Recenzia MujKoberec.cz - Sedacie vaky TEA POUF

1. 6. 2019
Recenzia MujKoberec.cz - Sedacie vaky TEA POUF

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

O spoločnosti Můjkoberec.cz

Spoločnosť Můjkoberec.cz sme si pre recenziu vybrali úmyselne. Ako už samotný názov napovedá, spoločnosť sa zaoberá z prevažnej väčšiny predajom kobercov. Na ich stránkach nájdete koberce z celého sveta od kusových až po trávnaté koberce vrátane doplnkov.

Nielenže sa e-shop Můjkoberec.cz stal hlavným partnerom súťaže Plnej peňaženky MS v hokeji a venoval ceny pre súťažiacich v hodnote viac ako 1 000 €, ale ako prvý e-shop v Česku a na Slovensku nám v rámci e-shopu ponúka ALL INCLUSIVE služby!

Čo to presne znamená?

 1. Doprava ZADARMO po celej ČR a SR - na akúkoľvek objednávku!
 2. Možnosť vrátenia tovaru do 365 dní.
 3. Doprava pri vrátení či výmene tovaru zadarmo.
 4. Platba až 14 dní po vyskúšaní koberca.
 5. Koberce na mieru.
 6. Predĺžená záruka na 3 roky zadarmo.
 7. Profesionálna pokládka kobercov.
 8. Aladinov All inclusive kuriér - v ten istý deň s výnosom do poschodia.
 9. Zľavy na ďalší nákup.
 10. Možnosť platby na faktúru

K recenzii sme si vybrali sedacie vaky TEA POUF, ktoré našu kolegyňu Hanku nadchli hneď, keď jej ich spoločnosť Můjkoberec.cz ponúkla ako cenu do súťaže a ako sama povedala, splnili jej očakávania na jednotku. Ak vás zaujíma prečo si vybrať práve tieto sedáky, prečítajte si Hankinu recenziu.

Sedací vak TEA POUF

Poznáte to, chcete si sadnúť a na vašom obľúbenom mieste sa povaľuje niekto iný :) Hľadáte kam si sadnete a ono vlastne nie je kam. A čo v prípade keď sa doma zíde väčšia návšteva? To si potom nie je kam sadnúť a kto má náladu stále riešiť zasadací poriadok :)

Väčšina z nás to rieši tak, že znesie všetko na čom sa dá sedieť z celého domu a dokonale zladený interiér dostane pekne na frak. Nehovoriac o tom, že každá z nás sa rada pochváli harmonicky zladenou domácnosťou, čo v tomto prípade nie je dosť možné. Ja som si preto kúpila skladacie kresielka a keď návšteva odišla, jednoducho sa zložili a odložili do skrine. Nielen, že to bolo nepraktické, ale po čase sa kresielka tak nejak sami od seba deformovali a ja som musela stále riešiť na čo si návšteva sande, keď príde znova.

Sedacie vaky máme doma dva. Starostlivo som ich vyberala, nie len materiál a tvar, ale tiež farbu, aby ladili s celým interiérom. Moja domácnosť nie je nafukovacia a ďalšie preto neprichádzali v úvahu. A teraz mi, babka poraď. <p dir=">Hľadala som všade kde sa dá, v obchodoch, na nete, ale poznáte to. Keď niečo hľadáte a neviete čo presne, je to ťažké. Potom som dostala tip na na sedáky TEA POUF od Můjkoberec.cz. Prekvapilo ma, že sú ručne robené v Indii. Nie sú ani veľké, ani malé, takže nezaberú moc miesta a ako som časom vďaka deťom zistila, majú viacero využití.

Sedáky sú plnené polystyrénovými guličkami, čo som si obľúbila u sedacích vakov a povrch je ručne viazaný zo 100 % bavlny. Cena bola trochu vyššia, ale vzhľadom k ručnej výrobe nijako neprepísknutá, 11 farebných odtieňov na výber, doprava zadarmo, možnosť vrátenia do jedného roku … bolo rozhodnuté ... No povedzte, kto by odolal? V košíku boli skôr, než povieš švec a platba kartou tiež tak. Obratom som na mail obdržala potvrdenie objednávky s informáciou o predpokladanom doručení. <p dir=">Tešila som sa, keď ich privezú. Objednala som na skúšku tri kusy a netrpezlivo čakala kuriéra, ktorý mi mal tovar doniesť. Hneď druhý deň po objednávaní mi prišla sms od kuriéra služby, že mi nasledujúci deň doručí balík. Tomu ja hovorím rýchlosť!

Sedáky dorazili v jednom balíku, ktorý unesie každý a každý z nich bol ešte samostatne zabalený a boli na nich vysačky, na ktorých boli inštrukcie k použití. Vybalila som ten zázrak a aj keď som si vravela … “No normálne sedáky.”, musím povedať, že som bola milo prekvapená. Je to totiž nielen praktický, ale podľa mňa tiež dokonalý, interiérový doplnok. Trochu som sa obávala, že povrch bude drsný a nepríjemný, poznáte to. Ale opak je pravdou. Materiál je veľmi komfortný, čo je príjemné a naviac sa dá naozaj ľahko čistiť vlhkou handrou.

