1,25 až 2,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Feedo.sk - výbava pre vaše bábätko

Tešíte sa na bábätko? Feedo sa postará o vašu ratolesť hneď po narodení. Mamičky, nech už zháňate čokoľvek pre tehotenstvo či materstvo, ste na správnom mieste.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 709 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Feedo.sk

Feedo.sk - najväčší špecializovaný e-shop s výživou a potrebami pre kojencov

Feedo.sk je tu pre všetky bábätká, ich mamičky a ockov. Nájdete v ňom všetko na prebaľovanie, výživu, ale i hračky, kočíky, kozmetiku či dokonca oblečenie. Feedo vie, že starostlivosť a čas strávený s dieťaťom je dôležitý, preto zabezpečí dopravu až k Vám domov úplne zadarmo.

Starostlivosť o mamičky s Feedo.sk

Narodenie bábätka je veľká vec, preto je nevyhnutné sa na ňu pripraviť. Pre správnu starostlivosť už počas tehotenstva Feedo ponúka tehotenské testy i tehotenskú módu a tehotenské oblečenie, pre vaše komfortné čakanie na ratolesť. Čakanie si určite spríjemnite i knihou či varením, preto Feedo zabezpečí parné hrnce, multifunkčné prístroje alebo literatúru zameranú na príchod bábätka a partnerstvo. Inšpiráciou pre vás môže byť i blog Feedo s radami a tipmi pre starostlivosť o bábätko.

To najlepšie pre bábätká - plienky, hračky, nosiče na cesty

Starostlivosť o bábätko si vyžaduje kvalitné a zdravé produkty. Vo Feedo sa o vaše bábätko postarajú počas všetkých fáz vývoja. Dojčenské mlieko, detské kaše, príkrmy a nápoje, ale aj cereálie, chrumky, sušienky či dokonca bio výživa tých najlepších značiek sa postarajú o spokojné bruško vášho bábätka. Jednorázové či látkové plienky, plienkové nohavičky, plienky do vody, ale i vlhčené obrúsky púdre a krémy na zapareniny zase zabezpečia pohodlie bábätka po celý deň. Feedo myslí na všetko, preto ponúka i hračky, stavebnice, LEGO či knihy, aby ste si spolu užili veľa zábavy. Samozrejmosťou sú nosiče na cesty, ruksaky či kufríky, aby ste s vašim bábätkom mohli objavovať kúty Slovenska a zahraničia.

Outlet Kiido - najväčší online outlet a bazár

Chcete cenovo dostupné oblečenie, kočík či autosedačku? Sekcia Kiido ponúka široký výber kvalitného detského tovaru za výpredájové ceny. Kiido Vám doručí tovar až domov alebo si ho môžete vyzdvihnúť na jednom z výdajných miest. Prijateľný je tiež spôsob platby. Vybrať si môžete možnosť platby kartou, bankovým prevodom či dobierkou.

Stále aktuálne akcie a zľavy na Feedo.sk

Stále nie ste presvedčený? Feedo pravidelne akualizuje svoju ponuku a tešiť sa môžete vždy na nové akcie, zľavy a zľavové kupóny, ktoré si spolu s vašim bábätkom užijete. Obľúbené sú akcie 2+1 alebo akčné týždne s výhodnou ponukou.

Reklamácie, vrátenie tovaru a kontakt na Feedo.sk

Na Feedo a Kiido sú reklamácie hračka! Stačí kontaktovať predajcu na e-mailovú adresu [email protected] s informáciou, že si želáte tovar vrátiť . Následne k vám Feedo pošle kuriéra, aby tovar odviezol. Doprava je zadarmo. Ak budete rýchlejší a tovar predajcovi vrátite sami, po uznaní reklamácie vám Feedo vráti náklady na poštové. Nezabudnite si v takom to prípade ponechať podací lístok. Ak si tovar želáte vrátiť, opäť kontaktujte predajcu na e-mailovú adresu [email protected] a tovar zašlite predajcovi. Po kontrole tovaru vám predajca zašle peniažky na bankový účet.

Nevybrali ste si? Skúste obchod Bambino.sk, e-shop pre radosť detí a ich mamičiek alebo obchodnú galériu Hej.sk so sekciou "Starostlivosť o dieťa."

Vědeli jste, že obchod Feedo najdete i v Česku? Na PlnaPenezenka.cz nakoupite vo Feedo.cz s cashbackem.

Ponuka obchodu

  • Peniaze z nákupu späť
    až 2,5 %
  • Produkty AVENT
    2,5 %
  • Ostatné produkty
    1,25 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať