Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 283 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode BangGood.com?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web BangGood.com
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu BangGood.com

Peniaze z nákupu späť
3.5 %
Prejsť do obchodu
Tablety a telefóny
1.5 %
Prejsť do obchodu
Elektronika
2.5 %
Prejsť do obchodu
Móda
3.5 %
Prejsť do obchodu
Ostatné
1.5 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 3.5 % cashback späť z každého nákupu!

BangGood.com je zahraničný obchod so sídlom v Číne, s ponukou viac ako 70 000 produktov. Mottom a základnou myšlienkou obchodu je poskytnúť svojim zákazníkom to najlepšie, za najlepšie ceny. Väcšina tovaru je ponúkaná za nízke ceny a dopravou zadarmo.

Portal BangGood.com ponúka široký sortiment, od príslušenstva k výrobkom značky Apple, cez mobilné telefóny, elektroniku, hračky na diaľkové ovládanie, LED osvetlenie, oblečenie, šperky, až po hodinky. Každý jeden ponúkaný produkt je starostlivo vybraný tak, aby ponúkol tú najvyššiu kvalitu a vysokú hodnotu. Ponuka portálu je pravidelne aktualizovaná a dopĺňaná, čo zaručuje stále nové a aktuálne produkty.

Podmienky

Zobraziť viac

O zaradenie produktu do kategórie a tým aj väčšom cashbacku rozhoduje vždy BangGood.com. Za pochopenie Vám vopred ďakujeme.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google