Recenzia skvelého príslušenstva z e-shopu Emobilshop.sk

Šárka tento týždeň recenzovala stojan na notebook, bezdrôtové slúchadlá, nabíjačku do auta, bezdrôtový vysávač do auta, hydrogél fóliu a kábel do nabíjačky. Ako sa jej produkty z e-shopu Emobilshop.sk páčili?

3. 6. 2023
Recenzia skvelého príslušenstva z e-shopu Emobilshop.sk

Celkové hodnotenie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Na túto recenziu som sa veľmi tešila. Produkty z e-shopu Emobilshop.sk, o ktorých budete čítať o niečo nižšie sú veci, ktoré bežne využívam vo svojom živote. Moje veci sa mi už bežným používaním opotrebovali. Najviac som bola zvedavá na stojan pod notebook a na hydrogél fóliu. Zrecenzovala som hneď 6 produktov naraz. Stojan na notebook, bezdrôtové slúchadlá, nabíjačku do auta, bezdrôtový vysávač do auta, hydrogél fóliu a kábel do nabíjačky.

TECH-PROTECT PRODESK UNIVERSAL LAPTOP STAND GREY

TECH-PROTECT PRODESK UNIVERSAL LAPTOP STAND GREY

 • Usporiadanie klávesnice v rôznych uhloch
 • Elegantný minimalistický dizajn
 • Plne nastaviteľné a skladateľné
 • Hliníková stabilná konštrukcia
 • Kompatibilné so zariadeniami do 17 palcov

49,90 €

Nakúp s cashbackom

Stojan na laptop som testovala na svojom veľmi ťažkom notebooku Lenovo Legion 5 17ACH6H, preto som sa bála, že sa laptop nezmestí - má totiž17,3 palcov. Prekvapilo ma, ako si stojan dokázal bez problémov poradiť s mojím laptopom. Používanie je intuitívne a je priložený aj návod.

Pri vybalení z krabice som sa vydesila, že je stojan malý, ale musím povedať že veľkosť vyrovnáva jeho sila. Notebook sa naň zmestí presne akurát, ale hlavne je pevný a ani sa nepohne. Pokiaľ by sa nejako znižoval, je k nemu priložený aj kľúč pre dotiahnutie. Takže za mňa úplná jednotka aj pre tie najťažšie notebooky. Mám herný notebook a všetko sa ochladzuje v poriadku aj na tomto stojane. Stojan občas používam aj v posteli a pekne sedí, nehýbe sa. Takže jeho veľkosť vôbec neovplyvňuje jeho vlastnosti.

Produkt budem ďalej používať, predtým som mala plastovú chladiacu podložku pod notebook za cca 20 €, a musím povedať že toto je úplná inde. Rovnako som to chladenie veľmi nepoužívala, len občas, ale postupom času sa podložka začala kaziť, najskôr nešli vrtuľky, potom odpadla nožička vinou mojej mačky, a napokom odpadla druhá nožička. Tento stojan je veľmi pevný a besné behanie mačky v izbe v pohode obstojí. Vrelo odporúčam.

Celkové hodnotenie

 • stabilný
 • pevný
 • odolný

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

BASEUS bezdrôtový vysávač do auta A2 5000P biela CRXCQA2-02

BASEUS bezdrôtový vysávač do auta A2 5000P biela CRXCQA2-02

 • Tichý s vysokým sacím výkonom
 • Možnosť sania aj fúkania
 • Dodáva sa s dvomi čistiacimi hlavicami
 • Vydrží až 18 minút

39,90 €

Nakúp s cashbackom

Testovala som vysávač spolu s priateľom, skúšali sme vysávať drobné odpadky doma a aj v aute. Prekvapila ma jeho veľkosť a zároveň sacia sila. Jeho používanie je veľmi intuitívne. Má jedno tlačidlo na spustenie.

Je už na prvý pohľad dobre spracovaný, všetko pevne drží a použitý plast, z ktorého je vyrobené telo vysávača, je kvalitné. Vysávač aj napriek svojim rozmerom, ktoré by sa dali prirovnať k pollitrovej fľaši, má pomerne veľkú saciu silu. Je jasné, že slúži primárne na vysávanie menšieho neporiadku, čo je dané aj veľkosťou ústia vysávača, či spomínanou silou.

