3,5 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

ALB.cz - s vami nielen na cestách

Možno doma máte tiež túto nestarnúcu klasiku - hliníkový ešus. Alebo obedár? ALB Forming ich vyrába už veľmi dlho, v ich začiatkoch to boli hliníkové ešusy, kotlíky, hrnčeky a iné. Dnes vám ponúknu sady kempingového riadu aj v nerezovej a titanovej variante. To ale nie je všetko, pozrite sa na popis nižšie.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 704 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o ALB.cz

Skúsenosti firmy ALB Forming siahajú do roku 1925, kedy začala s výrobou domácej keramiky a kuchynského riadu. Po znárodnení začala spoločnosť vyrábať kempingový riad - ešusy a ďalšie veci. Výroba prebieha kompletne v Českej republike, všetko je vyrábané ručne a sú eco-friendly. K tomu spolupracujú so svetovými humanitárnymi organizáciami ako UNICEF, Swiss Red Cross, UK Red Cross, ICFR, US Aid a ďalšími.

Dlhá tradícia ALB.cz a spolupráca s humanitárnymi organizáciami

Už viete trochu z histórie spoločnosti ALB Forming a teraz sa pozrite čo nájdete na ich e-shope:

 • Súpravy riadu - ako už asi sami správne tušíte, na e-shope ALB.cz nájdete kempingové cestovné sady riadu rôznych veľkostí a materiálov. Nájdete tu dvoj a viac dielne súpravy z klasického alebo eloxovaného hliníku, nereze a titanu.
 • Hrnčeky, taniere, misky - výstižný názov hovorí za všetko. Vyberajte si tu napríklad tanier z nerezu, misky z hliníku a hrnčeky z titanu, všetko v niekoľkých veľkostiach.
 • Variče, samovary, kanvice, kotlíky - z tejto kategórie si zaslúži trochu pozornosti samovar. Ten je určený ozajstným “fajnšmekrom”. Je to vlastne produkt 3 v 1 - kanvica s píšťalkou, varič a platnička. Využijete ho keď bude fúkať vietor a vy potrebujete variť vodu alebo jedlo. Varič má iba 3 menšie otvory, aby vietor príliš neohrozoval plameň. Naň sa postaví kanvica a na tú položíte platničku, na ktorej si v ešese uvaríte jedlo. Je to dobre premyslené, však?
 • Nosiče na jedlo - klasika našich babičiek vyrobená z hliníka. Variantom je aj nerezový nosič, ktorý tu kúpite s alebo bez termoobalu.
 • Reklamné predmety - na ešusy, hrnčeky a príbory si môžete nechať vytlačiť vlastné logo.

Všetko o nákupe na ALB.cz

Platba a doprava

Vybrali ste si na e-shope ALB.cz? Vaša objednávka vám bude doručená prostredníctvom Zásielkovne a za nákup zaplatíte online vašou kartou. ALB.cz je spoľahlivý e-shop, takže aj doprava a platba bude bezpečná. Pre voľbu odoslania na Slovensko je potrebné nastaviť akúkoľvek mutáciu webu okrem českej (anglickú, ruskú, nemeckú,...). Následne sa vám v košíku zobrazí možnosť odoslania do viacerých krajín sveta. 

Kontakt

Ak si nie ste niečím istí, nebojte sa opýtať. A platí to aj pri tomto e-shope. Pracovníci vám ochotne poradia s akýmkoľvek vašim dotazom. Pre ALB je preferovanou formou písomná komunikácia, ktorá prebieha cez e-mail [email protected], ale môžete im aj zatelefonovať na číslo +420 475 223 923.

Ako nakupovať na ALB.cz ešte lacnejšie?

Jednoznačne s cashbackom od Plnej Peňaženky! Ak sa prekliknete na stránky e-shopu cez náš portál, za nákup vám vrátime 3,5 % z ceny vašej objednávky. Nie je to skvelé? Bude vás to stáť iba pár sekúnd a ušetriť týmto spôsobom môžete na mnohých ďalších e-shopoch.

Recenzie a skúsenosti s e-shopom ALB.cz

Pýtate sa kde nájdete vhodné recenzie a hodnotenia na e-shop ALB.cz? Na Heuréke. Je ich tam menej a iba na niektoré druhy kempingového riadu, no s e-shopom ALB.cz majú zákazníci veľmi dobré skúsenosti. Presvedčte sa sami:

 • Dan hodnotí 3 dielny hliníkový ešus na 80 %, teda na 4 hviezdičky z 5. Vyhovuje mu ich ľahkosť, no má pocit, že ucho nie je úplne najkvalitnejšie.
 • Iný zákazník hodnotí sadu riadu TITANIUM a dáva mu 100 %. A to preto, že je ľahšia ako hliníkový riad, za čo si aj priplatil.
 • Eva dáva kempingovej sade s nepriľnavým povrchom najvyšší počet hviezd, páči sa jej kvalita za dobrú cenu.

Nevybrali ste si? Na Plnej Peňaženke nájdete ďalšie možnosti v sekcii Športové potreby a oblečenie. Ak máte radi stanovanie, navštívte e-shop Husky.sk, kde nájdete outdoorové vybavenie nielen na stanovanie. Širokú športovú ponuku vám ponúka aj Decathlon či Hegen.sk

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  3,5 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať