Air Malta logo

AirMalta.com - lietajte na Maltské ostorvy

Malta nikdy nebola bližšie. Lietajte na Maltské ostrovy a do rozličných kútov sveta vďaka Airmalta.com

Viac o Air Malta

Obchod je momentálne nedostupný

Spolupráca s obchodom bola ukončená. Ďakujeme za pochopenie.

O Air Malta

Vďaka spoločnosti AirMalta máte teraz možnosť lietať na Maltské ostrovy až z 35 destinácia Európy. Objavte historické pamiatky, piesočné pláže, krásnu prírodu. Okrem Malty vám ponúkajú aj lety do rôznych kútov sveta. Vybrať si hotel, požičať si auto, naplánovať trasu nebolo nikdy jednoduchšie.

Lietajte na Maltské ostrovy so spoločnosťou Air Malta z viac ako 35 destinácií v Európe. Pri kúpe letenky si môžete rezervovať aj hotel alebo požičať auto.

AirMalta.com - Maltské aerolínie

Objavujte svet alebo samotný ostrov Malta vďaka tejto leteckej spoločnosti. Tá vám ponúka lety po celom svete, no na ich stránkach nájdete množstvo informácii aj o Maltských ostrovov. Pre mnohých turistov je to ešte neobjavená krajina, no určite vám má čo ponúknuť. Môžete tu objavovať miestnu architektúru a preniesť sa do čias dávno minulých vďaka historickým budovám. Na týchto ostrovoch nesmie chýbať ani krásna príroda, dovolenkové oblasti s plážami a navštíviť môžete aj národné akvárium.

Nakupujte letenky spoločnosti AirMalta online

Nech už cestujete kdekoľvek, letenky si všetci kupujú online. Je to jednoduché a rýchle, so spoločnosťou AirMalta tiež spoľahlivé. Ako ale rezervujete letenky? Jednoducho si zadáte miesto odletu a miesto príletu, zvolíte si dátum odchodu a príchodu. Automaticky sa vám zobrazia dostupné lety vo vami uvedenom termíne alebo ďalšie výhodné lety v približnom dátume ako ste zadali. A teraz si už len zvoľte ten let, ktorý vám najviac vyhovuje.

Online Check in letov spoločnosti AirMalta

Ak už viete, že kúpenú letenku určite využijete, nezabudnite na Check in. Ide o online potvrdenie, že plánujete let uskutočniť. AirMalta umožňuje online check in 24 hodín pred odletom a môžete ho urobiť priamo na oficiálnych stránkach AirMalta.com. 

Batožina pri letoch so spoločnosťou AirMalta

Informácie o možných druhoch batožiny nájdete priamo na AirMalta.com v časti “Baggage”. Určite vám odporúčame si tieto informácie pozrieť ešte pred odletom, aby ste mali istotu, že vaša batožina spĺňa predpísané rozmery. Príručná batožina, teda tá čo budete mať pri sebe v lietadle, nesmie presiahnuť rozmery 40x55x25cm a váhu 10 kg. Rozmery a váha odbavovacej batožiny sa odvíjajú od zakúpenej letenky. So spoločnosťou AirMalta si môžete prikúpiť ďalšiu batožinu, lietať môžete aj so zvieraťom alebo nadrozmernou batožinou či športovým náčiním.

Požičovňa áut AirMalta.com

Máte vybranú letenku aj destináciu, kde budete bývať? No radi by ste objavovali okolie a netrávili celý výlet či dovolenku na jednom mieste? Požičajte si auto a cestujte po celom Maltskom ostrove! Veľkou výhodou je to, že si auto môžete vyzdvihnúť priamo na letisku po vašom príchode a takisto ho tu vrátiť, keď budete odchádzať. Do vyhľadávania si zadáte miesto a čas vyzdvihnutia a takisto miesto a čas vrátenia. A teraz si už môžete iba vyberať z dostupných ponúkaných áut.

