Februárové novinky Plnej Peňaženky

15. 2. 2023
Februárové novinky Plnej Peňaženky

Milí Peňaženkári,

prinášame vám ďalší diel pravidelných noviniek, tentokrát so zhrnutím toho najpodstatnejšieho z mesiaca január.

► Začiatok roka sa niesol v znamení januárových výpredajov. Dúfame, že aj vám sa podarilo uloviť niektorú z atraktívnych zliav, ktoré sa vyšplhali až k hranici 80 %.

► Počasie v súčasnej dobe príliš cyklistike nepraje, no pokiaľ už teraz premýšľate nad tým, ako svoj bicykel najlepšie pripraviť na novú sezónu, možno uvítate našu novo spustenú kategóriu obchodov. V kategórii Cyklistika nájdete všetky e-shopy, ktoré majú s bicyklami a kolobežkami dočinenia. 

► Na Plnej Peňaženke sme spustili sekciu nákupov bez cashbacku. Sem budeme postupne zaraďovať e-shopy, ktoré síce neponúkajú cashback, ale môžete v nich čerpať výhody aspoň v podobe kupónu, ktorý vám zaistí napríklad nejakú zľavu, dopravu zadarmo alebo darček k nákupu. 

Novinky pre milovníkov varenia, kozmetiky a výživových doplnkov

► Cez Plnú Peňaženku môžete po novom nakupovať v e-shope Homeandcook.sk, v ktorom nájdete všetko, čo potrebujete do svojej kuchyne. Čakajú tu na vás známe značky, ako napríklad Tefal, Rowenta, Krups či WMF.

► Ďalšou novinkou je e-shop Kiehls.sk, ktorý sa špecializuje na kvalitnú kozmetiku pre ženy aj mužov. E-shop predáva vlastnú značku kozmetiky Kiehl's a v jeho ponuke nájdete prípravky od starostlivosti o pleť, cez vlasy až po kozmetiku na telo

► Posledným novozapojeným e-shopom, ktorý vám dnes predstavíme je obchod Intelligentlabs.org. Špecializuje sa na výživové doplnky, pomocou ktorých do tela doplníte vitamíny či dôležité minerály a živiny, ktoré nám častokrát chýbajú.

6. narodeniny Plnej Peňaženky 

► Aj keď Plná Peňaženka oslavuje svoje narodeniny až 1. februára, týždeň osláv začal už počas januára. Oslavy vám priniesli možnosť odporučiť Plnú Peňaženku priateľom a známym za vyššiu odmenu či možnosť vyhrať v našej narodeninovej Facebook súťaži.

► Okrem toho ste mohli nakupovať s double cashbackom vo vybraných partnerských e-shopoch, ktorými boli Dormeo.sk, Answear.sk, iOcel.sk, Superzoo.sk, Dekoraciedobytu.sk a Lelosi.sk.

Ďakujeme, že sme svoje 6. narodeniny mohli osláviť aj vďaka vám. :)

Ďalšie zaujímavosti z Plnej Peňaženky:

  • V miliónovej súťaži, v ktorej každý zúčastnený, ktorý chce zostať v hre, musí v každom mesiaci zaznamenať minimálne jeden nákup, zostáva po prvom mesiaci roku 2023 723 účastníkov.
  • Priemerná výška výplaty na účet užívateľov Plnej Peňaženky bola v januári 19 €. Najvyššia vyplatená odmena v mesiaci bola tentokrát naozaj štedrá a presiahla hranicu 4 000 €. Presná čiastka výplaty činila 4 273 €.

To je pre tentokrát všetko. Prajeme vám, aby ste si užili posledné zimné týždne, a pokiaľ sa v priebehu jarných prázdnin chystáte za športovými zážitkami alebo za odpočinkom, prajeme vám tiež krásnu dovolenku.