To ale neznamená, že či už v aute alebo doma nemá svoje miesto. Práve vďaka veľkosti sa ľahko používa a je dobrým nástrojom na vysávanie zle dostupných miest, kam sa s normálnym vysávačom dostaneme ťažko alebo vôbec. Toto ďalej uľahčujú nástavce, ktoré sú súčasťou balenia. Prvý nadstavec s kefou sa iba zasunie do ústia vysávača, kde nie je síce žiadna poistka, ale aj tak drží na svojom mieste dostatočne pevne. Práve pri tomto nástavci však kvalita akosi pokrivkáva. Kefu je možné posunúť tak, aby sa odhalil iba koniec nástavca, je držaný klipom, ktorý má tendenciu sa uvoľniť a kefa tak skĺzne späť.

Druhý nadstavec sa dáva na vysávač z opačnej strany, čím sa dostávame k druhej funkcii a tým je vyfukovanie vzduchu. Ten môžeme ohybným nástavcom nasmerovať. Pomocou tohto nástavca môžeme dostať neporiadok z miest, kam sa ani predná úzka hlavica nedostane. Ide o pomerne praktickú funkciu, ktorá teda umožní dostať nečistoty aj z inak nedostupných záhybov a je možné ju využiť aj napríklad na čistenie elektroniky. Výdrž batérie vysávača zodpovedá uvedeným 18 minútam, ktoré sú na účely využitia vysávača dostatočné.

Funkcia vysávača je však spojená s pomerne nepríjemným a vcelku výrazným hlukom. Nejedná sa samozrejme o veľkú nevýhodu, ale aj tak je vhodné ju spomenúť. Celkovo sa teda jedná o praktického pomocníka, ktorého môžeme využiť na odstránenie drobných nečistôt a skvele sa hodí pre tých lenivých z nás, ktorí nechcú kvôli pár smietkam prachu vyťahovať veľký vysávač zo skrine.

Celkové hodnotenie

 • malý
 • skladný
 • pekný dizajn
 • hlasný zvuk
 • nekvalitná poistka pri nadstavci

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

BASEUS W04 TWS WIRELESS EARPHONE BLACK

BASEUS W04 TWS WIRELESS EARPHONE BLACK

 • Frekvenčný rozsah: 20-20000 Hz
 • Dotykový ovládací panel
 • Bluetooth 5.0
 • Prenosová vzdialenosť: 10 m
 • Doba nabíjania: 1,5 h
 • Pracovný čas: <5 h
 • Pohotovostný čas: <300 h
 • Vstavaný mikrofón

39,90 €

Nakúp s cashbackom

Slúchadlá som testovala s mobilom Samsung Galaxy A71 a prekvapil ma spoľahlivý dosah pripojenia a rýchlosť pripojenia. Používanie nie je úplne intuitívne, musíte sa s nimi naučiť ako ich ovládať podľa manuálu, ktorý je v angličtine, ale aj pre ľudí, ktorí angličtinu úplne neovládajú (ako napr. ja) je prekladač Google spoľahlivým pomocníkom. 

True wireless slúchadlá Baseus zaujmú svojimi kompaktnými rozmermi a elegantným dizajnom, ktorý je veľmi blízky prvej generácii Apple AirPods. Tu sa výrobcovia inšpirovali slovami: "Keď niečo funguje, nie je potrebné to meniť." Slúchadlá krásne sedia v ušiach a nevypadnú ani pri športe. Puzdro slúchadiel je tiež kompaktné a vcelku pohodlne sa tak zmestia do vrecka. Puzdro je navyše vybavené štyrmi LED diódami, ktoré po stlačení tlačidla umiestneného trochu prazvláštne, na zadnej strane puzdra, indikujú aktuálny stav batérie puzdra a nabíjanie slúchadiel uložených vo vnútri.

Zvukový prejav slúchadiel nie je zlý a je zodpovedajúci dizajnu. Slúchadlá s týmto dizajnom samozrejme nikdy nemôžu mať tak kvalitný zvuk ako "štoplíkové" ekvivalenty. Hlasitosť slúchadiel je dostatočná. Vysoké frekvencie sú čisté a dobre rozoznateľné, stredy sú tu trochu prominentnejšie a je vhodné, najmä na počúvanie hudby, je znížiť v ekvalizéri, pretože inak sa strácajú detaily prehrávanej hudby.

Pri počúvaní potom ale nemožno nezaznamenať slabé nižšie frekvencie, teda basy, ktoré sú pomerne nevýrazné aj po zvýšení v ekvalizéri, a to aj v porovnaní s ostatnými slúchadlami rovnakého typu, v podobnej cenovej relácii. Celkovo je ale počúvanie pomerne príjemné a ničím neurazí.

