Aranys.cz logo

Aranys.cz

Šperky, ktoré vás rozžiaria. Originalita, jemnosť a zmysluplnosť, ktoré nesmú chýbať vo vašej šperkovnici. Doprajte si doplnky, ktoré budú dokonale vystihovať vašu osobnosť.

Viac o Aranys.cz

Peniaze z nákupu späť

4 %

O Aranys.cz

Na samotnom začiatku stála myšlienka predaja šperkov, ktoré by potešili nejedno oko. Neskôr nápad prerástol do plánu vyrábať vlastné šperky, ktoré by boli iné najmä svojou originalitou. Dnes Aranys.cz predáva šperky z vlastne výroby, ktoré sú nielen pekné, ale hlavne z kvalitných a preverených materiálov, ktoré starostlivosti vyberá majiteľka spoločnosti, Lenka. 

Nadčasová ponuka 

 • Náušnice - nájdete tu klasické strieborné, zlaté, oceľové alebo pozlátené náušnice. V dnešnej dobe to nie je doplnok len pre ženy, ale aj pre mužov, takže aj páni si tu prídu na svoje. Nesmú chýbať ani náušnice pre bábätká a malé slečny. Prekvapení pre vás budú náušnice z dreva, ktorými určite zaujmete. 
 • Prívesky - doplnok, ktorý môžete nosiť vždy a všade. Po náušniciach azda druhý najčastejší šperk, ktorý nosíme. Na stránkach Aranys.cz nájdete aj prívesky s liečivými kameňmi alebo prívesky vyjadrujúce váše znamenie zverokruhu. 
 • Náhrdelníky - šperky, ktoré potešia nejednu ženu. Z perál alebo morských koralov sú určite doplnkom, ktorý by ste mali vlastniť. Ani v tomto prípade sa nezabúda na pánov a z ponuky náhrdelníkov si môžu vybrať nejaký pre seba. 
 • Retiazky - podobne ako prívesky, aj tieto sú vhodné na akúkoľvek príležitosť, bežné nosenie alebo výnimočné chvíle. Na stránkach internetového obchodu Aranys.cz nájdete širokú ponuku zlatých, strieborných, ale aj oceľových retiazok. 
 • Náramky - náramky sa dostávajú späť do módy a už nie sú len luxusným doplnkom, ktorý použijete pri výnimočnej chvíli. V ponuke nájdete ako oceľové a pozlátené náramky, tak aj náramky z bižutérie a dokonca aj náramky na nohy. 
 • Prstene - rôzne materiálu, farby, veľkosti a tvary. Podobne ako pri náramkoch, aj tu nájdete prstene nie len na prsty na rukách, ale aj na nohách. 
 • Ostatné šperky - také, ktoré sa nezmestili do predchádzajúcich kategórií. Brošne, šperky podľa materiálu, medailóny, manžetové gombíky a množstvo ďalšieho. 
 • Doplnky - všetko, čo potrebujete na to, aby sa vaše šperky nepoškodili a vydržali čo najdlhšie. Šperkovnice, stojany a krabičky na šperky a čistiace prostriedky na šperky. Ak by ste niekoho chceli obdarovať, ale neviete sa rozhodnúť, ktorý šperk by sa dotyčnej osobe páčil, darčekový poukaz je vždy správna voľba. 

Množstvo výhod 

E-shop Aranys.cz ponúka oveľa viac. Môžete si tu nechať vyrobiť šperk na mieru. Stačí, ak zašlete všetky potrebné informácie podľa vzoru a o niekoľko dní, prípadne týždňov - v závislosti od náročnosti, budete mať doma svoj vlastný, originálny šperk, ktorý vám budú všetci závidieť. 

Okrem toho vám šperk aj zabalia, ak ho nekupujete pre seba, ale ako dar a v balení nie ste dobrý, na dámy z Aranys.cz sa môžete spoľahnúť. 

Roztrhnutej retiazky, zlomenej náušnice alebo vypadnutého kamienku z prsteňa sa bojíme všetci. Aranys.cz ponúka poistenie navyše, vďaka ktorému sa už ničoho  z toho nebudete musieť báť. 

Ako ušetriť s Plnou Peňaženkou 

 • Prekliknite sa tlačítkom „Nakúpiť s cashbackom“ z našich stránok na stránky e-shopu Aranys.cz
 • Vyberte si svoje produkty a dokončite nákup. 
 • Sledujte, ako vám na účte Plne Peňaženky naskakuje odmena vo výške cashbacku.
 • Keď obchodník vašu odmenu chváli, môžete si ju nechať vyplatiť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Šperky a hodinky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.