Feedo.sk

Feedo.sk - Ľahší život mamičkám.

Získajte 1,5 % späť z Vášho nákupu Máte aktivované zvýhodnenie 50 %, preto v obchode získate až 1.5 % miesto bežných 1 %.

Ako môžem získať odmenu?

Portál PlnáPeňaženka.sk umožňuje registrovaným používateľom získať až 25 % z ceny nákupov späť, vo 296 partnerských internetových obchodoch.

A čo musím urobiť pre získanie odmeny za nákup v obchode Feedo.sk?

  1. Prekliknúť sa cez tlačítko "Prejsť do obchodu" z PlnáPeňaženka.sk na web Feedo.sk
  2. Po prekliknutí na web, vykonať objednávku
  3. Do 24 hodín očakávať odmenu za nákup na svojom účte na PlnáPeňaženka.sk!
  4. Odmenu Vám po žiadosti BEZPLATNE pošleme na Váš bankový účet
Zaregistrovať sa a získať odmenu

Pokiaľ si stále nie ste istí, ako získať peniaze späť, viac informácií nájdete na stránke Ako to funguje. Alebo nás kontaktujte a my Vám radi poradíme!Ponuka obchodu Feedo.sk

Peniaze z nákupu späť
7.5 %
Prejsť do obchodu
Produkty z ponuky bazáru a outletu Kiido
7.5 %
Prejsť do obchodu
Ostatné produkty
1.5 %
Prejsť do obchodu

Popis obchodu

Zobraziť viac

Vyplatíme Vám 1.5 % cashback späť z každého nákupu!

Feedo.sk je tu pre všetky bábätká, ich mamičky a ockov. Jedná sa o najväčší špecializovaný e-shop s výživou a potrebami pre kojencov a detským vybavením pôsobiaci v Českej republike, Slovensku a Poľsku. Za 6 rokov svojej existencie tento obchod využilo už niekoľko stotisíc spokojných zákazníkov, ktorých si získal vďaka širokému sortimentu, darčekom k nákupom a prvotriednemu zákazníckemu servisu.

Feedo.sk je zároveň špecialistom v oblasti meterstva, ktorému se venuje na svojich stránkach a sociálnych sieťach.

Podmienky

Zobraziť viac

Výška odmeny závisí na kategórii, do ktorej zakúpený tovar spadá. V prípade, kedy je možné niekteré produkty zo sortimentu považovať za patriace do viacerých možných kategórií, rozhoduje o kategórii a tým i výške odmeny vždy obchod Feedo.sk. Prehľad kategórií nájdete uvedený nižšie.

Výpočet odmeny: U väčšiny obchodov je Vaša odmena vypočítaná z ceny objednávky bez DPH, dopravy, prípadne vernostných kreditov, pokiaľ ich obchod ponúka. U niektorých obchodov, môže z dôvodu spolupráce so zahraničným systémom, dôjsť k minimálnym odchýlkam medzi jednotlivými odmenami. Konkrétne podmienky sú vždy určené partnerským e-shopom, odporúčame tiež nepoužívať zľavové kupóny z iných zdrojov, akým je PlnáPeňaženka.sk. Iné kupóny sú často na žiadosť konkrétneho partnera nezlúčiteľné s inými akciami, teda aj s cashback odmenou od PlnáPeňaženka.sk.

Úspešnosť: Dlhodobá úspešnosť získania odmeny, dosahuje v priemere až 98 %.
Väčšina nákupov prebehne v poriadku. V ojedinelých prípadoch môže dojsť k strate spojenia na strane obchodu alebo internetového prehliadača a uskutočnený nákup sa neprepojí s účtom na PlnáPeňaženka.sk. Pokiaľ by došlo k takejto komplikácii, môžete podať reklamáciu formou žiadosti o overenie - urobíme maximum pre dosiahnutie Vašej spokojnosti.

Odmenu je možné získať len v prípade, keď je presmerovanie z nášho portálu dokončené tak, ako má a Vy ste prevedení späť na stránky obchodu, v ktorom nakupujete. V prípade, že dôjde k chybe a presmerovanie je ukončené predčasne (poprípade stránka nereaguje), odmenu nie je možné získať ani v rámci žiadosti o reklamáciu. Pokiaľ takýto problém s presmerovaním zaznamenáte, kontaktujte prosím našu zákaznícku podporu. V prípade presmerovania do vlastnej aplikácie obchodu nemôžeme správne získanie odmeny garantovať.

Odporúčané obchody

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google