Zdravysvet.sk logo

Zdravysvet.sk

Objavte odborné služby a výnimočné prírodné produkty vďaka slovenskej bylinkárni Zdravysvet.sk! Kvalitné produkty pre vaše zdravie a pohodu vďaka ponuke viac ako 2 500 prírodných produktov. 

Viac o Zdravysvet.sk

Peniaze z nákupu späť

až 7 %

Veľkoobchodný sortiment

7 %

Vybrané produkty

0 %

O Zdravysvet.sk

Zdravysvet.sk je slovenská bylinkáreň a prémiový certifikovaný e-shop pre zdravie, ktorý od roku 2008 venuje starostlivosti o vaše zdravie prostredníctvom prírodných produktov. Zdravysvet.sk vám prináša odborné služby a výnimočné prírodné produkty, ktoré vám pomôžu zabezpečiť najlepšiu možnú starostlivosť o seba a svojich najbližších. V ponuke e-shopu Zdravysvet.sk nájdete široký výber výživových doplnkov a potravín, ktoré sú navrhnuté tak, aby podporovali aktívny životný štýl a športovcov. Tím e-shopu Zdravysvet.sk pozostáva z dlhoročných expertov v oblasti zdravia, zdravej výživy, byliniek, ale aj z oblasti klasického lekárstva. S týmito odborníkmi môžete bezplatne konzultovať svoje zdravotné problémy.

 

Bylinkáreň s prírodnými produktmi

E-shop Zdravysvet.sk si uvedomuje, že mnohí ľudia potrebujú spoľahlivého partnera, ktorý by im poskytoval odborné rady a doplnky k tradičnej lekárskej starostlivosti, vzhľadom na bohatstvo liečivých prostriedkov dostupných v prírode. V e-shope môžete vyberať z nasledujúcich kategórií:

 • Lypozomálne vitamíny sú v súčasnosti považované za najlepšiu formu vitamínov. Je to vďaka modernej technológii, ktorá vitamíny a minerály obalí do miniatúrnych – nano čiastočiek tuku, teda do telu prirodzených lipozómov z lecitínu. Týmto spôsobom je mimoriadne zvýšená vstrebateľnosť vítamínov.
 • Bylinkáreň - už v dávnych dobách naši predkovia objavili liečivú silu byliniek. Liečivé rastliny pomáhali ľuďom bojovať s neduhmi tela po celé stáročia. Dnes už aj moderná medicína začína chápať a rozumieť sile liečivých rastlín. Bylinky sú neraz základom na vývoj liekov. Bežne sa však využívajú na prírodnú liečbu.
 • Prírodná kozmetika využíva prírodné látky, ktorých vplyv na pokožku a celkové zdravie človeka je veľmi dobre známy. Základom prírodnej kozmetiky sú oleje získavané z rôznych rastlín. Do týchto olejov sa neskôr pridávajú ďalšie účinné látky, ktoré majú takisto pôvod v prírode.
 • Čaje a káva - v e-shope Zdravysvet.sk nájdete nielen zelené čaje, ale aj čaje, ktoré prešli procesom fermentácie, ako čierne čaje, či Oolongy. Čaj sa už dávno stal nápojom zdravého životného štýlu, preto má nezastupiteľné miesto v našej bylinkárni.

Okrem vyššie spomenutých môžete vyhľadávať v e-shope Zdravysvet.sk prírodné produkty podľa časti tela alebo podľa špecifických problémov podľa abecedy. 

Prírodné produkty a odborné poradenstvo na Zdravysvet.sk

Zdravý svet poradne

V priestore poradne v e-shope Zdravysvet.sk si pre vás pripravili zdravotné poradne, v ktorých sa budete môcť poradiť s rôznymi odborníkmi o svojich zdravotných, ale aj životných problémoch. Pre vašu ľahšiu orientáciu je poradňa tematicky rozdelená na samostatné poradne podľa okruhu problémov. Na vaše otázky budú odpovedať odborníci v jednotlivých profesných oblastiach.

Zdravý svet blog

Začítajte sa do článkov o zdraví na e-shope Zdravysvet.sk a zistíte napríklad, prečo je steatóza pečene tichý zabijak dnešnej doby alebo že je lipozomálny kolagén správna voľba pre vašu pokožku, šľachy a kĺby.

Doprava a platba

Vzhľadom na nadštandartné vzťahy e-shopu Zdravysvet.sk s dopravnými spoločnosťami vám ponúka veľmi výhodné ceny za doručenie objednávky priamo k vám domov.

Ceny platné pri váhe zásielky do 5kg:

 1. Pri platbe vopred na bankový účet na základe zálohovej faktúry alebo prostredníctvom platobných brán:
 • pri doprave cez Packetu s doručením do 2 pracovných dní po expedícii zo skladu 1,99 € 
 • pri doprave kuriérom s doručením do 2 pracovných dní po expedícii zo skladu 2,50 €
 • pri doprave SK poštou s doručením do 3 pracovných dní po expedícii zo skladu 2,50 €

2. Pri platbe na dobierku (platíte pri preberaní kuriérovi, na pošte alebo na pobočke Zásielkovne):

 • pri doprave cez Packetu s doručením 2 pracovných dní po expedícii zo skladu: do 50 € - 2,50 € a nad 50 € - 1,99 €
 • pri doprave kuriérskou spoločnosťou s doručením do 2 pracovných dní po expedícii zo skladu - do 50 € - 3,40€ a nad 50 € - 1,99 €     
 • pri doprave Slovenskou poštou s doručením 3 pracovných dní po expedícii z nášho skladu - do 50 € - 3,9 € a nad 50 € - 1,99 €

Objednajte si nad 70 € a poštovné a platbu máte zdarma. Pri objednávke do 10 € pri platbe na účet a dodanie kuriérom zaplatíte 2,5 €.

 

Nevybrali ste si? Skúste nakuknúť aj do ďalších e-shopov na Plnej Peňaženke v kategórii Zdravá výživa. Do pozornosti dávame napríklad e-shop Grizly.sk s ekologickým variantom potravín alebo Naureus.sk s ponukou prírodných potravín, kozmetiky a drogérie.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Zdravie a jedlo

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.