Obzretie za Týždňom s Tchibo

Na Plnej Peňaženke sme už šiestykrát zasvätili celý týždeň jednému z populárnych e-shopov. Tentokrát išlo o obchod, ktorý začínal s predajom kávy, ale postupne do svojho sortimentu zaradil aj módu, vybavenie do domácnosti a mnoho ďalšieho. V dnešnom článku si zhrnieme, čo ste sa mohli dočítať v našich newsletteroch v rámci Týždňa s Tchibo.sk.

21. 4. 2024
Obzretie za Týždňom s Tchibo

Tento týždeň sme sa zoznamovali s jedným z našich obľúbených e-shopov, ktorý disponuje početnými kategóriami tovaru. Dávno už neplatí, že by značka Tchibo bola spojená iba s kávou.

V tomto e-shope sa môžeme vybaviť skoro pre každú životnú situáciu. Návštevu e-shopu Tchibo je možné odporučiť každému, kto zháňa nový šatník, zariaďuje byt alebo má len chuť na kávu.

Chcete byť stále v obraze a vedieť, čo majú v Tchibo nové? Nahliadnite do Prehľadu kolekcií, kde vás informujú o tom, aké kolekcie boli zaradené do ponuky. V kategórii Zľavy navyše natrafíte na výhodné ponuky. 

Ak ešte nemáte s e-shopom Tchibo vlastnú skúsenosť, môžete si prečítať hodnotenie obchodu od ostatných Peňaženkárov. K dispozícii vám je aj niekoľko starších recenzií.

A tradične pre vás máme zopár tipov, ktoré vám pomôžu nakúpiť čo najvýhodnejšie a vybrať si tie správne produkty:

  • Začítajte sa do blogu: Tchibo publikuje štyrikrát týždenne príspevky v magazín pre svojich čitateľov. Zameriava sa na relevantné a zaujímavé témy. Redakčný tím radšej namiesto všeobecných rád radšej testuje a skúša to, o čom píše.
  • Predplatné kávy: Tchibo si môžete objednať predplatné kávy online. Stačí si vybrať preferované druhy vhodné pre konkrétny typ kávovaru, frekvenciu a množstvo a zásobu kávy budete dostávať domov pravidelne.
  • Nové kolekcie: Každý týždeň Tchibo.sk aktualizuje ponuku vo svojom e-shope a predstavuje nové kolekcie produktov. Preto sa vám oplatí do e-shopu pravidelne vracať.
  • Online vyhľadávanie návodov: V prípade, že sa vám zatúla návod k prístroju zakúpenému u Tchiba, nemusíte zúfať. Stačí na stránkach Tchibo zadať zadať číslo produktu alebo objednávacie číslo a máte veľkú šancu, že manuál, ktorý postrádate, dohľadáte a stiahnete si ho vo formáte PDF.
  • Nápady na darčeky: Tchibo na svojom webe poskytuje inšpiráciu a nápady na darčeky rozradené podľa toho, komu majú byť určené.

Na Týždeň s Tchibo sme pre vás pripravili o 50 % vyšší cashback. Pokiaľ ste akciu nestihli využiť, nemusíte zúfať. Akcie Tchibo totiž pravidelne aktualizujeme a v profile e-shopu Tchibo na Plnej Peňaženke nájdete vždy tie, ktoré sú aktuálne platné.

A ako vždy sme pre vás otestovali jeden z produktov e-shopu. Náš Marek pre vás tentokrát testoval plnoautomatický kávovar Tchibo Esperto2 Caffè.