10 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Anglictina-bez-biflovania.sk - kurzy angličtiny pre každého

Na stránke Angličtina-bez-bifľovania.sk môžete absolvovať kurzy bežnej alebo obchodnej angličtiny, nájdete tu aj kurzy pre deti a zvýhodnené balíky kurzov.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 704 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Anglictina-bez-biflovania.sk

Angličtina je jazyk, s ktorým sa dorozumieme v každom kúte sveta. V dnešnej dobe sa znalosť tohto jazyka považuje za samozrejmosť a nie je neobvyklé ani to, že vás na ulici niekto osloví práve v tomto jazyku. Vedeli by ste rýchlo zareagovať a odpovedať? Ak si myslíte, že nie, porozmýšľajte nad online kurzami angličtiny. Vďaka kurzom od Angličtina-bez-bifľovania.sk sa naučíte rozprávať, rozumieť a myslieť v angličtine. Kurzy môžete absolvovať z pohodlia domova, v pokoji a hlavne zábavne. Naučíte sa množstvo užitočných slovíčok a fráz, ktorými sa dorozumiete v bežnej konverzácii. Kurz obchodnej angličtiny posunie vašu angličtinu na vyššiu úroveň a učiť sa môžu aj vaše deti. 

Učebná metóda Imitum

Online kurzy Angličtina-bez-bifľovania využívajú učebnú metódu s názvom Imitum. Ide o metódu založenú na princípe učenia sa cudzieho jazyka, akoby ste sa učili jazyk materinský. To znamená počúvanie a učenie sa fráz od rodených hovorcov. Vy tak budete počúvať správnu výslovnosť, naučíte sa slovíčka a frázy, ktoré reálne využijete a hlavne sa naučíte myslieť v angličtine. To je základom tejto metódy, ktorá vás naučí anglický jazyk.

Aké kurzy vám táto stránka ponúka?

 • Angličtina pre každý deň - Zvládate sa dohovoriť anglicky? Ak nie, alebo si len chcete zopakovať čo už viete, pozrite sa, či by vám s tým mohol pomôcť kurz od Angličtina-bez-bifľovania.sk s názvom Angličtina pre každý deň. Tento kurz stojí 199 €, obsahuje 19 lekcií a naučíte na komunikovať pri každodenných činnostiach.
 • Obchodná angličtina - ak vám pre prácu nestačí angličtina na bežnej komunikačnej úrovni, pozrite sa, čo vám môže ponúknuť kurz obchodnej angličtiny. Naučíte sa tak osvedčené frázy a slovíčka, ktoré v oblasti businessu určite zúžitkujete. Naučiť sa vďaka tomuto kurzu môžete napríklad komunikácii na recepcii, vypočujete si niekoľko praktických príkladov a naučíte sa minimálne základné slovíčka z oblasti obchodu.Tento kurz stojí 239 €, obsahuje 10 lekcií a 10 a pol hodiny hovoreného slova.
 • Anglické nepravidelné slovesá - robí vám problém sa učiť naspamäť všetky tvary nepravidelných slovies? Vyriešte tento problém hravo a zábavne s kurzom od Angličtina-bez-bifľovania.sk. Tento kurz obsahuje 7 lekcií, bude vás stáť 139 € a sprístupnený ho budete mať 1 rok.
 • Kurzy angličtiny pre deti - vzdelávajte nielen seba, ale aj vaše deti. Angličtina-bez-bifľovania ponúka kurzy pre deti v 2 dieloch, pričom prvý diel obsahuje základnú slovnú zásobu a v druhom dieli sa vaše dieťa naučí rozšírenú slovnú zásobu.

Zvýhodnené balíčky kurzov

Nakupovať a absolvovať kurzy angličtiny môžete aj vo výhodnej forme. Angličtina-bez-bifľovania.sk ponúka totiž zvýhodnené balíčky kurzov.

 • Angličtina pre deti PREMIUM - interaktívne učenie sa cudzieho jazyka vám zaručia kurzy angličtiny od Angličtina-bez-biflovania.sk. Materiály v tomto zvýhodnenom balíku vám budú prístupné 5 rokov, počas ktorých sa vaše deti môžu vzdelávať.
 • Angličtina PREMIUM - kúpte si tento výhodný balíček, ktorého súčasťou je kurz angličtiny a obchodnej angličtiny. Naučíte sa tak konverzovať v bežnom rozhovore, ale aj v oblasti obchodu. Súčasťou je aj jedna bonusová lekcia a ďalších 28 lekcií.
 • Rodinný balíček - zapojte do vzdelávania celú rodinu. Nikdy to nebolo jednoduchšie, ako s online kurzami od Angličtina-bez-biflovania.sk. V tomto balíku dostanete všetky kurzy v jednom, takže si tu vyberie určite každý člen vašej rodiny. K materiálom tohto balíka budete mať prístup 10 rokov.

