Ako vznikajú recenzie Plnej Peňaženky?

Naše recenzie sú pravidelnou dávkou inšpirácie, ktorú môžete využiť, pokiaľ váhate s kúpou nejakého produktu, alebo ako zaujímavé čítanie pri ospalom sobotňajšom ráne. Ako ale takáto recenzia vlastne vzniká a čo znamená pre nás?

23. 1. 2023
Ako vznikajú recenzie Plnej Peňaženky?
  1. Na začiatku celého procesu stoja naše šikovné kolegyne, ktoré s e-shopmi, s ktorými spolupracujeme, recenzie dohodnú.
  2. Tie nám potom k recenzii ponúknu konkrétny produkt, prípadne dajú na výber z viacerých produktov.
  3. My následne z nášho tímu vyberieme toho pravého recenzenta, ktorý sa na hodnotenie onoho produktu najviac hodí. Fitness produkty pre vás teda budú pravdepodobne recenzovať športovci, náradie zase naši domáci majstri.
  4. Náš recenzent produkt starostlivo vyskúša, nafotí a poskytne vám svoj osobný názor na jeho funkčnosť, kvalitu, vzhľad i užívateľskú prístupnosť. Aby ste vedeli, kto to o produkte vlastne referuje, predstaví sa vám autor článku v medailóniku pod recenziou.
  5. Aby vám naša recenzia neunikla, upozorníme vás na ňu v newsletteri, na sociálnych sieťach alebo v našej Lištičke.

Recenzie Plné Peňaženky sú iba inšpiratívne, nejde o odporúčania na nákup produktu a poskytujú osobný názor autora recenzie. Okrem recenzovaného tovaru od e-shopov nedostávame žiadnu finančnú odmenu - recenzie pre vás pripravujeme úplne zadarmo.