej techniky pre záhradu, les a komunálnu sféru. Ide hlavne o malotraktory, kosačky, krovinorezy, kultivátory, postrekovače, rosiče, vysávače lístia, čerpadlá, generátory, píly. Boel sa tiež zaoberá záručným a pozáručným servisom. Na všetky stroje vám spravia v odbornom servise všetky záručné a pozáručné opravy a dodávku náhradných dielov. Ak máte nejaké nejasnosti s výberom stroja, poradia vám poradia, aký stroj a na aké práce je vhodný do vašej záhrady, parku či lesa.

 

Záhradná ponuka e-shopu Boel.sk

Kvalitnú kosačku so zvučnou značkou, tak to určite chcete. Alebo radšej záhradný traktor ? Robotická kosačka bola kedysi hudba budúcnosti a dnes to je už realita.Uľahčite si prácu v záhrade s krovinorezmi, vyžinačmi, postrekovačmi, aku nožnicami, malotraktormi a aj kultivátromi, ktoré nájdete na tomto e-shope.  

Spracovanie dreva a lesná technika

Klasické sekery, ale aj benzínové, reťazové píly, elektrické reťazové píly alebo aku reťazové píly vám uľahčia prácu s drevom. Nájdete tu tiež cirkulárky, stojany na rezanie, štiepačky a iné.

Dielňa a stavba

Pre domácich kutilov, ktorí si robia na stavbe a v dielni všetko sami, ponúka e-shop dôležitú techniku.Elektrické náradie: Vŕtačky, vŕtacie kladivá, uhlové brúsky,miešačky, vysávače, vibračné dosky, zveráky, elektrocentrály, kompresory, ohrievače, zváračky, nabíjačky a veľa ďalšej techniky. 

Doplnkový sortiment

Pre vašu techniku ponúkajú aj náhradné diely, mazivá, aditíva a oleje. Nájdete tu tiež bazénovú techniku, záhradné náradie pre deti a záhradné grily. Máte loď ? V e-shope nájdete lodné motory. 

Blog

Máte otázky o technike a neviete na ne odpovede ? V blogu vám poradia a zodpovedajú vám na časté problémy, ktoré sa môžu vyskytnúť v záhrade alebo pri práci. Napríklad, keď sa snažíte vyvŕtať dieru do príliš tvrdého stavebného materiálu a neviete, čo ďalej. V blogu radia, že tam, kde končia možnosti a schopnosti klasických vŕtačiek, prichádzajú na scénu praktické akumulátorové vŕtacie kladivá. Poradia vám aj s týmito otázkami: Ako treba pripraviť pôdu na jar ? Treba servis kosačky ? Ako si vybrať správnu robotickú kosačku ? Na otázky, ktoré si pokladáte v každom ročnom období, nájdete odpovede v blogu Boel.sk.

Ako nakupovať na Boel.sk? 

Platba

  • Platba pri dobierke hotovosťou u kuriéra+ 1,00 €;
  • Ahoj - nákup na splátky. Teraz si môžete v Ahoj kalkulačke vypočítať výšku splátky za váš celý nákup;
  • Besteron - Okamžité bankové prevody;
  • Slovenská sporiteľňa , Tatra banka , VÚB,Unicredit Bank ,Poštová banka , Viamo; 
  • Besteron - platba kartou.

Doprava

Vyberte si dopravu z týchto možností : 

  • 123Kuriér - zaplatíte 5,00 €;
  • Kuriér GLS - zaplatíte 5,00 €;
  • Osobné prevzatie predajňa Veľký Kýr (v pracovné dni)+ 1,00 €

Reklamácia

Reklamačný formulár nájdete a stiahnete tu.Reklamovaný tovar je nutné doručiť na adresu Jozef Bohumel BOEL, Novozámocká 582, 941 07 Veľký Kýr, ak predávajúci alebo určená osoba neurčí inak (napr. dopraviť tovar priamo určenej osobe). Priebežné informácie o riešení reklamácie môže kupujúci získať telefonicky v pracovných dňoch od 9.00 do 17.00 hod. alebo prostredníctvom e-mailu [email protected].

Kontakt 

E-shop môžete kontaktovať buď na telefónnom čísle 35/659 30 28, alebo napíšte e-mail na adresu [email protected].

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ? 

Prekliknite sa z Plnej Peňaženky na stránku e-shopu Boel.sk a získajte peniaze späť v podobe cashbacku. Od Plnej Peňaženky dostanete 1,3 % z nákupu späť.

 

Nevybrali ste si? Skúste navštíviť aj ďalšie e-shopy, ktoré na Plnej Peňaženke ponúkajú kvalitnú techniku a vybavenie do záhrady a domácnosti.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Domácnosť

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.