Banggood oslávi narodeniny, budú plné zliav

So začiatkom septembra neprichádza len začiatok školského roka alebo prebúdzajúca sa jeseň. V prvom septembrovom týždni oslavuje svoje narodeniny Banggood. Ako to tak býva, e-shopy nedarujú narodeninové darčeky sebe, ale zákazníkom. V tomto prípade sa preto pripravte na ohromujúce zľavy.

11. 9. 2018 (aktualizácia 16. 7. 2023) Alžbet
Banggood oslávi narodeniny, budú plné zliav

Čínsky internetový obchod Banggood nie je v Slovenskej republike príliš známy. Je to škoda, pretože sa tu objavujú naozajstné skvosty. Či už hľadáte oblečenie, elektroniku alebo kabelku, nešliapnete vedľa, keď zavítate na Banggood. Ak si nie ste istí, ako nakupovať, nie je to žiadna veda, keďže je tento e-shop obdobou AliExpress. V prípade nutnosti využite tento návod. A teraz už k zľavám.

Kedy má Banggood narodeniny?

V skutočnosti ide o 8. – 10. september. Oslavy so zľavami ale prebiehajú celý mesiac.

Čo môžem získať?

Na oslavu tohto nadchádzajúceho výročia a poďakovania verným používateľom spoločnosť Banggood ponúka rozsiahly výpredaj, ktorý sa začína už koncom augusta a trvá do polovice septembra. Zákazníkom sú v tomto období ponúkané kupóny na zľavu až 50 % a obľúbení predajcovia z Banggood používateľom umožňujú rezervovať si obľúbené položky zaplatením zálohy vo výške 1 alebo 3 doláre. „Dúfame, že tieto ponuky umožnia viac zákazníkom vychutnať si dobre vybrané produkty a predstavia novú generáciu používateľov nášho ekosystému,“ hovorí Winna Qiu, vedúca prevádzky kampane.

Pokiaľ si chcete ešte raz všetko preštudovať sami, Banggood pripravil stránku, kde nájdete všetky zľavy a súťaže na jednom mieste.

Ako je to s daňami?

Od 1. júla 2021 roka je nakupovanie z Číny o trochu zložitejšie. Európska únia totiž zrušila výnimku neplatenia DPH pre produkty do 22 € a sprísnila colné kontroly. Čínski predajcovia sa však veľmi šikovne vynašli – a Banggood patrí medzi nich. Objednávať teda naďalej môžete a to tak, že o DPH a clo sa postará samotný predajca. Sumy sú teda už konečné a vy nakupujete z európskych skladov. Novinkou je aj doprava Banggood Express, ktorá sa pridala k známej bezcolnej doprave EU Priority Line. 

Výhody pre novo prichádzajúcich

Pokiaľ na Banggood nemáte účet, ste vo výhode. Ako nový užívateľ dostanete bonusy, že sa Vám z nich zatočí hlava. Oproti súčasným užívateľom budete mať ešte o kus nižšie ceny. A ak už účet máte, tak práve prišiel čas na to, aby ste do nakupovania na Banggood prehovorili svoje drahé polovičky alebo priateľov. Užite si benefity spoločne!

Nákupy ešte výhodnejšie s Plnou Peňaženkou

Využite prekliknutie cez Plnú Peňaženku a získajte cashback 4,3 - 7,3 %. Tak šup, šup! Bežte si uchmatnúť kvalitnú elektroniku za bezkonkurenčné ceny. 

Alžbet

Autor Alžbet

Alžbet pochádza z Ružomberka, čiže je veľkou fanúšičkou pobytu na čistom vzduchu mimo svojho rodného mesta. Keďže ju každú noc trápia nočné mory o raste cien nehnuteľností a potrebuje šetriť, využíva najmä možnosť lacných leteniek. Často ju teda doma nezastihnete.

Podobné články