Na hovory sú tieto slúchadlá ideálne, zvuk je čistý a mikrofón funguje bez problémov, takže druhá strana nebude mať problém vás počuť, ani keď sa budete pohybovať v hlasnejšom prostredí. To isté platí aj pre hlasovú aktiváciu virtuálneho asistenta, ktorý váš hlas bez problémov zaregistruje. Ovládanie je tu cez dotykové senzory na oboch slúchadlách. Toto ovládanie je trochu neintuitívne, čo je však prekliatie, ktoré prenasleduje aj oveľa drahšiu konkurenciu a je teda nutné si naň nejaký čas zvykať.

Za zmienku stojí obstojná výdrž batérie a to ako slúchadiel aj púzdra a dobrý dosah pripojenia. Slúchadlá budem naďalej používať na bežné nosenie.

Čo tu bohužiaľ chýba je funkcia automatického prerušenia prehrávania po vytiahnutí slúchadla z ucha. Táto funkcia je pri ostatných slúchadlách, v tejto cenovej kategórii už pomerne bežná, a je záhadou, prečo sa výrobca rozhodol túto funkciu nezakomponovať a prehrávanie je teda nutné prerušiť manuálne, cez dotykové ovládanie slúchadiel.

Môžem ich porovnať so svojimi predchádzajúcimi slúchadlami Lamax. Veľa mi na tých starých vadilo to, že nikam "nedotiahnu". Išla som do inej miestnosti a už mi sekal zvuk, oproti týmto, v ktorých môžem upratovať svoj byt o veľkosti 52 m štvorcový a ani raz sa mi neseknú.

Celkovo sa vôbec nejedná o zlé slúchadlá, v danej cenovej kategórii ide skôr o vyššiu strednú triedu. Záleží však hlavne na tom, na čo budete slúchadlá najviac používať. Pre hudobných nadšencov by som asi zvolila iný variant. Pokiaľ ale chcete slúchadlá primárne na hands-free hovory, ovládanie telefónu cez asistenta, alebo počúvanie nenáročnej hudby, tak sa jedná o kvalitný produkt, ktorý určite poskytne dostatočný výkon.

Celkové hodnotenie

 • rýchle pripojenie
 • veľký dosah
 • veľká výdrž batérie
 • dizajn
 • slabé basy
 • absencia automatickej pauzy

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

Hydrogel - ochranná fólia - Samsung Galaxy A71 (case friendly)

Hydrogel - ochranná fólia - Samsung Galaxy A71 (case friendly)

 • Kvalitná ochrana vášho zariadenia, ktorá absorbuje drobné škrabance a automaticky ich regeneruje
 • Nezanecháva odtlačky prstov
 • Absorbuje nárazy
 • Príjemný na dotyk

6,90 €

Nakúp s cashbackom

Produkt som testovala s priateľom doma. Pomáhal mi s nasadzovaním fólie. Držal mobil pretože je klzký, ale dal by sa položiť na protišmykový povrch. A tiež mi pomáhal s angličtinou - návod je totiž v angličtine.

Prekvapilo ma ako sa fólia jednoducho inštaluje. Najskôr som teda študovala návod na priloženom čističi, ale potom sme objavili QR kód na fólii a ten keď načítate tak sa vám otvorí video s návodom. Video krásne ukazuje ako na to.

Pri prvom vybalení nie je použitie úplne intuitívne, všetko je v angličtine, a nie každý si hneď všimne QR kód- hlavne tí ľudia ktorí anglicky nevedia. Fólia ma naozaj prekvapila svojou aplikáciou. K aplikácii je priložené všetko potrebné. Ako na očistenie skla na mobile, tak na jeho vyleštenie a prípadné prachové čiastočky, ktoré tam zostanú môžete lepiacu fóliu odstrániť pred aplikáciou.

Následne potom odlepíte vyrezanú fóliu a nastavíte si ju na mobil tak ako sa vám to páči. Jediné ma mrzí, že fólia nie je úplne až do kraja mobilu ako bolo popísané na webe. Túto fóliu, ktorú si len tak naštelujete, sa prilepí len uprostred od oka. A potom už len pustíte fóliu a lepíte. Naozaj úžasná aplikácia. Ťažko sa to opisuje. To musíte vidieť vo videu. Po aplikácii je fólia krásne prilepená, drží a nie sú tam žiadne bublinky. Tie prípadne vytlačíte priloženou aplikačnou kartou. Je dobré po aplikácii niekoľko hodín počkať, kým dáte mobil späť do zadného krytu.

