Aliexpress narodeniny 2024

Globálna online shopping galéria Aliexpress oslavuje tento rok v marci už 14. narodeniny. Ako každý rok nájdete v e-shope množstvo zaujímavých zľavových ponúk a kupónov.

AliExpress narodeniny

Počas osláv narodenín AliExpress môžete medzi 18. a 28. marcom (pozor, posledný deň končí akcia už o 7:59 ráno!) vychutnať unikátne zľavy na široký sortiment produktov, zľavy totiž dosahujú až do výšky 70 %. Okrem toho sú k dispozícii rôzne zľavové kupóny.

Na AliExpress, ktorý je jedným z najväčších globálnych online marketplace, nájdete všetko, čo vás napadne. Ponuka zahŕňa odevy, hračky, kozmetiku, elektronické výrobky, až po autodoplnky a vybavenie pre domácnosť.

Cashback cez Plnú Peňaženku vaše nákupy ešte viac zvýhodní. Stačí prejsť na AliExpress prostredníctvom Plnej Peňaženky a pokračovať v nákupe ako obvykle. V e-shope tiež nájdete špeciálne ponuky ako Welcome Deals, prehľad aktuálnych Bestsellerov alebo Choice ponuky s bezplatným doručením do 13 dní.

Nižšie nájdete zoznam kupónov, ktoré môžete pri nákupe v priebehu Aliexpress narodenín uplatniť.

AliExpress.com logo

O AliExpress.com

AliExpress.com valcuje trhy a je obľúbeným online trhoviskom miliónov zákazníkov. Nakupujte aj vy všetko od výmyslu sveta často za pár centov a s možnosťou doručenia z európskych skladov.