Recenzia kozmetického prístroja VIVECA

Domáca starostlivosť o pleť podobne ako v kozmetickom salóne? Ide to. V Kórei vyvinuli prístroj vhodný aj na cesty. Galvanický prístroj značky Viveca zaisťuje čo najefektívnejšiu absorbciu kozmetických prípravkov do pleti. Kolegyňa Eva produkt vyskúšala a výsledky ju ohromili.

14. 10. 2023
Recenzia kozmetického prístroja VIVECA

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Ako bola Eva s galvanickým prístrojom spokojná?

Pred pár týždňami som dostala možnosť vyskúšať galvanický prístroj Viveca Reborn Galvanic Device z e-shopu KorejskaKrasa.eu. Ide o prístroj, ktorý využíva LED svetlá v spojení s EMS technológiou na použitie v domácom prostredí. Poskytuje tak efektívny a cenovo dostupný spôsob, ako zlepšiť stav pleti. Umožňuje individuálnu starostlivosť o pokožku tváre a je vhodný na každodenné použitie. Je určený na regeneráciu unavenej pokožky, redukciu pórov, zlepšenie celkového stavu pleti, vyhladenie jemných vrások a výrazný pokrok v boji proti akné.

Prístroj mi prišiel v peknej dizajnovej krabičke, kde bol zároveň aj USB nabíjací kábel a stojan. To bola prvá vec, ktorá ma nadchla. Jednoduchým a pritom elegantným dizajnom je tak prístroj v stojane krásnym doplnkom do každej kúpeľne či kozmetického kútika.

Jednoduché a intuitívne použitie

Ďalšou vecou, ktorá ma potešila, bola jednoduchosť jeho použitia. Mala som obavy, že budem potrebovať rozsiahly návod na obsluhu, ale nastavenia a aplikácie sú veľmi intuitívne a tak som bola rýchlo schopná začať prístroj používať. Stačilo ho nabiť, zapnúť a vybrať požadovaný režim.

Liftingová masáž EMS (Electric Muscle Stimulation) využíva elektrické impulzy na stimuláciu svalov pod kožou. Tieto impulzy sú nízkofrekvenčné a majú za cieľ posilniť a tvarovať svaly. Preto EMS spevňuje a zlepšuje pružnosť pleti. Vedie k redukcii vrások a zvýšeniu elasticity pokožky. Využitie EMS liftingu je jedným z mnohých spôsobov, ako dosiahnuť svieži a mladistvý vzhľad tváre bez nutnosti chirurgických zákrokov.

LED (Light Emitting Diode) svetlo v prístroji emituje špecifické vlnové dĺžky svetla, ktoré majú schopnosť prenikať do hlbších vrstiev pokožky. To má niekoľko pozitívnych účinkov na pleť. Jedným z nich je zlepšenie prekrvenia. Keď svetlo preniká do pokožky, stimuluje krvné cievy a zvyšuje prietok krvi. Tým sa do kožných buniek lepšie dostávajú živiny a kyslík, čo podporuje regeneráciu a revitalizáciu pleti. LED svetlo zároveň podporuje tvorbu kolagénu, čím spevňuje pokožku a redukuje známky starnutia.

Mojím hlavným cieľom bolo zlepšiť celkový stav mojej pleti a zmierniť problémové partie spojené s akné, ktorým dlhé roky trpím. Tiež som chcela vyhladiť jemné vrásky a celkovo zlepšiť stav pleti. Veľkou výhodou je možnosť použiť pri procedúre vlastnú obľúbenú kozmetiku. Nie je potrebné dokupovať žiadne drahé gély, séra alebo krémy, ktoré sú často spojené s inými estetickými procedúrami. LED terapia totiž pôsobí na samotnú pokožku, a preto je možné použiť produkty, na ktoré ste bežne zvyknutí a ku ktorým máte dôveru. Napriek tomu mi zvedavosť nedala a skúsila som aj sérum s kolagénom a kyselinou hyalurónovou, ktoré je k prístroju nezáväzne odporúčané predajcom.

KorejskaKrasa.eu

Používanie prístroja sa pre mňa stalo súčasťou môjho pravidelného rituálu starostlivosti o pleť. Každý večer som si vyčlenila na túto procedúru čas. Okrem zlepšenia vzhľadu pleti mi poskytla aj príjemnú relaxáciu.

Aplikácia prístroja v praxi


Celý proces je jednoduchý. Najprv som aplikovala sérum na tvár tak, aby tvorilo na pokožke ľahký film. Začala som najprv masážou s pomocou LED svetla, najprv fázu HOT a neskôr COLD. HOT fáza je regeneračná, produkuje teplo 38 ° C a fáza COLD pri 9 ° C zase pokožku upokojuje a redukuje póry. Každá z procedúr má časovač nastavený na 3 minúty. Nie je potrebné teda strážiť čas, prístroj sám zvukovou signalizáciou oznámi koniec príslušnej procedúry.

Pred druhým krokom – použitie EMS liftingu – som vždy ľahko doplnila množstvo séra na tvári a pokračovala. Veľmi jemné impulzy nie sú nijako nepríjemné, len ľahko stimulujú svaly a zvyšujú prekrvenie pleti. Cítila som, ako sa napätie v tvári uvoľňuje, čo bolo veľmi príjemné.

Ďalšia skvelá vec na tomto malom kozmetickom pomocníkovi je jeho flexibilita. Je možné s ním cielene stimulovať rôzne oblasti a intenzitu stimulácie tiež ľubovoľne nastaviť. Masáž prístrojom som preto vykonávala ako na tvárach a čele, tak aj na krku a v oblasti dekoltu tak, aby som zaistila komplexnú starostlivosť.

Viveca Reborn Galvanic Device

Viveca Reborn Galvanic Device

  • Značka: Viveca
  • Technológia galvanického prúdu
  • 2 teplotné stupne
  • Liftingová masáž EMS
  • LED terapia pleti

4 999,00 CZK

Nakúp s cashbackom

Aký bol výsledok?


Po niekoľkých týždňoch pravidelného používania môžem s istotou povedať, že vidím znateľné zlepšenie stavu mojej pleti. Pokožka tváre je viditeľne hladšia a vyrovnanejšia, akné sa minimalizovalo, pleť je výrazne sviežejšia, hydratovanejšia a akoby viac elastická. Čo ma naozaj prekvapilo, bolo zmenšenie pórov. Mám citlivú pleť náchylnú k rozšíreným pórom, a preto hodnotím túto zmenu veľmi pozitívne. Celkovo pleť pôsobí žiarivejším dojmom, čo ma samozrejme veľmi teší.

Výhodou je aj to, že prístroj je malý a ľahký, preto som ho mohla pribaliť aj do kufra na dovolenku. Nemusela som tak každodennú kúru prerušovať. Celkovo tento prístroj hodnotím jednoznačne kladne. Možno s ním dosiahnuť sviežu a mladistvú pleť bez nutnosti návštev kozmetických salónov či drahých procedúr. Je to investícia, ktorá sa rozhodne oplatí.

Korejskakrasa.eu logo

O Korejskakrasa.eu

E-shop s kvalitnou kórejskou kozmetikou. Nájdete tu špičkové produkty od čistenia pleti až po kórejskú receptúru na čistenie pleti. Postarajte sa o vašu pleť tým najlepším spôsobom.