Angličtina pre všetky úrovne pokročilosti

Angličtina-bez-bifľovania je unikátna v tom, že ich kurzy majú len jednu úroveň, ale odnesie si z nich niečo každý. Vzdelávacia metóda Imitum je postavená tak, aby si z tejto výuky zobral niečo naozaj každý, nech už ste na akejkoľvek úrovni. Úplne všetci sa naučia myslieť a vďaka tomu ľahko a správne komunikovať.

 • Začiatočníci sa naučia angličtine rozumieť a hovoriť, naučia sa širokú slovnú zásobu a gramatiku.
 • Mierne pokročilí si rozšíria svoju slovnú zásobu a zlepšia sa v konverzácii.
 • Pokročilí sa naučia správnej výslovnosti a lepšiemu porozumeniu rodeným hovorcom.

Všetko o nákupe na Angličtina-bez-bifľovania.sk

Platba

Ak ste sa rozhodli, že chcete kurz Angličtina-bez-bifľovania absolvovať, môžete zaň zaplatiť jednoducho a rýchlo. Konkrétne vám táto spoločnosť ponúka platbu online platobnou kartou alebo bankovým prevodom.

Prístup k online kurzu na 7 dní zadarmo

Vďaka tejto ponuke si môžete skúsiť kurz nanečisto a úplne zadarmo. Rýchlo pochopíte, či vám bude výuka kurzov Angličtina-bez-bifľovania.sk vyhovovať a rozhodnete sa si kurz aj kúpiť.

Kontakt

Ak máte otázku ohľadom kurzov angličtiny od Angličtina-bez-bifľovania.sk, neváhajte sa ich opýtať. Kompetentní pracovníci vám pomôžu s čímkoľvek máte problém. Obrátiť sa na nich môžete na čísle +420 270 005 525 počas pracovných dní medzi 9.-12.hod a 13.-16.hod. Môžete im tiež napísať na [email protected], ak preferujete písomnú komunikáciu.

Ako nakupovať ešte výhodnejšie?

Pri objednávke nezabúdajte na to, že s Plnou Peňaženkou môžete až 10 % ceny kurzu ušetriť. Je to jednoduché - stačí, že sa na stránku prekliknete zo stránok Plnej Peňaženky a my vás odmeníme cashbackom.

Recenzie

Pozrite sa, ako sú s kurzami Angličtina-bez-bifľovania.sk spokojní zákazníci, ktorí kurz už majú alebo ho úplne absolvovali.

 • + Metoda Imitum je unikátní učební systém, který vám umožňuje učit se poslechem, nikoli „drcením“. Můžete si vybrat mezi obchodní či běžnou angličtinou. - Mohlo by zde být větší zaměření na gramatiku a jednotlivá slovíčka. Celý kurz se zdá být chvílemi jednotvárný. Jestliže nemáte rádi tradiční způsoby výuky a jste otevřeni kompletně novému systému výuky, pak jste pravděpodobně na správné adrese. Celý kurz je založený na tzv. metodě Imitum, jejíž princip je velmi prostý. Zakládá si na čtení a souběžném poslechu rodilého mluvčího, který mluví na různá témata. Prioritou není nabiflovat se slovíčka či gramatiku. Kurz si klade za cíl naučit vás myslet anglicky.”
 • + rychlá a užitečná uživatelská podora, možnost vyzkoušet si metodu a kurz zdarma a nezávazně, dobrý poměr cena/výkon, zábavná a přitom praktická náplň lekcí, bohatá slovní zásoba, příjemné uživatelské prostředí. -jen pro plnohodnotný internetový prohlížeč - není pro mobilní verze. Jsem samouk a zatím spokojenost s kurzem na výuku angličtiny, Uvítalk bych možnost stáhnout si texty lekcí do PDF.”

Nevybrali ste si? Investujte váš voľný čas rovnako efektívne. Čítajte knihy alebo si vyrazte niekam na výlet. Na stránkach Sorger.sk alebo Booking.com môžete nájsť ubytovanie počas výletov, knihy kúpite napríklad na Panta Rhei a na stránke ProfiPhotoshop.cz môžete absolvovať online kurz úpravy fotiek vo Photoshope.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  10 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať