Druhé narodeniny slovenskej Plnej Peňaženky sú tu!

Projekt Plná Peňaženka oslávila 2 roky na slovenskom trhu

Február je pre Plnú Peňaženku mesiac oslavy narodenín slovenského projektu Plná Peňaženka.

Za dva roky dosiahol a Slovensku celý rad úspechov a aj vďaka slovenskému projektu má Plná Peňěženka v Českej republike a na Slovensku cez 560 000 používateľov a ich počet stále rastie. Slovenský Facebook Plnej Peňaženky má viac ako 19 000 “To sa mi páči”  a užívateľské hodnotenie 4,9! Požívatelia sa tak môžu vybrať z viac ako 400 slovenských aj zahraničných e-shopov.

Obľuba Plnej Peňaženky rastie a s ňou aj obľúbenosť samotného cashbacku. Však cashback v USA, Anglicku ale aj Česku má neustále rastúcu tendenciu a u nás aj na Slovensku tomu nie je inak. Užívatelia si tak s cashbackom môžu nakúpiť nielen oblečenie a topánky, ale aj kozmetiku, pracie prášky, lieky či dokonca ubytovanie a letenky. O projekt se stará skúsený slovenský tím v zložení Janka, Peter a Diana, ale aj vývojári, grafici a marketéri z Česka.

Projekt vznikol v roku 2017 pri ktorom stál Peter. Ako študent si našiel popri Erasme prácu v spoločnosti 5DM, ktorá sa zameriava na digitálny a affiliate marketing a má za sebou mnoho úspešných online projektov. Projekt bol pôvodne spustený v ČR a po troch rokoch preklopený do slovenčiny. Neskôr do tímu pribudla ako podpora zákazníkom Janka. Študentka Karlovej Univerzity so zápalom a pozitívnou energiou. Janka odľahčila Petra pri komunikácii so zákazníkmi a on sa tak mohol venovať marketingu a ostanému chodu projektu.

V marci 2018 do tímu nastúpila Diana, ktorá se okrem marketingu stará aj o samotnú kvalitu produktu - webové stránky Peňaženky. S rastom projektu je prirodzené aj to, že sa tím zväčšuje. Taktiež, spolupráca s českým tímom umožňuje rychlejší rozvoj projektu, aj keď si slovenská Peňaženka celú radu akcií a propagáciu pripravuje sama, aby bola bližšie slovenským zákazníkom a udržala si tak nezávislosť a jedinečnosť. Spolupráca Čechov a Slovákov je naozaj výborná a tak sa celý kolektív českej Plnej Peněženky potešil, keď sme v deň oslavy narodenín navarili typické bryndzové halušky a pirohy, pohostili parenicami či korbáčikmi a dvoj-ročné úspechy zapili borovičkou.

V kancelárii nechýbala ani slovenská hudba. Výzdoba v štýle slovenskej trikolóry zdobila celé priestory balónmi a vôňa domácej slaninky vytiahla českých kolegov od počítača. Podľa slov a výrazov na tvári ich domáce halušky potešili. Predsa len, navarené slovenským srdcom a vylepšené tajnými radami starších mám nemohli uraziť. Dostali sme aj narodeninový koláč. Vynikajúcu čokoládovú tortu Madagaskar, tentokrát od českých tvorcov Ovocného Světozoru. Poobedná kávička s kolegami zrazu dostala úplne iný šmrnc, ako v bežné kancelárske dni.

 

 

Už teraz pripravujeme pre svojich užívateľov celú radu noviniek a rozšírení, aby ich nakupovanie s nami bavilo. Veľa šťastia Plná Peňaženka. Nech sa ti darí robiť šťastnými všetkých, ktorí o to stoja! A my ťa budeme ďalej posúvať vopred.

A ako darček k dnešným narodeninám od nás dostávate nákupy so zvýhodnením 50 % cashbackom.

Zvýhodnenie je pre vás aktivované automaticky po prihlásení.

 

Užite si to!

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať