Banggood oslavuje narodeniny

Čo v článku nájdete?

So začiatkom septembra neprichádza len začiatok školského roka alebo prebúdzajúca sa jeseň. V prvom septembrovom týždni oslavuje svoje 12. narodeniny Banggood. Ako to tak býva, e-shopy nedarujú narodeninové darčeky sebe, ale zákazníkom. V tomto prípade sa medzi 5. – 7. septembrom pripravte na ohromujúce zľavy.

Poznáte Banggood?

Čínsky internetový obchod Banggood nie je v Slovenskej republike príliš známy. Je to škoda, pretože sa tu objavujú naozajstné skvosty. Či už hľadáte oblečenie, elektroniku alebo kabelku, nešliapnete vedľa, keď zavítate na Banggood. Ak si nie ste istí, ako nakupovať, nie je to žiadna veda, keďže je tento e-shop obdobou AliExpress. V prípade nutnosti využite tento návod. A teraz už k zľavám.

Kedy má Banggood narodeniny?

V skutočnosti ide o 5. – 7. september. Oslavy so zľavami ale prebiehajú celý mesiac.

Počas výročia sa budú diať úžasné veci

Tak to sľubujú tvorcovia Banggood. O čo ale presne ide?

Zľavový kupón na 9 % pri objednávke nad 80 dolárov

Tieto kupóny rozdáva Banggood počas pred-osláv, do 5. septembra. Trikrát za deň sa dá uloviť kupón so zľavou 9 % na všetok tovar. Musíte však vykonať objednávku aspoň za 80 dolárov.

Zľava 6 % pre všetkých!

Ak neulovíte predchádzajúci zľavový kupón, nezúfajte. S kódom 12annv-6% získate zľavu 6 %. Zľavový kód neplatí na elektroniku a tovar, ktorému predajcovia znížili cenu v rámci osláv.

Hot Deals v obmedzenom množstve

Ide v preklade o „horúce ponuky“, kedy niektoré produkty budú dostupné za šialene nízke, priam až ťažko uveriteľné ceny. Ak na takúto ponuku narazíte, odporúčame sa s nákupom poponáhľať.

Výhody pre novo prichádzajúcich

Pokiaľ na Banggood nemáte účet, ste vo výhode. Ako nový užívateľ dostanete bonusy, že sa Vám z nich zatočí hlava. Oproti súčasným užívateľom budete mať ešte o kus nižšie ceny. A ak už účet máte, tak práve prišiel čas na to, aby ste do nakupovania na Banggood prehovorili svoje drahé polovičky alebo priateľov. Užite si benefity spoločne!

Kupónový dážď

Ide o jednoduchú hru na chytanie kupónov a je len na Vás, ako rýchli budete a koľko ich chytíte. Hra prebieha každé tri hodiny a skvelým lákadlom sú kupóny s veľkými zľavami.

Prehľad zliav

Aby ste mali prehľad, kedy budú prebiehať zľavy, tu je malý ťahák:

  • 5. septembra bude ukončená súťaž o 9 % kupóny, nezmeškajte svoju šancu.
  • 5. – 7. septembra nastane naozajstný „boom“ zliav. Ceny, ktoré po celý rok boli nepredstaviteľné, sa stanú skutočnosťou.

Pokiaľ si chcete ešte raz všetko preštudovať sami, Banggood pripravil stránku, kde nájdete všetky zľavy a súťaže na jednom mieste.

Nákupy ešte výhodnejšie s Plnou Peňaženkou

Využite prekliknutie cez Plnú Peňaženku a získajte Cashback až 3,5 %. Ak budete jedným zo šťastlivcov a podarí sa Vám uloviť kupón, verte, že Cashback bude tiež veľmi príjemný. Tak si poznačte dátum a za pár dní vyrazte na nakupovanie snov.

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať