Korejskakrasa.eu logo

Korejskakrasa.eu

E-shop s kvalitnou kórejskou kozmetikou. Nájdete tu špičkové produkty od čistenia pleti až po kórejskú receptúru na čistenie pleti. Postarajte sa o vašu pleť tým najlepším spôsobom.

Viac o Korejskakrasa.eu

Peniaze z nákupu späť

7 %

Recenzie a články

O Korejskakrasa.eu

Viac ako 80 známych kórejských značiek pod jednou strechou. Výhradní distribútori najmodernejších kórejských technológií VIVECA a zároveň výhradní distribútori sprchových filtrov EVER-VITA pre krásnejšiu pleť, vlasy a čistejšiu vodu.

 

V posledných rokoch je kórejská kozmetika na vzostupe. Je to najmä kvôli tomu, že práve v Kóreji sa spotrebuje veľké množstvo kozmetických produktov. Kórejci dbajú na precíznosť a každý detail, ktorý môže dopomôcť k tomu, aby bola vaša pleť zdravá, krásna a aby ste vyzerali stále mlado. 

Prečo je kórejská kozmetika taká dobrá? 

Technológia - kórejskí vedci sa už dlhé roky neúnavne snažia zdokonaľovať sa v kozmetickom priemysle a vyrobiť produkty, ktoré budú čo najviac šetrné k pleti, ale zároveň aj čo najúčinnejšie. Vedeli ste o tom, že aj sveto známy a obľúbený BB krém bol vyrobený práve v Južnej Kórei? 

Prirodzená krása - množstvo produktov obsahuje prírodné ingrediencie, ako sú med, bambucké maslo alebo fermentované výťažky z ryže. Snažia sa tak docieliť čo najviac prirodzený výzor pleti a to bez použitia množstva skrášľovacích pomôcok. 

Rutina - rutinná starostlivosť o pleť väčinou obsahuje až desať krokov, ktoré zahŕňajú hydratáciu, tonizáciu, čistenie či ochranu pred slnkom. Vaša pleť tak dostane všetky potrebné živiny a ešte k tomu je aj chránená pred vonkajšími vplyvmi. 

Medzi ponúkanými značkami nájdete velikánov kórejskej kozmetiky na trhu. Terrazen, Lador, Purito, Spokoy, Biore a desiatky ďalších vedľa seba, ako v regáli v obchode. 

Starostlivosť o pleť v 10 krokoch 

V ponuke e-shopu Korejskakrasa.eu nájdete typy produktov na odlíčovanie pleti, peeling, očné krémy, vlasovú staroslivosť, séra, masky a iné. Okrem toho ponúkajú aj množstvo technologických produktov, ktoré vám dopomôžu docieliť, aby vaša pleť nielen vyzerala zdravo, ale naozaj aj zdravá bola. 

Máte akné, suchú či mastnú pleť? Problémy s citlivou pleťou alebo je naopak vaša pleť dehydratovaná? Rozkliknite si správnu kategóriu a vyberajte si produkty, ktoré sú vhodné priamo pre vás. Nemusíte sa tak obávať toho, že ste si vybrali zle a produkty nezaberú. 

Nenechajte si ujsť akciové ponuky, ktoré vám pomôžu dobre sa postarať aj o vašu peňaženku!

Okrem kvalitnej kórejskej kozmetiky a originálnych produktov, e-shop Korejskakrasa.eu poskytuje aj poraďenstvo. Ozvať sa im môžete prostredníctvom e-mailu alebo instagramového účtu, kde musíte podrobne opísať vašu pleť a poslať fotografiu, aby vám vedeli odporučiť tie najviac vhodné produkty, ktoré vám nielen pomôžu, ale budú k vašej pleti aj šetrné. 

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Kozmetika a parfumy

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.