Kam na nákup vhodnej podprsenky? Na Astratex.sk!

11. 9. 2018

Internetový obchod Astratex už dnes patrí medzi vyhľadávané e-shopy s bielizňou aj plavkami. Do povedomia zákazníkov sa však dostal predovšetkým vďaka širokej ponuke podprseniek, z ktorej si určite vyberie aj tá najnáročnejšia z Vás.

Podprsenka, to je veda

Na e-shope Astratex.sk si ľahko kúpite dokonale padnúcu podprsenku z pohodlia domova. Ako na to? Vďaka systému podkategórií a filtrov nájdete tú svoju naozaj rýchlo, či už túžite po akomkoľvek type podprsenky:

  • Bez kostíc, s jednoduchým strihom
  • Samodržiace pre odkrytý chrbát či ramená
  • Zmenšujúce pre nadmernú veľkosť
  • Vystužené pre zväčšenie objemu
  • Nevystužené pre zvýraznenie prirodzených tvarov

Správna veľkosť podprsenky Astratex

Správne zvolená veľkosť je dôležitá nielen zo zdravotného hľadiska, ale aj z ohľadu na Váš dobrý pocit a pohodlie. Na Astratex.sk sú k dispozícii podprsenky pre obvod 60 až 120 cm, žiadna veľkosť pŕs tým pádom nie je problém. Pri výbere Vám pomôže aj „Radca pre výber veľkostí“, ktorý sa Vám zobrazí po rozkliknutí každého produktu.

Filtre pre rýchlejšie vyhľadávanie

Na Astratex.sk si ponuku ľahko filtrujete tiež podľa farby či typu podprsenky. Nájdete tu nielen čiernu a bielu klasiku, ale aj odtiene napríklad zelenej či žltej farby. Na výber sú aj podprsenky pre najrôznejšie príležitosti. Podľa vlastností máte k dispozícii čipkované, hladké alebo aj materské podprsenky, s holým chrbtom, alebo s možnosťou odopnutia ramienok.

Ktoré podprsenky sú práve trendy?

Tento rok sú v móde podprsenky farby púdrovej, marhuľovej, modrej či červenej, zatiaľ čo ich telové kolegyne sú pomaly na ústupe. Čo sa týka typu, veľkej obľube sa tešia vystužené podprsenky Astratex s kosticami, veľa sa nosia aj tie nežné čipkované.

Podprsenkové tipy a triky na záver

Pokiaľ už máte jasno, po ktorej podprsenke túžite, kúpte si ju výhodne. Vďaka nákupu cez portál PlnaPenazenka.sk ušetríte aj v prípade, že podprsenky Astratex nie sú práve v akcii alebo vo výpredaji. Stačí sa prekliknúť z Plnej Peňaženky na e-shop Astratex.sk a získať tzv. „Cashback“, teda 2-7,5 % z nákupu späť.

Nevybrala ste si? Žiadny problém. V kategórii „Móda“ nájdete aj iné e-shopy so spodnou bielizňou, ako je napríklad obľúbený Bonprix so zvodnými kúskami a korzetmi. Milovníkov značkovej bielizne Calvin Klein či Tommy Hilfiger určite poteší portál Answear.