Rezervujte si hotel na AirMalta.com

S letenkou si môžete rezervovať aj hotel, v ktorom budete ubytovaní. Ušetrí vám to čas a hneď budete vedieť, kde bývate. Nájsť si tak môžete hotel priamo v meste vášho príchodu, ale aj na iných miestach. 

Cestovné poistenie AirMalta

Nezabúdajte pri cestovaní na cestovné poistenie. S ním budete mať istotu, že bude o vás postarané, ak by sa vám počas dovolenky alebo výletu niečo stalo. Využite na to spoločnosť AirMalta, ktorej poistenie zahŕňa napríklad poistenie v prípade omeškania alebo meškania letu, poistení budete aj pre prípad krádeže alebo straty pasu atď.

Air Malta darčekový voucher

Air Malta má pre vás skvelý tip na darček. Je ním tzv. Air Malta Gift Voucher, teda darčeková poukážka na nákup leteniek spoločnosti AirMalta. Týmto darčekom určite neurazíte skúseného cestovateľa, ani kohokoľvek, kto by si rád niekam vyrazil. Využiť ho môžete na akýkoľvek let a dokonca si môžete vybrať čiastku, ktorú voucher bude mať.

Zákaznícka podpora

Potrebujete poradiť? Pozrite sa na stránky AirMalta.com na najčastejšie otázky v sekcii “Customer Support” a je možné, že sa tam dozviete to, čo ste potrebovali vedieť. Nájdete tu návod ako urobiť check in, ako cestovať so zvieraťom alebo nadrozmernou batožinou, ale aj informácie v prípade omeškania letu.

Ako nakupovať na AirMalta.com ešte lacnejšie?

Láka vás cestovanie, ale ste obmedzení rozpočtom? V tom nie je žiadny problém! Nakupujte výhodne aj vďaka Plnej Peňaženke, ktorá vám za váš nákup vráti 1,25 % z ceny vášho nákupu.

AirMalta.com recenzie

Aké sú skúsenosti zákazníkov s letmi spoločnosti Air Malta sa dozviete v recenziách. Niekoľko vám ich ponúkame zo stránky TripAdvisor, kde je najlepšie hodnotená čistota v lietadle a registrácia a nástup do lietadla.

Pani Ľudmila cestovala s touto spoločnosťou a bola spokojná a personálom aj letom: Priamy let, najlepší benefit. Presnosť, dodržanie času, bezproblémová batožina. Klasická letecká spoločnosť, ktorá upustila od cateringu. Možnosť zakúpiť si jednoduché občerstvenie. Priesor v lietadle udržiavaný, čistota. Milá komunikácia so stewardkami.”

Zákazník Viktor letel s Air Malta služobne: Príjemný let bez meškania. Počas letu sme na monitore videli informácie o výške, teplote, rýchlosti a podobne. Pilot nás milo informoval po pristátí o základných informáciach, čo je už ale bežné všade. Nemám čo vytknúť.”

Aj Miroslava bola s letom spokojná: žiaden problém ,žiadne meškanie, pri chekine batožiny perosnál ústretový, snack a nápoje počas letu, možnosť výberu.”

Juraj letel z Malty do Prahy a tento let hodnotí pozitívne: Príjemná cesta z Malty do Prahy. Občerstvenie bageta a voda bolo zdarma. Lietadlo bolo poloprázdne a tak bol let moc pohodlný. Personál bol moc príjemný.”

Nevybrali ste si? Skúste vyhľadávať leteniek Kiwi.com alebo inú leteckú spoločnosť zapojenú na Plnej Peňaženke a my vám dáme cashbask z nákupu späť.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Cestovanie

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 700.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.

Sme najväčší cashback portál na Slovensku

  • Celkom pripísané zákazníkom +7 mil. € pripísané zákazníkom
  • Počet registrovaných užívateľov 850 tis. registrovaných užívateľov
  • Počet obchodov v našom katalógu 719 obchodov v našom katalógu

3 za prvé tri nákupy

Začnite s nami šetriť a získajte bonus