VIFsports.sk logo

VIFsports.sk

Český výrobca polarizačných a fotochromatických okuliarov, ktoré ochránia váš zrak pri akejkoľvek aktivite s doživotnou zárukou na rámy a tisíckami spokojných zákazníkov, to je e-shop VIFsports.sk.

Viac o VIFsports.sk

Peniaze z nákupu späť

6 %

O VIFsports.sk

Značka okuliarov VIF vznikla z lásky k športu v roku 2021 napoly na Malorke a napoly v Českej republike. V spolupráci s desiatkou cyklistov, atlétov, bežčov a športovcov z ďalších odvetví vyvinuli prvý model okuliarov VIF ONE, ktorý ponúka skutočný komfort a ochranu zraku a očí pri akomkoľvek športovom výkone. "Či už vám chýba posledných pár metrov na vrchol kopca, ktorého ste sa tak obávali alebo sa blížite do cieľa polmaratónu, o ktorom ste si mysleli, že ho nikdy nedokončíte, chcete si ten okamih užiť naplno. Chcete, aby sa ten ostrý a živý obraz vášho úspechu vryl hlboko do vašej pamäte. A to je presne to, čo VIF znamená (vo francúzštine doslova)." So slnečnými okuliarmi z e-shopu VIFsports.sk vždy uvidíte tú lepšiu stránku športu, uchováte si živé spomienky, vychutnáte si všetky úžasné výhľady a navyše pri tom budete vyzerať sakramentsky dobre.

 

VIF okuliare - najlepšia voľba

Prehľadný e-shop VIFsports.sk vám ponúka jednoduché prezeranie produktov. Vyberať môžete z modelov:

  • VIF ONE vyniká vo viacerých oblastiach a zabezpečí vám okrem spoľahlivej ochrany očí pred UV žiarením aj dokonalý komfort pri nosení a ostrý obraz pri všetkých typoch športových aktivít. 
  • VIF TWO je model s priezračnými sklami s filtrom, ktorý odpudzuje vodu, s ľahkým odolným rámikom aj špičkovou ochranou zraku pred UV žiarením.
  • VIF KIDS - e-shop Vifsports.sk skresal dĺžku, šírku aj výšku okuliarov o jeden a pol centimetra, aby dokonale zapadli na detskú tvár od šiestich do štrnástich rokov.
  • VIF SKI & SNB - to je minimalistický dizajn, praktické magnetické zorníky, protisklzová úprava čelenky aj množstvo štýlových farebných variantov

VIFsports - okuliare na akúkoľvek aktivitu

Potrebujete vymeniť vaše zorníky v športových slnečných okuliaroch VIF za nové? Alebo skrátka túžite po sklách konkrétnej farby, prípadne po polarizačných či fotochromatických zorníkoch? Objednajte si ich z e-shopu VIFsports.sk vďaka ponuke náhradných zorníkov pre model VIF ONE a VIF TWO.

VIF vouchery

Hľadáte originálny darček na narodeniny pre známeho, ktorý miluje beh, lyžovanie či cyklistiku? Alebo ste sa už dávnejšie rozhodli darovať okuliare VIF, no netušíte, ktorý model sa bude najviac páčiť obdarovanému? V tom prípade siahnite po voucheri VIF.

Spôsoby dopravy a platby na VIFsports.sk

Pri objednávke na VIFsports.sk si môžete vybrať doručenie prostredníctvom kuriérskej služby PPL na adresu alebo na výdajné miesto Packety (Zásielkovne). V prípade nákupu vouchera vám príde na e-mailovú adresu. Za objednávku môžete zaplatiť platobnou kartou, cez Google Pay alebo Apple Pay.

 

Nevybrali ste si? Nakuknite aj do ďalších športových e-shopov, v ktorých nákupom získate cashback. Do pozornosti dávame napríklad e-shop Sportisimo.sk s viac ako 50 predajňami po celom Slovensku alebo Decathlon.sk s cenovo dostupným športovým oblečením a potrebami.

Najobľúbenejšie obchody z kategórie Móda a doplnky

Ako PlnáPeňaženka presne funguje?

Registrácia

Zadarmo sa registrujte

U nás neplatíte nijaké poplatky.

Vyhľadanie obchodu

Vyhľadate si obchod.

Na Plnej Peňaženke ich máme viac než 800.

Preklik na e‑shop

Prekliknite sa na e-shop

Tam nakupujte, ako ste zvyknutí

Získanie cashbacku

Získajte cashback

Až 25 % z každej platby.
Schválenú odmenu si môžete nechať hneď vyplatiť.