Veľký vplyv pri mojom rozhodovaní prečo práve tento sedák, mal samozrejme nielen jeho vzhľad, ale hlavne náplň. Niektorý výrobcovia totiž používajú polyesterovú drť a tá nielen, že sa veľmi skoro zasadne, ale hlavne sa z nej práši. Je to zdraviu škodlivé a musíte stále behať s prachovkou a utierať či vysávať, podľa toho, akú máte doma podlahu. Polyesterové guličky sú v pohode, len tak nezmenia tvar a nebudete mať doma ďalšiu škaredú nepraktickú zbytočnosť, ktorú tak či tak časom vyhodíte.

Na TEA POUFE sa sedí perfektne. Svojim tvarom sám svojho “užívateľa” nabáda k správnemu sedeniu. Preto ho odporúčam nielen ako perfektný designový doplnok, ale aj ako zdravotnú pomôcku tým, čo majú problémy s bolesťou chrbta. My sme si ich všetci zamilovali a čím ďalej stretávam členov rodiny, ako sedia práve na sedáku miesto sedenia na stoličke či v kresle. Majú ideálnu výšku, takže sa u nás hrajú stolné hry, miesto pri jedálenskom stole, v zníženej polohe u konferenčného stolíku, práve na sedákoch. :)

A keď už sme pri hrách, pamätáte si zo školy na nie príliš obľúbený medicinbal? Tak naše deti (a nielen tie), používajú sedáky vďaka ich tvaru a váhe pri domácich bitkách :)

V neposlednej rade musím podotknúť, že sú vhodné ako ideálna podložka pod nohy. Teda v prípade, že vám nejaký zostane ;)

Sedací vak TEA POUF

Sedací vak TEA POUF

 • Krajina pôvodu: India
 • Spôsob výroby: Ručne viazaný (hand-knotted)
 • Farba: žltá, biela, zelená, fialová, tyrkysová, červená, béžová, ružová, svetlo a tmavo šedá, antra (čierna)
 • Materiál: Bavlna
 • Špecifikácia materiálu: Bavlna
 • Tvar: Malá mäkká gulička
 • Celková váha: cca 3 kg / kus
 • Špeciálne vlastnosti: Obojstranný, Ručne utkané, Bestseller
 • Doprava: Zdarma k Vám aj späť
 • Záruka: 2 roky

Nakúp s cashbackom

Zaujali sme vás a chceli by ste sa o spoločnosti MujKoberec.cz dozvedieť viac? Ako sme už zmienili, e-shop Můjkoberec.cz predáva koberce a iné podlahové krytiny a to už od roku 2008. Snáď každého z nás ohromí ich široký výber kobercov, či už v klasických a moderných vzoroch, tvaroch, farbách a materiáloch.

Niekto z nás má rád v byte či dome “holú” podlahu z dôvodu životnosti, údržby a vzhľadu. Nájdu sa aj tí, čo doma chodia bosí a určité prehriatie priestoru, a to práve kobercom, príde vhod. Nemusí byť po celej miestnosti - v dnešnej dobe sa už vyrába mnoho malých koberčekov, ktoré sú čisto brané ako designový doplnok do domácnosti.

Výber kobercov z celého sveta

Zaujala nás aj ponuka krajín pôvodu kobercov. Dovezené koberce boli vyrobené v krajinách po celej Európe a Ázii. Viete, že keď nakúpite na Můjkoberec.cz, môžete mať doma koberec vyrobený z tých najkvalitnejších materiálov a to z krajín ako je India, Belgicko, Nemecko, Moldavsko, Egypt alebo Turecko? Áno, čítate správne, naozaj tu kúpite tie najmäkšie a najľahšie koberce z toľkých materiálov, vďaka ktorým zostávajú stále rovnako farebné a odolné proti škvrnám.

 

Široká ponuka najkvalitnejších produktov

Či už hľadáte niečo špeciálne alebo sa len chcete inšpirovať a vybrať si podľa ponuky, Můjkoberec.cz ponúka široký výber všetkého, čo práve hľadáte. Je iba na vás, do akej kategórie obchodov sa pozriete. Pozrite sa, čo všetko tu môžete nájsť:

 •  Kusové koberce
 •     Metrážové koberce
 •     Umelé trávy
 •     Behúne
 •     Rohože
 •     Nášlapy na schody
 •     Sedáky
 •     Koberce na mieru
 •     Podložks

Doprava

Doprava a platba sú okrem samotného produktu práve to, čo nás najviac zaujíma. Tovar je ZADARMO doručený na Slovensko do dvoch dní kuriérskou spoločnosťou DPD alebo Toptrans.

Podobné články