Fóliu nie je na mobile vôbec vidieť. Aplikačná karta sa nijako nenaťahuje, keď chcete vytlačiť bublinku. Odomykanie pomocou odtlačku prsta mi ide veľmi dobre. Ako keby som nemala nič na displeji. Práveže celý čas čo mám tento mobil, tak ma hnevá odtlačok prsta, pretože na displeji mám ochranné sklo a používanie zvyklo byť nespoľahlivé. S touto fóliou to opäť funguje tak, ako má. Takže za mňa bezchybné a budem odporúčať ďalej

Fóliu budem naďalej používať. Mám ju teraz namiesto svojho starého ochranného skla, ktoré mi už prasklo. Prípadné problémy sú len anglický jazyk, a hľadanie ako aplikovať výrobok. Musím povedať, že s ostatnými fóliami alebo sklami, ktoré som kedy skúšala aplikovať na mobil, bola táto fólia bezkonkurenčne najlepšia pre aplikáciu. Naozaj jednoduché a hlavne logické použitie. Nie je možnosť, že ju nalepíte zle a už to nepôjde odlepiť. Všetko si predtým nastavíte tak ako chcete a potom až lepíte.

Celkové hodnotenie

 • funguje odomykanie pomocou odtlačku prsta
 • jednoduchá aplikácia
 • fólia nie je až ku koncu displeja

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

TECH-PROTECT CC45W 2-PORT CAR CHARGER PD45W/QC3.0 BLACK

TECH-PROTECT CC45W 2-PORT CAR CHARGER PD45W/QC3.0 BLACK

 • Malý a ergonomický tvar
 • Vyrobené z hliníka a PC
 • USB1 Type-A: 4,5V/5A, 5V/4,5A, 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V /2,5A
 • USB2 Type-C (PD): 5V/3A, 9V/3A, 12V/3A, 15V/3A, 20V/2,25A
 • Vstupné napätie: 12V-24V
 • Výstupný výkon USB1 + USB2: 45 W
 • Inteligentné nabíjanie

19,90 €

Nakúp s cashbackom

Produkt som testovala v aute (Peugeot 206). Veľmi ma prekvapil dizajn produktu, je štýlový a jednoduchý, používanie je intuitívne.

Nabíjačka funguje ako má, je opatrená fialovou diódou, ktorá svieti, keď je nabíjačka aktívna. Má dva výstupy a to typu C a USB typu A, čo je veľmi fajn. Ja mám v aute napríklad starý kábel typu A a priateľ už používa nové káble, kde sú na oboch stranách konektory typu C. Keď zapojím testovaný mobil Samsung Galaxy A71 do nabíjačky, tak nabíja klasickou rýchlosťou mojej nabíjačky a na displeji sa píše superrýchle nabíjanie. Čas nabitia je dokonca rovnaký, ako s mojou klasickou nabíjačkou, čo mám doma. Veľmi účinná vec na dlhé cesty, alebo len tak keď si spomeniete, že máte vybitý mobil. Alebo na čokoľvek iné, nielen na mobil, ale nabije akékoľvek zariadenie s USB portom. Produkt budem ďalej používať, páči sa mi a často sa hodí nabiť si mobil v aute, keď rýchlo niekam potrebujete ísť a zrazu zistíte že máte 20 % baterky.

Celkové hodnotenie

 • pekný vzhľad
 • rýchle nabíjanie

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

 • Výrobca: Samsung
 • USB C - USB C
 • Dĺžka: 1 m

9,90 €

Nakúp s cashbackom

Kábel som testovala na asi rok starom adaptéri. Originálny kábel sa mi rozbil z dôvodu ohrýzania mojím maznáčikom. Potrebovala som teda nový, a toto bola výborná šanca. Prekvapil ma obal, v ktorom bol kábel obalený, čakala som nejakú krabičku od Samsung, ale vôbec mi to nevadilo. Verím že kábel je originál od Samsung. Používanie je intuitívne, vymenila som ho za svoj starý kábel, krásne padol do konektora v mobile. Ten starý kábel bol už taký vyšúchaný.

Môj osobný názor je, že kábel spĺňa všetko čo spĺňať má, je kvalitný, má dobrý materiál a dĺžka je tak akurát. Samozrejme produkt budem ďalej využívať na svoje osobné účely. Je možno tvrdší ako originál, ktorý som dostala k mobilu, ale na funkčnosti to nič nemení.

Celkové hodnotenie

 • ideálna dĺžka
 • dobrá kvalita materiálu
 • konektor kábla pekne pasuje do konektora v mobile

Počet hviezdičiek: 5,0 / 5

Nakúp s cashbackom

Emobilshop.sk logo

O Emobilshop.sk

Zavítajte do e-shopu Emobilshop.sk, vášho spoľahlivého partnera pre náhradné diely a príslušentvo pre váš mobilný telefón, s doručením zadarmo od 30 €.