Oslávte druhé narodeniny slovenskej Plnej Peňaženky

Oslávili sme už 2. rok pôsobenia na slovenskom trhu a takto to prebiehalo. Pozrite sa náš fotoreport, a to ako sme našich českých kolegov pohostili.

1. 2. 2019
Plná Peňaženka oslávila 2. narodeniny

Február je pre Plnú Peňaženku mesiac oslavy narodenín slovenského projektu Plná Peňaženka.

Za dva roky dosiahol a Slovensku celý rad úspechov a aj vďaka slovenskému projektu má Plná Peňěženka v Českej republike a na Slovensku cez 560 000 používateľov a ich počet stále rastie. Slovenský Facebook Plnej Peňaženky má viac ako 19 000 “To sa mi páči”  a užívateľské hodnotenie 4,9! Požívatelia sa tak môžu vybrať z viac ako 400 slovenských aj zahraničných e-shopov.

Obľuba Plnej Peňaženky rastie a s ňou aj obľúbenosť samotného cashbacku. Však cashback v USA, Anglicku ale aj Česku má neustále rastúcu tendenciu a u nás aj na Slovensku tomu nie je inak. Užívatelia si tak s cashbackom môžu nakúpiť nielen oblečenie a topánky, ale aj kozmetiku, pracie prášky, lieky či dokonca ubytovanie a letenky. O projekt se stará skúsený slovenský tím v zložení Janka, Peter a Diana, ale aj vývojári, grafici a marketéri z Česka.

Projekt vznikol v roku 2017 pri ktorom stál Peter. Ako študent si našiel popri Erasme prácu v spoločnosti 5DM, ktorá sa zameriava na digitálny a affiliate marketing a má za sebou mnoho úspešných online projektov. Projekt bol pôvodne spustený v ČR a po troch rokoch preklopený do slovenčiny. Neskôr do tímu pribudla ako podpora zákazníkom Janka. Študentka Karlovej Univerzity so zápalom a pozitívnou energiou. Janka odľahčila Petra pri komunikácii so zákazníkmi a on sa tak mohol venovať marketingu a ostanému chodu projektu.

V marci 2018 do tímu nastúpila Diana, ktorá se okrem marketingu stará aj o samotnú kvalitu produktu - webové stránky Peňaženky. S rastom projektu je prirodzené aj to, že sa tím zväčšuje. Taktiež, spolupráca s českým tímom umožňuje rychlejší rozvoj projektu, aj keď si slovenská Peňaženka celú radu akcií a propagáciu pripravuje sama, aby bola bližšie slovenským zákazníkom a udržala si tak nezávislosť a jedinečnosť. Spolupráca Čechov a Slovákov je naozaj výborná a tak sa celý kolektív českej Plnej Peněženky potešil, keď sme v deň oslavy narodenín navarili typické bryndzové halušky a pirohy, pohostili parenicami či korbáčikmi a dvoj-ročné úspechy zapili borovičkou.

V kancelárii nechýbala ani slovenská hudba. Výzdoba v štýle slovenskej trikolóry zdobila celé priestory balónmi a vôňa domácej slaninky vytiahla českých kolegov od počítača. Podľa slov a výrazov na tvári ich domáce halušky potešili. Predsa len, navarené slovenským srdcom a vylepšené tajnými radami starších mám nemohli uraziť. Dostali sme aj narodeninový koláč. Vynikajúcu čokoládovú tortu Madagaskar, tentokrát od českých tvorcov Ovocného Světozoru. Poobedná kávička s kolegami zrazu dostala úplne iný šmrnc, ako v bežné kancelárske dni.

 

Torta ako darček k narodeninám Plnej Peňaženky

 

Už teraz pripravujeme pre svojich užívateľov celú radu noviniek a rozšírení, aby ich nakupovanie s nami bavilo. Veľa šťastia Plná Peňaženka. Nech sa ti darí robiť šťastnými všetkých, ktorí o to stoja! A my ťa budeme ďalej posúvať vopred.

A ako darček k dnešným narodeninám od nás dostávate nákupy so zvýhodnením 50 % cashbackom.

Zvýhodnenie je pre vás aktivované automaticky po prihlásení.