3 % späť z nákupu Nakúpiť s cashbackom

Vidaxl.sk

Spoločnosť vidaXL je medzinárodným internetovým predajcom so sídlom v meste Venlo v Holandsku. Ponúka prekvapivo veľký sortiment výrobkov zo širokej škály kategórií, ako napríklad výrobky pre dom a záhradu, nábytok, športové potreby a mnoho ďalších.

Získajte časť peňazí z nákupu späť vždy, keď nakúpite v niektorom z 683 obchodov

Pripojte sa Pripojte sa ešte dnes, registrácia je jednoduchá a zadarmo.

Nakúpte Kliknite na odkaz, prejdite do obchodu a nakúpte.

Získajte peniaze Od obchodu dostaneme správu o vašom nákupe a vyplatíme vám odmenu.

Chcem začať hneď teraz

Viac o Vidaxl.sk

S vidaxl zariadite dom od garáže, domácnosti až po pôdu. Taktiež potešíte svojich domácich miláčikov, deti hračkami, ale i seba športovým vybavením.

E-shop vidaXL má čo ponúknuť

 • Nábytok - v tejto sekcii nájdete detský nábytok, kancelársky nábytok, lavice, paravány, pohovky, police, postele, stoly, skrine, záhradný nábytok, TV stolíky a mnoho ďalšieho.
 • Dom a záhrada - sem sa radia všelijaké dekorácie, domáce spotrebiče, posteľná a stolová bielizeň, osvetlenie a rôzne ďalšie príslušenstvo a doplnky.
 • Priemyselný tovar - tu nájdete stavebný materiál, náradie, čerpadlá, spotrebný materiál, kúrenie, vetranie a pod.
 • Športové náčinie - potrebujete pomôcky na šport, ste na správnom mieste. Nájdete tu potreby na fitness, vybavenie pre vonkajšie hry, pomôcky na jogu, posilňovanie a veľa ďalšieho náčinia.
 • Chovateľské potreby - už názov kategórie vám napovedá,čo tu nájdete.Objavíte tu všetko potrebné pre vaše domáce zvieratká.
 • Hračky a hry - pre malé i väčšie deti, tiež hojdačky, pieskovisko, záhradný domček na hranie, ale aj napríklad motokára.
 • Vozidlá a súčiastky - to je náradie a garážové vybavenie, súčiastky a príslušenstvo k vozidlu.
 • Obchod a priemysel - v tejto kategórii nájdu potrebné vybavenie profesionáli z oblasti kaderníctva, kozmetiky, manipulácia s materiálom, stavebníctvo, poľnohospodárstvo, výroby a iných odborov.
 • Dojčatá a batoľatá - tu nájdete bezpečnostné pomôcky pre deti, hračky a aktivity pre dojčatá, dojčenie, prepravu detí, zavinovačky a iné.
 • Ďalšie - sem patrí to, čo sa nezmestilo inam, teda napríklad elektronika, fotoaparáty, oblečenie a doplnky, batožina a tašky, hudobné nástroje.

Viac o nákupe na Vidaxl.sk

Doprava

Dopravu máte zadarmo na všetky objednávky! Pri odosielaní zásielok využívajú služby viacerých dopravcov. Konkrétneho dopravcu vyberajú v závislosti od množstva alebo typu výrobkov, ktoré ste si kúpili, ako aj na základe miesta, kam sa objednávka odosiela. 

Platba

Platiť môžete viacerými spôsobmi, vyberte si ten svoj spôsob. Na výber sú tieto možnosti.

 • PayPal - Jednoduchá platba cez váš PayPal účet. 
 • Mastercard / Visa
 • Trustpay - E-shop dostane vašu platbu okamžite. Platíte v bezpeči svojej banky rýchlo a efektívne. 
 • Bankový prevod

Vrátenie tovaru

Ak chcete objednaný výrobok vrátiť, môžete vyplniť formulár na odstúpenie od zmluvy. Uveďte číslo objednávky, číslo položky SKU a množstvo, a napíšte aj dôvod vrátenia tovaru. Zákaznícky servis spracuje vašu žiadosť hneď, ako to bude možné. Následne na to, dostanete správu od zákazníckeho servisu o možnostiach bezplatného vrátenia tovaru.

Recenzie 

Obchod ohodnilo pozitívne veľa ľudí na stránke Heuréka.sk. Vyberáme pár z nich ako príklad. 

Klaudi hodnotí obchod takto : “Objednávala som 1x veľmi som sa obavala dodania tovaru ako bude vyzerať keďže som si pozrela recenzie až po objednávke a teda ja som velmi spokojná. Doručenie včas”

Darina opisuje skúsenosť s obchodom : “Nákup v tomto internetovom obchode odporúčam. Tovar som síce vrátila, ale práve pre prístup obchodu dávam kladné hodnotenie. Tovar uvedený skladom,skladom naozaj bol. Do týždňa bol doručený. Doručenie tovaru zdarma, vrátenie tovaru zdarma je veľká výhoda. Taktiež komunikácia bola veľmi dobrá, peniaze boli vrátené do 14 dní od prevzatia tovaru na sklad. V budúcnosti určite ešte navštívim daný e-shop.” 

Do tretice ešte recenzia Daniely : “Všetko prebehlo bez problémov..kvalita a popis výrobku zodpovedajú cene a popisu..” 

Ako nakupovať ešte výhodnejšie ?

S Plnou peňaženkou šetríte čas aj peniaze. Ako ? Stačí, ak sa jednoducho prekliknete zo stránky Plnej Peňaženky na stránku e-shopu Vidaxl.sk a získate z nákupu 3 % späť. Výhodný nákup ! 

Ak ste si nevybrali, tak nezúfajte. Podobné produkty nájdete na týchto stránkach : MerkuryMarket, 4home.sk, TOP SHOP.

Ponuka obchodu

 • Peniaze z nákupu späť
  3 %

Prihlásiť sa

Tu sa môžete prihlásiť pomocou Vašich prihlasovacích údajov

Zabudli ste heslo?
alebo Prihlásiť cez Facebook Prihlásiť cez Google

Registrovať sa

Zaregistrujte sa zadarmo a začnite využívať PlnáPeňaženka.sk

(i) Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať